Много мина, мъничко остана, февруарче ще се гушка скоро с мама! - Tema 17

  • 31 809
  • 739
# 450
Наистина, като си видях Ади, беше най-щастливият миг в живота ми...  Simple Smile

Стар, мерси за инфото, нея не я знам...

При мене не можахме да хванем тоновете, че бебето изобщо не се е "заглавичкало" ("терминът" си е мой  Embarassed ), както си мислех (защо ли не се учудвам, каката така и не го направи, защото нали тазът тесен) и си се върти като пумпал, та пак влезе в употреба добрия стар видеозон...

Честити ни още едни близначета - най-вече на майка им естествено!  Hug Аз викам първото да се е родило естествено, второто - секцио; иначе съседката също си роди първия тризнак нормално...   Peace

Таткото, който пише от профила на mamita84 сподели сега, че едното го родила секцио, другото нормално...  Sad Важното е, че са добре все пак и тримата.
...
Виж целия пост
# 451
Честито и от мен на mamita84   bouquet Да са и живи и здрави малките съкровища, много да я радват и скоро всички да са си вкъщи  dance

Добро утро на всички  Hug
Аз вече не мога да спя, но това не е изненада за никой тук. Събират ми се по 3-4 часа на нощ и това е  Confused През деня също сън не ме лови. Последния път когато отидох при лекарката да ми слуша тоновете, ми каза че бебетата можели да заспят за най-много 30сек  Shocked повече било вече притеснително. Чак тогава си обясних как още в просъница в леглото, тамагочето ми в корема винаги шава  Mr. Green

Виж целия пост
# 452
Добро утро и от мен! И аз съм станала в 7:30. Стомахът ме болеше, имах ужасен запек....абе, само екстри. Mr. Green Сега пак ми се спи и мисля да си полегна на дивана да позяпам телевизия за приспиване.

Вчера майка и татко купиха матрачета за кошарките, чаршафчета и непромокаеми подложки за кошарите. Днес е ден за чистене, и то основно от мъжа ми. После ще сглобяваме кошарите и така. Ще започна да си приготвям и багажа за болницата.
Виж целия пост
# 453
Добро утро мамчета!
Честити рожби на mamita84, да са много здравички и много да ви радват!

Брей, вече всеки ден взеха да валят хубавите новини  Laughing Аз пак не спах, че ме боля корема, уж 10 дена бях ок...сега пак, ама ще видим....
Виж целия пост
# 454
Здравейте, момичета!

Хайде честито ни радостна вест от снощи! Да са живи и здрави малките юначета на Теди, и на таткото, разбира се, който снощи ни зарадва във Фейсбук! Ще ги чакаме след седмица вкъщи, дано всичко да е наред и да ги изпишат да се гушкат вкъщи   Heart Eyes

И при нас днес ще трябва да се чисти, че е паднала бомба. Чакам мъжът ми да се върне, че се наложи пак да ходи до работата за един час тая сутрин. Освен, че аз не съм чистила от няколко дни, има доста неща за опаковане, натрупани в коридора, килимите трябва да занесе да изперат, и искам да се покатери на нещо да изчисти кухненските шкафове отгоре, че аз не смея да се катеря сега. Де да знам, може да счупя стола  Laughing О, и хладилника плаче за почистване... абе такава чистка съм му подготвила, че ще му се завие свят. Няй-много от утре да ми наеме чистачка  Laughing

И аз не съм наред със стомаха, но съм с разстройство. Това продължава вече от около два месеца, че може и повече. На моменти се влошава, на моменти се пооправя, но като цяло не е наред от много време. Първо бяхме с вирус всички вкъщи, но това беше през Ноември. И така си остана. Казвах в ЖК, но никой не ми обърна внимание. Възможно ли е това да е просто от бременността?
Аз не пия никакви лекарства, нито дори витамини. Да взема да си купя една БиоГайа  Confused А преди да забременея бях даже с обратния проблем. Хмм.
Айде, и аз се оплаках.  Wink Сега да се захващам. И днес ще приготвям и аз багажа за болницата.  Simple Smile

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 455
Starlet, в Януарките Жени* е писала за раждането си в Майчин дом без избор на екип
Виж целия пост
# 456
Честити юнаци на mamita84!!! Да са живи и здрави, да слушкат, да папкат и да пораснат голеееми мъже Simple Smile!

