Много мина, мъничко остана, февруарче ще се гушка скоро с мама! - Tema 17

  • 31 809
  • 739
# 225
УФФФФФФФФФ това безсъние ме довършва.Цяла нощ се въртя, заспивам на зазоряване.ОТВРАТИТЕЛНО Е......Предния път не можех да спя през цялата бременност, тоя път поне по към края ме хвана  Mr. Green
Миналата седмица се изкуших и купих две гащеризончета, едното го избрах аз другото каката естествено с мечо Пух  Laughing Гледах и козметика и се колебая, мислех да мажа с зехтин но се поотказах.Гледах Мустела и Бочко.И двете мисля да взема и което понесе на кожата.Ама много ми се пазарува, но ще се опитам да изчакам още малко  Laughing
Виж целия пост
# 226
Хайде и аз най-накрая изчетох и мога да се запиша в новата тема  Laughing
Честито бебче  на мама Любомира, да са живи и здрави и двете, бързо възстановяване   bouquet
Аз вчера бях на консултация, вече сме 2.400кг. лекарката каза че всичко е наред и си вървим нормално за седмицата  Laughing
И аз започнах вече със шопинга, направо не издържам  Rolling Eyes, купих комплектче за изписване и едно шише като за начало на Томи типи антиколиково!
Относно козметиката мисля да ползвам на Мустела,  първото ми съкровище беше с атопичен дерматит и докато установя какво му е ползвах какво ли не....., сега реших направо да съм подготвена с тази козметика! Малко е скъпичка, но пък съм доволна и е изпробвана!!!
Виж целия пост
# 227
Здравейте,
да питам - ще ходи ли някой утре на лекцията в Токуда?
"Как да познаем, че раждането започва" - това е темата, от 14:00 започва
ето линк
http://www.tokudabolnica.bg/bg/page/913/%D0%9E%D0%B1%D1%83%D1%87 … D0%B5%D0%BB%D0%B8
Виж целия пост
# 228
RS щеше да ми бъде интересно да дойда, че и без това имам час при Илиев в 16.30 ч., но за съжаление няма да мога, че ще тичам по задачки малко преди Токуда. Обаче погледнах линка, който си дала и останах безкрайно приятно изненадана като видях, че Илиев вече е началник на отделението. Не знам откога, но се изкефих много, понеже моите впечатления от него са прекрасни.  Simple Smile
Виж целия пост
# 229
Leandrin мисл,че си направила страхотен избор с количката!И на мен мн ми харесва!  Hug
Виж целия пост
# 230
Здравейте мами Simple Smile
happy cveti Ти в Стрелбище ли живееш ? Може да се окаже че сме съседки  Simple Smile ... На мен ми подариха такова нещо  http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B002SJ5UJ2/ref=dp_imag … 624031&s=baby  , аз докато разбера за какво е .. добре  че пише ...а за ефекта то ще се чуе хахахаха (чесно казано не мисля че ще помогне за коликите ама .... )
Така като гледам се успокоявам че не съм единсвената , която има премеждия с пустата му количка .Аз съм се се спряла последно на 2 варианта , събота отиваме и решаваме защото вече много се изнервих.
Лек и успешен ден на всички , аз ще се оправям че сме на рожден ден на малката ми братовчедка Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Здравейте мами Simple Smile
happy cveti Ти в Стрелбище ли живееш ? Може да се окаже че сме съседки  Simple Smile ... На мен ми подариха такова нещо  http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B002SJ5UJ2/ref=dp_imag … 624031&s=baby  , аз докато разбера за какво е .. добре  че пише ...а за ефекта то ще се чуе хахахаха (чесно казано не мисля че ще помогне за коликите ама .... )
Така като гледам се успокоявам че не съм единсвената , която има премеждия с пустата му количка .Аз съм се се спряла последно на 2 варианта , събота отиваме и решаваме защото вече много се изнервих.
Лек и успешен ден на всички , аз ще се оправям че сме на рожден ден на малката ми братовчедка Simple Smile

аз също съм в стрелбище:)
Виж целия пост
# 232
Здравейте и от мен! Съжалявам, че не успях да се включа в срещата, но все още съм на работа. Ако решите да правите друга до края на месеца мога и да се постарая да дойда.
И аз съм в Надежда както Vanya Damyanova може пък да се окажем съседки и като се родят бебетата да си пием заедно кафенцето пиши ти в коя Надежда си аз съм 1 част
Виж целия пост
# 233
RS щеше да ми бъде интересно да дойда, че и без това имам час при Илиев в 16.30 ч., но за съжаление няма да мога, че ще тичам по задачки малко преди Токуда. Обаче погледнах линка, който си дала и останах безкрайно приятно изненадана като видях, че Илиев вече е началник на отделението. Не знам откога, но се изкефих много, понеже моите впечатления от него са прекрасни.  Simple Smile

хаха и аз съм утре на преглед при него, но моя е чак в 18 и 30
писах ти на лични, но ти беше пълна кутията, за това тук да те питам -  на мен ми каза като тръгна да раждам да отида в болницата , а пък дежурния лекар щял да му се обади когато е необходимо...  newsm78
вие какво се разбрахте?
Виж целия пост
# 234
Да Креми при Танев ще раждам. Аз и зотова не съм ги купила още, мисля утре да говоря с него като ида на преглед, Ти ще ходиш ли утре, значи все пак секцио ще си, по спокойна ли си отколкото в началото. Имам една приятелка която ражда секцио при Танев и е много доволна.

