Който не е разбрал - ние сме с варицела
След като средата на март заразата бе пусната с градината, дойде и нашия ред
Тъпото е, че аз не съм я карала, та се преглеждам по 100 пъти на ден
Йоси пък още е малък и няма да хване имунитет, но и него го преглеждам, но за сега сме чисти. СЪмнявам се обаче да пропуснем. Дано по-скоро се изприщим, че не ми се седи два месеца под карантина, докато си минем реда. 
Ида за сега го кара много леко, дано и продължи така. Днес по-сериозно се е поизприщила, че до вчера бяха 5 пъпки на кръст. Повтарям по 100 пъти на ден, че не бива да се чеше, за да не станат ранички и тя се отнася много съвестно по въпроса. Днес за сефте се оплака, че я сърби и я намазах с "вълшебното" кремче и мина. Милата на моменти се чувства като наказана у дома - без градина, без шоколад. ... горкото дете. Но поне си мина от реда и за вбъдеще няма да я мисля
Рапорт - даден!

!
. Аман от тези късни заспивания

трябва да се сменя климата, спор няма. Надявам се след Великден да си вдигнем багажа за 1-2 седмици извън София


.
Уж след измити зъби.
Ще видя довечера как е.
Направо откачам вече у дома! Днес се надявам да ме огрее и да изляза поне да отида до пазара
Това ми припомня как племенницата ми искаше от майка си да й роди кученце!!! 
