!Дано свикне Симонката вече с градината, то до училище време не остана
...Илка, не оздравяхте бе
. И туй мъж да ти е болен най ми е омразно... Стискам палци, че не те виждам
.И Юлката я мисля дали успя да опита тортата без да стане фал
. У нас градината както се очакваше. Не е готова - няма врати, няма кухня, не е боядисано, дограми липсват и т.н.!
Тази седмица започваме с по 2-3 часа присъствие, седим в дневното помещение (което е в ядващо се състояние на този етап), при хубаво време и навън ще се излиза. За другата съм уговорила да оставям децата за времето на упражненията - следобед
. Въобще веселба ще е още малко и от декември се започва истинското ходене. Децата са както си и мислех - очаровани, не искаха да си тръгват, Яни без малко да се разреве, а Йоши сто пъти се обяснява на едната възпитателка как трябвало и утре да дойдела
Определено са готови, порастила съм ги самостоятелни
. За другите подробности следобед ще има родителска среща, но засега съм приятно впечатлена
.
!. Давайте идея 
Да са ти живи и здрави! А за химията, успех!
.

че да им дойде акъла. А по въпроса с преувеличаването...абе да ти кажа Дани си донаглася понякога . Но дори и да е преувеличила все нещо подобно се е случило, което също е недопустимо.