Леандрим много хубава е количката, виждала съм я тук във Варна.  Peace
Виж целия пост
# 235
RS щеше да ми бъде интересно да дойда, че и без това имам час при Илиев в 16.30 ч., но за съжаление няма да мога, че ще тичам по задачки малко преди Токуда. Обаче погледнах линка, който си дала и останах безкрайно приятно изненадана като видях, че Илиев вече е началник на отделението. Не знам откога, но се изкефих много, понеже моите впечатления от него са прекрасни.  Simple Smile

хаха и аз съм утре на преглед при него, но моя е чак в 18 и 30
писах ти на лични, но ти беше пълна кутията, за това тук да те питам -  на мен ми каза като тръгна да раждам да отида в болницата , а пък дежурния лекар щял да му се обади когато е необходимо...  newsm78
вие какво се разбрахте?

Същото ми каза и на мен, че ако стане нещо да отивам в болницата, ще ме прегледа дежурен лекар и ако работата върви на раждане ще го издирят и той за 15-20 минути ще е при мен. Не ми е давал негов личен телефон, каза че от Токуда ще го намерят. Предполагам това му е практиката.
Виж целия пост
# 236
Здравейте пак. Аз май съм първата завърнала се от срещата.
Мноого приятно си побъбрихме. За съжаление няма да мога да се класирам за следваща среща с това скорошно раждане.
Другия път с количките  Wink

Сттарлет не дойде, явно се те забавили в болницата?

Който не е разбрал, аз съм Евгения Балабанова, във фейса със сигурност ще ме познаете по снимките.
Виж целия пост
# 237
Здравейте момичета   bouquet
Аз съм от Февруарки 2011.
Искам да ви честитя първите талисманчета на групата. Нека да са много здрави и да носят само радост на родителите си!!!
На всички останали, които сте още 2в1, искам да пожелая много леко и безпроблемно да мине всичко. И знайте, че колкото и да боли раждането, всичко се забравя в мига, в който ти поднесат да целунеш едно мъничко, топло и омазано личице. Успех милички.  Hug
Ако мога с нещо да съм ви полезна, ще се радвам...
Виж целия пост
# 238
Привет момичета! днес си взех количката. След като подпалих телефоните се намери 1 baby design sprint plus тюркоазено ....в Бургас. Бяха така добри да ми я пратят. Тук май е мястото да благодаря на магазин делфин. Иначе в България останали само червено и тъмно синьо (от 5 цвята). Щях да си чаааакам поне до края на февруари (евентуално). И столче си имам. Вече съм съвсем спокойна.

Днес на прегледа не ме гледаха за разкритие, но пък се видя, че шийката е добре, водите са добре. Та се успокоявам. Бебчо си върви според седмиците - 1852 гр. Седалищно, но аз така или иначе съм се настроила за секцио. Сега ще търся ортопед да ми издаде документ, че си имам проблем с тазобедрените стави. Дано от ЖК могат да ми дадат направление.
Виж целия пост
# 239
Мами, снощи цяла нощ не съм мигнала... Бебето ми риташе нон стоп от вечерта чак до сутринта, направо ме болеше от толкова силните ритници, все едно скачаше вътре... Чак към 5-6 сутринта се кротна, незнам какво й е... Днес бях на консултация тук в града и ми пуснаха секрет за да видим какво става с Коли-то, тест за антитела и туморен маркер пак за кистата, защото днес лекарката като ми бръкна с цяла сила напипа кистата и настоява да се изследвам пак, за да знаят дали не е по-добре да изкарват бебето по-рано. Лелеее, като ми бъркаше имах чувството, че съм девствена... уж сега нямам никакво разкритие и така ме болеше......

Ру, повярвай ми , няма за какво да ми завиждаш.. Не е това, което се вижда на снимките.. Аз си знам как изглеждам без дрехи..  Laughing  Качила съм 20кг точно и поне 15 от тях са ми по бедрата, дупето и бузите...

Пепи , майка ми казва, че е имала голям корем с мен, а вуйчо каза, че й е бил колкото моят- но аз хем съм преносена и пак съм била 3.500.
Определихме горе долу 5-ти - 6-ти февруари днес със лекарката ми да е секциото, дай боже всичко да е наред де, но се моля поне 3кг да се роди Sad Sad .
От месец и половина си стоя 82кг, като до 6-тия качих 18, после само 2 в следващите, а ям като не на акъла си и си мислех, че ще стана 90 кг до 9ти месец, щото уж нали в последните месеци се качва най-много...

maria_m Благодарим много за пожеланията! Бъди жива и здрава, много обичана жена и майка! Дано много да те слушкат мъничетата и да ти носят само радости!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия