Варицелата ми мина от главата.Сега като я взех от градина и ми дадоха едно листче, нещо като новини за градината и персонала.Та наред с другото пишеше, че имали случаи на глисти
И аз направо подпалих.Как няма да имат.Децата си влизат с обувките и не слагат пантофи(нямат изобщо даже), родителите и ние влизаме с обувките да си вземем децата.И то не само в коридора ами направо в стаите, персонала и те така.Кой знае колко деца могат сами да си измият качествено ръцете и т.н Направо съм бясна.Сега профилактично ще ида да взема лекарства да видим ще изкараме ли нещо.Ани голяма логика извадили във вашата градина
Аз доколкото си спомням преди иската купешка, задължително със срок на годност...... Илка така е, няма хлабаво при вас.Ама да сте живи и здрави само, после това ще са ти най-скъпите спомени.Да нацелуваш хубаво и двамата от нас

И сега да ви кажа, че докато повечето ни сладурковци празнуват 4-ти рожден ден аз попълних формата за училище вече.До сега избирах кои три училища да включа в списъка
Боже, боже, все едно вчера я родих.А догодина на училище тръгва
Направо се депресирах.Айде целувки на всички


! Чак ми стана жално за Дани! Защо не се оплачеш на директорката!

!
Само като ти знам внушителния външен вид TatkoBarba и направо си я представям госпожата как колабира още преди да си си отворил устата.
затова ви поднасям хубаво ароматно кафее
и да ви почерпя виртуално за моята кукличка 