Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 29

  • 31 861
  • 736
# 600
Вие все още не сте започнали да гледате Сезоните с Айча В. Дано по-бързо да се завърне Кралева, за да ни разясни какво се случва в сериала. Аз не можах да разбера, защо след като Селчук падна, Букет се държа толкова странно. Едва ли само изневярата е причината за това безразличие на героинята. Има нещо в отношенията на семейството, което ме обърква. Когато имаха гости, Букет беше малко странна. Сякаш се отнасяше някъде. След това целувки, милувки, откриването на проблема с гърдата. След това Селчук се държа така, както би реагирал всеки съпруг, разбрал за здравословният проблем на съпругата си и след това дойде момента с изневярата.
Виж целия пост
# 601
Дано Еркан да се откаже от Ойлето. Капитан Али вече е със затихващи функции в този сериал. Могат да намерят шофьор за Джемиле, а Еркан да ни зарадва с нова роля в един вълнуващ сериал.

Reni  Hug Защото може да й потрябва капитан, а не шофьор. Затова го държат още  hahaha Stop
Може  hahaha hahaha hahaha Но все пак той е сравнително скъп шофьор, пък и капитан. Могат за по-дребна сума да заместят капитан Али  Peace
Виж целия пост
# 602
Вие все още не сте започнали да гледате Сезоните с Айча В. Дано по-бързо да се завърне Кралева, за да ни разясни какво се случва в сериала. Аз не можах да разбера, защо след като Селчук падна, Букет се държа толкова странно. Едва ли само изневярата е причината за това безразличие на героинята. Има нещо в отношенията на семейството, което ме обърква. Когато имаха гости, Букет беше малко странна. Сякаш се отнасяше някъде. След това целувки, милувки, откриването на проблема с гърдата. След това Селчук се държа така, както би реагирал всеки съпруг, разбрал за здравословният проблем на съпругата си и след това дойде момента с изневярата.

Браво, напипваш ги проблемите. Сега само остава да разберем от къде идват те  smile3506
Виж целия пост
# 603
Дано Еркан да се откаже от Ойлето. Капитан Али вече е със затихващи функции в този сериал. Могат да намерят шофьор за Джемиле, а Еркан да ни зарадва с нова роля в един вълнуващ сериал.

Reni  Hug Защото може да й потрябва капитан, а не шофьор. Затова го държат още  hahaha Stop
Може  hahaha hahaha hahaha Но все пак той е сравнително скъп шофьор, пък и капитан. Могат за по-дребна сума да заместят капитан Али  Peace

Аха, отново адмирации, Еркан им излиза скъпо удоволствие този сезон. Миналият хем по-малко пари му даваха, хем повече взимаха от ролята му. Всъщност той направи целият филм тогава.. Сега не става нещо, колкото и драма да има, зрителите не са така вЧепетлени.. Sick
Виж целия пост
# 604
Нищо не напипвам Сани. Нищо не ми е ясно за този сериал. Кралева трябва да се завърне по спешност. Минаха два епизода, а ние сме в тъмнина.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 605
Права си Сани, че в първи сезон Еркан направи филма.
Сега трябва да го изпратят на танкера и от време на време да се обажда по телефона. Това са го правили в някои други сериали. Героя си е жив и здрав, но в дългосрочна "командировка"  Naughty
Виж целия пост
# 606
Лека работа, приятен обяд и хубав епизод довечера  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 607
Лека работа, приятен обяд и хубав епизод довечера  Hug Hug Hug Hug Hug
Лека работа и на теб Рени  Hug Моята не е много лека, но трябва да се свърши  ooooh!
Дано Еркан да се откаже от Ойлето. Капитан Али вече е със затихващи функции в този сериал. Могат да намерят шофьор за Джемиле, а Еркан да ни зарадва с нова роля в един вълнуващ сериал.

Reni  Hug Защото може да й потрябва капитан, а не шофьор. Затова го държат още  hahaha Stop
Може  hahaha hahaha hahaha Но все пак той е сравнително скъп шофьор, пък и капитан. Могат за по-дребна сума да заместят капитан Али  Peace
Йес  Peace И аз искам нов вълнуващ сериал с много любов  Two Hearts  loveuuu
А пък на Джемиле, ако й дотрябва капитан - в Босфора капитани колкото иска......Е едва ли ще й играят по свирката, като капитан Али  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 608
Мераба Сани   bouquet

Цитат
Аха, отново адмирации, Еркан им излиза скъпо удоволствие този сезон. Миналият хем по-малко пари му даваха, хем повече взимаха от ролята му. Всъщност той направи целият филм тогава.. Сега не става нещо, колкото и драма да има, зрителите не са така вЧепетлени..

Сега капитан Али е на резервната скамейка....Стои и чака..........Naughty
Нямам време за дълги обяснения....Много натоварено е и днес  ooooh!
Виж целия пост
# 609
ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'DE NELER OLACAK?
Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı...
17 Ocak 2012 11:10




http://www.gecce.com/haber/oyle-bir-gecer-zaman-kide-neler-olacak-182519.html
Виж целия пост
# 610

....Здравейте!!!
Виж целия пост
# 611
Милички, много ми е драго че имам възможността да ви приветствам...Мамче, прекрасна...направо брилянтна е жълтата ти тема...поздравления!!!
Сани, целувки...за много години.... Hug Hug Hug
Ренка и на теб, скъпа  Hug...радвам се, че следите...всичко, разбирам затруднението което ви сервирах...надявам се, много бързо ще наваксаме...след 2-3 дни, когато окончателно....се прибирам, хората ми....заминават, да ги изпратя...по живо, по-здраво и съм....ваша!!! newsm78 Naughty Heart Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 612

Ууааaууууу!!!!
Здравей Кралева , за много години!!
Виж целия пост
# 613
Здравей  Hug Рени, докато написа, че трябва да се появиш по спешност и ....ето те....Дано да не е само за поздрава. Хайде липсваш ни  Peace Сядай да гледаш сериала на Айча. На първа страница има линк на кеф сеир, където ги има целите епизоди...Та те ориентирам само......
Няма време за любезности, ще те посрещнем подобаващо довечера  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 614

Ууааaууууу!!!!
Здравей Кралева , за много години!!
Привет, толкова ми домъчня...за всички ви, целувам те....макар и виртуално, скъпа!  love001  love001  love001 Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия