Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 146

  • 60 718
  • 741
# 675
Виж целия пост
# 676
Севи ,Ванче Hug сутринта от бързане не благодарих на вестоносците  Blush Ринка,то май шофьора в колата е бащата на Туба  newsm78 Ами тати Онур къде е седнал,сигурно едната бебка е била в него  Joy
Виж целия пост
# 677
Виж целия пост
# 678


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/ikizlerin_isimleri_belli_oldu_mu_.htm

http://www.ayakligazete.com.tr/galeri.asp?id=21
Виж целия пост
# 679
Благодарности на всички вестоносци!Без вас мили момичета такива като мен щяха само да се любуват на снимки а това е друго сега удоволствието е пълно още веднъж благодаря.Туба е прекрасна и в косите и се вижда червена кордела това ми показва,че нашата принцеса е привързана към националната традиция която наблюдаваме и по турските филми родилките да са с червена панделка в косите.Много е красива нашата принцеса да са живи и здрави всички и мама и малките принцеси а и щастливия татко разбира се .
Виж целия пост
# 680
Виж целия пост
# 681
Murat&Tuba "Kopriva"/Nettle
Нов клип

Виж целия пост
# 682
Като го гледам Онур как кръжи около тях си мисля,че ако в този момемнт някой го е питал за неговото име,отговорът е щял да бъде: "още нямам име " Joy Joy Joy Направо си личи ,че е чок шашардък милият  Grinning

Днес тъй и тъй сме я подкарали на снимки,вижте на какво попаднах


Жената до Мурат не е майката на Туба  Wink Нещо,което аз си го мислих още тогава и даже и бях писала .Ама друго си е да се види потвърдено  Laughing Peace Едно по едно всички неща си идват на място  Wink
Виж целия пост
# 683
Виж целия пост
# 684
Из нета има какви ли не глупости, но да се вярва на всичко е малко прекалено  newsm78....от турския форум още тогава потвърдиха че това до Мурат на червения килим е тя, а ти вярвай на каквото пожелаеш  Wink но не е коректно да подвеждаш останалите  Wink

Nilgün Öneş e до Туба на дясната снимка



http://www.sinematurk.com/kisi/7017/Nilg%FCn-%D6ne%FE

Ето я отново, пред Туба, а зад нея е майка и




Виж целия пост
# 685
Точно ти ли пък ще ме учиш кое е коректно и кое не  Naughty при положение ,че бяхме принудени да четем какви ли не измислици прикрити за тривиалното "това е форум и всеки може да си пише каквото иска" .Хайде моля ти се без да се разпореждаш кое да публикуваме и кое-не  Peace
Намерих снимката и пуснах и изобщо нямам угризения ,че съм подвела някого-не съм я  правила аз тази снимка . И продължавам да не вярвам,че това е майка и',никога не е имало потвърждение от официален представител на Туба или пък от самата нея  Peace
Виж целия пост
# 686
Ново видео на Туба за Пантен: Peace

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150537160974455&set=vb … ype=2&theater



Виж целия пост
# 687
РинкаHug благодаря за новото видео на Туба, пуснаха и снимки вече от него / а на тази  newsm78 като, че ли се личи и корем  Wink/.  Peace

Виж целия пост
# 688
Добър вечер, дружина!



Ай...този нов дядо само на ушите не е сложил май сакчета и чантички... hahaha hahaha

В прочем едното му ушенце не се вижда, така че може и там да има увесена някоя дръжка... hahaha hahaha

Онур-бей, днес си имал отмяна за багажа, ама...следващия път, когато решиш да разходиш дамите , не по къс ръкав, ами и по потник сигурно ще ти е топло, даже и през зимата... hahaha hahaha
Виж целия пост
# 689
Привет и от мен Hug

От доста време не съм писала, но чета и съм в течение на новините...доста голямо развитие в живота на Туба и Мурат - тя стана майка, а той се завръща на екран Party

За новините и преводите,   bouquet

П.С. Цвети, на тази снимка наистина като че ли има едва доловимо коремче, но пък е нормално за началните месеци...и в Монте Карло почти не се забелязваше  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия