Защото може да й потрябва капитан, а не шофьор. Затова го държат още

Но все пак той е сравнително скъп шофьор, пък и капитан. Могат за по-дребна сума да заместят капитан Али
Защото може да й потрябва капитан, а не шофьор. Затова го държат още

Но все пак той е сравнително скъп шофьор, пък и капитан. Могат за по-дребна сума да заместят капитан Али 

Моята не е много лека, но трябва да се свърши 
Защото може да й потрябва капитан, а не шофьор. Затова го държат още

Но все пак той е сравнително скъп шофьор, пък и капитан. Могат за по-дребна сума да заместят капитан Али 
И аз искам нов вълнуващ сериал с много любов




...радвам се, че следите...всичко, разбирам затруднението което ви сервирах...надявам се, много бързо ще наваксаме...след 2-3 дни, когато окончателно....се прибирам, хората ми....заминават, да ги изпратя...по живо, по-здраво и съм....ваша!!!
Рени, докато написа, че трябва да се появиш по спешност и ....ето те....Дано да не е само за поздрава. Хайде липсваш ни
Сядай да гледаш сериала на Айча. На първа страница има линк на кеф сеир, където ги има целите епизоди...Та те ориентирам само......
Препоръчани теми