Честито бебче и на мама vanya_v1 Simple Smile! Да е жив и здрав Димо и да наддава бързичко!
Виж целия пост
# 457
Добро утро или добър ден вече.Рано станах,но нали е събота докато оправим с детето.
Оф ,днес ми е доста тежко.Довечера съм на преглед и ще ви информирам как сме с бебо.
От другата седмица почвам и аз с чистенето и подреждането.
И тук да :Чиститя малките-големи мишоци на мама Теди!
Виж целия пост
# 458
Добро утро  Hug
Честити беборанчета на mamita84 , да са живи и здрави , а мама бързо да се възстановява . Мале сигурно никак не е лесно едното нормално ... другото секцио , милата .
Elsi такива нощници има в подлеза на НДК ... на спирката дето спират 204 , 76 и 604 . Има дюнери и срещу него има 2 магазина за белио. Simple Smile
Мами аз през нощта се ошашках, събудих се към 4:00, ходих до тоалетна , легнах пак и оп контракция , ама много слаба ... и така почнаха на 5 мин... на 3 мин аз вече  #Shocked хахаха това ли е ..викам си това е ..и към 6 и нещо  вече мислех да будя мъжа ми , ама спряха и съм заспала . Викам си много слаби , неможе да родя сега , сигурно са подготвителни хахаха и се врътнах и съм заспала  Joy
Виж целия пост
# 459
Здравейте.Аз се наспах,че и в по-приличен час станах. Laughing
Честити бебенца на Теди,да са й живи и здрави момчетата и нека скоро ги изпишат,за да им се радват дружно вкъщи с тати и кака,нека появата на Мартин и Божидар е само началото на щастливите събития у дома им.   bouquet  bouquet  bouquet
Алекс,ти си смело момиче,няма да се предаваш на лошите мисли сега на финалната права,колко много те плашеха и колко тежки моменти имаше но виж,че удържахте двечките.Ще се справиш и всичко ще бъде наред. Hug
Ох,Жени и у нас доста има да се чисти,все на места трудно достъпни за сегашните ми габарити,половинката е поел банята,ама няма как да я измие както си трябва.Чакам мама след 20-ти,тя ще да е моя човек. Wink
п.п Днес влизам в 9-ти месец и взех да се притеснявам,че както се очертава лошото стечение на обстоятелствата от финансова гледна точка най-рано в края на месеца ще имаме възможност да купим легълцето,матрачето и кошчето за кола и се моля младежа да не се ражда раничко.Ама хич не обичам да съм неподготвена. Confused
Приятен ден от мен и дано Дени се включи да каже как са с близнаците,че никакви новини нямаме. Peace
Виж целия пост
# 460
Здравейте мили мачета, извинявам се че нахлувам в темата ви, но се развълнувах. Аз съм от февруарки 2010. Сега надникнах и видях че бебевалеежа и при вас е започнал вече  Crazy
Нека са живи и здрави вече родените бебчета, а на всички които им предстои раждане  скоро желая леко раждане  и много щастливи мигове с  човечето, което ще се роди
 Hug
Виж целия пост
# 461
bob4o_f благодаря за пожеланията. Добре си ни дошла още повече, че може да черпим инфо от теб като вече минала през този етап  Wink (поне тези от нас за които ще им е за 1-ви път)

Аз май тука като гледам ще изчакам всички от Вас да родите и тогава ще дойде моя ред  Grinning макар че то за това няма ред, но по прогнози.... Тъкмо ще разбирам, къде как е минало и еуфорията с наближаването на момента как ви се отразява   Simple Smile
Виж целия пост
# 462
veiana ,  смъртта и раждането ред няма, нали знаеш, така че нищо не се зане.
Жени, при нас е същата работа, даже вие сте по-добре. Нали все пак видях за какво става дума. Ние понеже сме и в двуетажна къща, където половината втори етаж е строителна площадка, та е още по-тежко положението. И аз само му измслиям на мъжа ми какво да свърши. По повод на разстройството, съм чувала, че има връзка с хемоглобина. Пдащия Хг води до това неприятно състояние. Аз така съм от години. Не че чак е нещо фрапиращо, но като цяло не е както трябва да бъде. При мен пък май има връзка и с Хашимотото. Сега ще я видя тази мама какво е разказала за раждането си в МД.
Алекса, да не дойда със сопата...  Hug Я, горе главата! Всички ни е шубе. Даже мен сега ме е доста по-шубе от първия път. Аз също се въртя по цели нощи и сънувам болници, лекари, раждания, бебета и кво ли не още...
bob4o_f, сърдечно благодарим за подкрепата!  Hug
Petetoy , истинските контракции, които са на 5 мин и на 3 мин не са слаби. Изправят те на нокти, макар, че все още са търпими. Щом не си стиснала дъската на леглото, значи нищо не са. Е, има изключения де...
Виж целия пост
# 463
roni.k , amfibia_bg , Спящата , deyzi  Hug Hug Hug Hug Hug

Добро утро маминки, аз станах ейсега, че заспах чак в 5 и нещо... Объркано ми е и притеснено и цяла нощ мислих за операцията и отделно бебето риташе много силно, направо ми разпъваше кожата и хващах крачета или коленца, а мъжа ми много хъркаше и така..

Честити бебешонки на mamita84 !

bob4o_f Благодарим за пожеланията!   bouquet Hug Hug

*starlet*  Аз досега гледах да не мисля за операцията и го давах по-леко и спокойно. Не се притеснявам за болката или възстановяването, само искам да знам, че лекарите ще си свършат работата както трябва и като се събудя ще имам миличко здраво Бебо и аз ще съм добре и от лошата киста няма да има и следа... Тогава ще бъда много много щастлива!

Сигурно всяка една от нас се притеснява, защото наближава момента и ще бъдем спокойни едва след като мине всичко, дано господ да ни пази и всичко да мине гладко и безпроблемно.
Виж целия пост
# 464
Честито на мамите!Да съм и живи и здрави дечицата и много да ги радват !  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия