Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
-
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума и какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с лични преживявания и споделени истории?
гледам гала че си говорят за коластрата,но от познати знам че добавката коластра е много полезна да но и много скъпа и трудно се намира.да добавя нещо и за бебка-снощи беше много мирна и отдълго време насам се наспах,но сутринта какво и стана не е спряля да се движи....
Аз гледам на него, като на доктор. Не ме притеснява факта, че е млад и Убав и как ще се разкикерча пред него. Ми-лекар..
.
. В Дианабад е, ако някой се интересува. 
после в понеделник, а във вторник на ултразвук да видим как е омотаното бебче 

Да е живо и здраво, и бързо да надава и да се гушка с мама
... та тя ми каза че: 1во не ходели вкъщи като се роди детето , 2ро да не му давам вода и ми издиктува определени неща на определени фирми да купя( и разбира се от едни коя си аптека) ... и аз направо се бях отчаяла и вчера майка засекла мойта педиатърка по случайност и оп всичко ок .
, а за фейсбук групата също съм там- Цветелина Иванова