Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
-
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума и какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с лични преживявания и споделени истории?


Важното е, че са добре все пак и тримата.
Да са и живи и здрави малките съкровища, много да я радват и скоро всички да са си вкъщи 

Сега да се захващам. И днес ще приготвям и аз багажа за болницата.
хахаха това ли е ..викам си това е ..и към 6 и нещо вече мислех да будя мъжа ми , ама спряха и съм заспала . Викам си много слаби , неможе да родя сега , сигурно са подготвителни хахаха и се врътнах и съм заспала

макар че то за това няма ред, но по прогнози.... Тъкмо ще разбирам, къде как е минало и еуфорията с наближаването на момента как ви се отразява