НОЕМВРИ месец мина, иде баба Зима!

  • 71 127
  • 739
# 450
Утро, стискам и аз палци Симона да свикне с новата градина. С по-големите деца би трябвало да й е по-интересно. Освен това мисля, че по-големите по-малко боледуват, така че дано и тя по-леко да изкара зимата.  Peace
И честита ви годишнина. Още дълги години семейно щастие!

За бълнуването - и на Ида й се случва, отдавна май не съм я чувала, но не е нещо, което би ме притеснило. Както казва Еличка - в рамките на нормалното е. Бебетата се будят и плачат, по-големите деца - бълнуват, едно и също е, преживяване на изминалия ден.

Ани, какво стана с вашия бронхит?

Моя малкия вече втора седмица е на градина, а на мен хич не ми стига свободното време  Joy
Тази вечер ще имат тържество. Дребното със сигурност ще се разреве като ни види и ще се лепне за нас, но с Ида вече месец преговаряме стихчета и песнички за събитието.  Mr. Green
Виж целия пост
# 451
Благодаря ви, момичета, за поздравленията!

На Симона също понякога й се е случвало да промърмори някоя дума насън, но напоследък се случва често - три пъти за десетина дни, а е и някакво по-дълго говорене / даже снощи на неразбираеми думи/. Със сигурност й се  е натрупал стрес покрай смяната на градината. Дано бързо го превъзмогне!


Моя малкия вече втора седмица е на градина, а на мен хич не ми стига свободното време  Joy

То свободното време никога не стига!!!  Crazy Но пък е добре да го има човек!  Peace
Виж целия пост
# 452


Моя малкия вече втора седмица е на градина, а на мен хич не ми стига свободното време  Joy

То свободното време никога не стига!!!  Crazy Но пък е добре да го има човек!  Peace

Е тука подкрепям с две ръце  hahaha Аз дето не работя и Анита ми е от 9 до 3 на градина пак не ми стига времето.НО моето е от прекалено много свободно време.Като работя/уча и успявам всичко да свърша.А така все си викам има време, има време и накрая пак нищо не съм свършила  smile3538
Виж целия пост
# 453
Аз Дани не съм го чувала да бълнува, но той спи в друга стая, а аз- като умряла, така че не го изключвам като явление. Simple Smile
С бронхита ни...след 7 дни Панцеф и още 100 илача сякаш всичко е ОК ама не смея да се похваля, че... от вторник е и на градина даже, че бабите нео много заето го дават и няма лабаво Simple Smile Надявам се да изкара и рдугата седмица, че да е добре по празниците, пък и ако си взема още някой болничен вече ще се чуе Simple Smile и така.
А за свободното време...аз плача за такова от бая отдавна, но сега като стоях цяла седмица у дома и установих, че не е за мен ... накрая си ми беше откровено скучно, незнам дали защото не излизахме или защото не съм свикнала.
Хайде лек ви ден!  Hug
Виж целия пост
# 454
За говоренето на сън, и двете ми деца го правят, но Любо толкова много говори (почти всяка вечер), че направо си разказва деня.  Преди няколко седмици се събуждам  посред нощ и чувам от съседната стая гласа на Любо, мися си " Сигурно е на скайпа и си говори с някой", поглеждам часовника 4 часа сутринта Shocked, ставам бясна от леглото и вървейки към стаята му си викам "Леле на туй детенце ще му счупя главата". Влизам с трясък в детската, а той си спи сладко    sleepuu , компютъра изключен. При което мъжа ми Shocked " Кво ти става?" #Crazy
Виж целия пост
# 455
 newsm78 Много ме заинтригува заглавието  smile3508

Бързо да си казва кой е с  EFP

 newsm44 newsm44 newsm44

За Юлето знаем, а заглавието може да смени само Илка.

Илка, да не е на път номер 3  newsm78
Виж целия пост
# 456
Aaaaaу, стана интересно! Party
Joy  Joy Joy

Айде на залозитееееееееееееееееееееее! smile3534
Виж целия пост
# 457
Нану и ти ми беше в списъка (заедно с още няколко мами) ама явно не сте на вълна номер 3  Crazy

Гледам писала Илка в очакващите март ама не разпознах никой там  newsm78
Виж целия пост
# 458
Ех, че хубава новина! Hug
Виж целия пост
# 459
Муахаха  hahaha Joy!

Ели, страшна си, сакън Twisted Evil!
Аз едвам отбих първото (което още си мечтае, ама последното му сукане беше в деня преди рд-то, да не казвам голяма дума, пу-пу Praynig), а второто още го мъча по хиляда пъти на денонощие...
Искам да отбия, да се напия, да се изуча, да сполуча и тогава трето - живот и здраве!
Виж целия пост
# 460
 Hug Hug Hug Хубаво си го намислила Нану.

Илкаааааааааааааааааааааа не мой така бе душа.Веднага казвай, че ще пукна от любопитство. Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 461
Много ме заинтригувахте и мен!  Thinking
 newsm78

Илка, айде казвай ,не ни мъчи!!!

Аз засега само си мечтая понякога за бебе, но не съм сигурна дали бих го понесла физически и психически. А мъжа ми пък изобщо не знае кви си ги мисля!!!  Whistling
Виж целия пост
# 462
Хаха, и аз не съм  Hug

Нану, и татуна да не забравиш  Hug  ох, и аз искам да се напия, но все не се дореждам  Tired

Хаха, по ТВ-то дават "Властелина" и Мая вика на Смийгъл "мамо, тази мамуна е без гащи"  hahaha   hahaha
Виж целия пост
# 463
Да, да се напуша също, добре че ме подсети, Диде! Как му потърквам ръчички отсега! Mr. Green...
Много го харесвам Смийгъл беее, то аз филма само заради него го гледам Crazy.
My precioussssss... Heart Eyes

Венци, то от тебе зависи Wink, хич не се впрягай на половинката! Те никога за нищо не са готови, важното е ти да си Hug!
Виж целия пост
# 464
Ох, аз за трето дори не искам да си помисля.С две не мога да се оправя, а с три просто ще лудна. Днес моите чавета, така ми опъват нервите, че ужасно много съжалявам че не съм била по-строга с тях newsm66. Вярвате или не аз предпочитам да ходя на работа, вместо да гледам деца и домакинствам Sad.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия