сутринта от бързане не благодарих на вестоносците
Ринка,то май шофьора в колата е бащата на Туба
Ами тати Онур къде е седнал,сигурно едната бебка е била в него
Направо си личи ,че е чок шашардък милият 
Нещо,което аз си го мислих още тогава и даже и бях писала .Ама друго си е да се види потвърдено
Едно по едно всички неща си идват на място
....от турския форум още тогава потвърдиха че това до Мурат на червения килим е тя, а ти вярвай на каквото пожелаеш
но не е коректно да подвеждаш останалите 

при положение ,че бяхме принудени да четем какви ли не измислици прикрити за тривиалното "това е форум и всеки може да си пише каквото иска" .Хайде моля ти се без да се разпореждаш кое да публикуваме и кое-не 

благодаря за новото видео на Туба, пуснаха и снимки вече от него / а на тази
като, че ли се личи и корем
/. 






Препоръчани теми