Явно трябва с баба си да си имат техен ритуал за заспиване и ще помисля какво би могло да я успокои. Досега сме пробвали само в нас, мислехме, че в нейната обичайна обстановка ще е по-спокойна, но не е, ще опитаме да я оставя в баба й, там няма да вижда нашето легло и всичко да й напомня за мен и сученето и може да е по-лесно. Там имат две котки сиамки и много си говорят за тях. Дано стане. С ваша помощ се чувствам малко по-уверена. Иначе с игрите, храненето, преобличането няма проблем. Само заспиването остана. Варианта с прибирането наобяд ще го оставя в краен случай - ако заспи няколко дни с баба си и в един момент се прибера ще е по-лошо, на другия ден сигурно пак ще почне да плаче, ще чака да дойда и пак се връщаме в изходно положение. Добре че ви има, бях започнала да се отчайвам и разколебавам. Продължавам напред и дано плача е възможно най-малко.



. Като (ако) пристигнат ще докладвам как ми се струват, засега се бавят вече месец. Препоръчани теми