Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 29

  • 31 861
  • 736
# 30
sani_10  Слизай долу, че на балкона се настива Naughty   Или не ти е достатъчна усмивката на Ерикчо  Thinking
Виж целия пост
# 31

Сани, ами да те примамя с изпълнението на този сладур Hug Специален поздрав за теб newsm47
Виж целия пост
# 32
Теменужена!!!  Hug Hug Hug

Ужасно съм заета днес и да ти кажа право хич не ми върви, не ми е ден.
Но пък те четох Теменужена, всичко видях! Peace Чудни сте!   bouquet


Виж целия пост
# 33
Теменужена!!!  Hug Hug Hug

Ужасно съм заета днес и да ти кажа право хич не ми върви, не ми е ден.
Но пък те четох Теменужена, всичко видях! Peace Чудни сте!   bouquet




О кей, работи, работи Hug Аз не мога да си стигна до работното място, че тук сме позатрупани от Снежко  Party Успешен ден  Hug
Виж целия пост
# 34
Благодаря за Новата тема. Нова във всичко. Начина на подреждане, много информация -всичко това ми харесва. Новото е, че колажите са по-малко, но Маман се е постарала да има от всичко по малко.
Нека да ни е на късмет първата тема за тази година  Praynig
Благодаря Маман за красивата тема  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 35
Привет   wavey wavey wavey
Днес е Велики вторник. Тази вечер ще гледате ойлето. И да пишете.  Naughty
Виждам, че има някакви интервюта със Сонер и Айлин, някакви хабери. Единият от двамата ще умре ли???? Май това питат в интервюто. Никой няма да умре. Само предизвикват интереса на зрителите  Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 36
В пост 25 изглежда е резюмето на случилото се в първи епизод на филма на Айча - Сезоните. Кога ли ще се появи Кралева да започне да ни разказва  newsm78 newsm78 newsm78
Вече научих имената на героите. Младежа, който щеше да се жени за Аслъ е Бурак. В предишната тема видях и инфо за Мехмет Мехметоф. Той руснак ли е/нали не греша/. Не зная дали се е снимал в други сериали, но май се занимава със спорт.
Виж целия пост
# 37
Едната от двете руси дами предполагам, че е любовницата /не я харесвам тази дума, но в момента не намирам друга подходяща/ на Селчук - съпруга на Букет. Но в началото на сериала аз не видях на записите да представят актьорите. При директното излъчване представят ли ги newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 38
Няма ви. Много работите, или съм влязла в неподходящо време.
Поздрави на капитан Али довечера. Очаквам да му се случат хубави неща  Peace Но в Ойлето нищо хубаво не се случва.
Пожелавам на тези, които довечера ще гледат епизода идеална картина  Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 39
Прекрасна Айча  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 40
Здравейте момичета   bouquet
Докато чакам......и си почивам да видим какво ново и вехто има в турската преса на 10-ти оджак......

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ NE ZAMAN BİTECEK?
İzlenme rekorları kıran ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan,
 dizinin üç sezon süreceğini açıkladı.10 Ocak 2012 13:47




http://www.gecce.com/haber/oyle-bir-gecer-zaman-ki-ne-zaman-bitecek-182276.html

Да видим  какво казва кака ви Зейнеп Тан  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 41


http://televizyongazetesi.com/oyle-bir-gecer-zaman-ki-ne-zaman-bitecek_6_47387

И тук май пише същото...

Виж целия пост
# 42
DİZİLER KADINLARI ERKEKLEŞTİRİYOR!



Muhafazakâr kesimin davranış bilimleri uzmanı Sema Maraşlı'nın sözleri tartışma yarattı
10.01.2012 15:20:00


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/diziler_kadinlari_erkeklestiriyor_.htm
Виж целия пост
# 43


[http://www.haberturk.com/medya/haber/704663-oglum-ilk-once-anne-yerine-kayit-dedi/b]

Това го намерих в темата на Айлин, но отново пише за интервюто на Тан....
Виж целия пост
# 44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия