Осми клас преполовихме, дружно се успокоихме

  • 38 652
  • 740
# 600
Много приятно, темичката се раздвижи. Hug
Даа, и аз си спомних миналата година, надникнах в темата на седмокласниците, имам приятели, чиито деца ще кандидатстват тази година и чета за информация и новости. Simple Smile
При нас мина класната по БЕЛ. Утре не учат, както и почти всички дни другата седмица. Спретнаха си мини ваканция. Laughing
А, варицелата, бърррр, не искам да си я спомням, защото я минахме този октомври-ноември. Малкият, най-накрая / ПГ е сега/ се зарази в градината. Сравнително леко, десетина-двадесет пъпки. Минаха двадесетина дни и решихме, че на големия отново му се размина иииииииии се тръшна с 40 градуса и пъпки, толкова много, че се размиваха чертите на лицето му. Най-добре му беше прав.  ooooh! И от всичката тази гадост, след месец нямаше нищо, следа не остана. Но му се наложи да отсъства около двадесет дни. pars не го мисли сега, каквото стане, ще се справите. И аз си мислех миналата година, ако се разболее точно за изпитите /пак имаше варицела в градините /.  Simple Smile
Информатика, да учат, днес са правили презентация. Обаче други подробности няма да мога да изкопча. Laughing
Виж целия пост
# 601
Здравейте мамчета на осмокласници!!!
Пише ви майка на седмокласник, от миналата година надничам във вашата темичка, когато ви беше най-натоварено, изживяла съм вашите тревоги тогава и вашите радости , плакала съм от радост за успехите на вашете дечица.
Сега е ред на моето дете, и на мен да бъда силна като вас.
Сега участвам макар и по за кратко в темата за седмокласниците , която е също така задружна като вашата.
Благодаря ви  за съветите, за всичко което съм научила от вас, благодаря ви , че и днес когато съм ви питало нещо винаги сте били отзивчиви.
Пожелавам ви здраве, а на всички сега седмокласници много успехи.
Дано дай Боже и моето дете успее, и аз да мога да се похваля, пък каквото е писано ...
Виж целия пост
# 602
eslanchice , стискам палци на твоето дете  Hug.
 От сърце му желая успешно представяне на изпитите , и прием в желаното от него училище  Hug.
 Дано всяко дете успее да постигне мечтата си! Няма нищо по-ценно от това  Peace.
Виж целия пост
# 603
eslanchice, стискам ви палци и успех на изпитите  Peace

При нас всичко върви добре, даже спокойно. Няма напрежение, няма големи домашни, девойката учи бързо и даже намира редовно време за излизане с приятели. Изобщо и при нас е "пей сърце". На всички контролни на думи, които правят носи само шестици. На граматиката понякога бърка, но като цяло тя е доволна от себе си. Сега, на фона на немския каза че английския е много много елементарен език  Rolling Eyes, ама дали е така???? Чака с нетърпение да почне втория език, който при нея е именно английския, та да си "почивала" в часовете. По БЕЛ и мат нямам наблюдения, всичко вървяло нормално, нищо особено не се случвало в тези часове. Носи и там шестици, та и не питам повече  Mr. Green
Да ви питам във вашите часове по физическо какво правят децата? При нас даже с екип не ги искат, в часа общо взето нищо не правели - някои седяли отстрани, други ако искали играели баскетбол, волейбол .... странна работа ми се вижда това. Но пък няма нито една забележка от господина по физическо че не носи екипи, или не играе в час та съм склона да й вярвам  Laughing
Виж целия пост
# 604
Как е при нас:)
Мони яко зубка НЕ, справя се отлично, за език, когото не е учила:) Обожава класната си по НЕ и учи със желание. По мат за 2 срок имаме три шестици ( при доста тежки контролни от учителя и).
ПО БЕЛ ни е трудно:) Втори срок- 4,5,4 Simple Smile))
Но, няма пълно щастие и това го знам и разбирам:) Иначе по БЕЛ се старае, но каквото, такова:)
Виж целия пост
# 605
eslanchice, успех на детенцето ти  Peace и да се похвалиш и в нашата тема, че е прието по първо желание, на първо класиране.

При моята е пък точно обратното. С БЕЛ няма никакви проблеми. Госпожата и дори искаше да се запише в журналистическия клуб, защото много хубаво пишела и се изразявала Simple Smile Тя не искаше и да чуе за журналистика, защото си има други планове, но снощи ми вика, че защо пък да не помисли и за журналистика. Журналистите много пътували, а тя много обича Simple Smile

По МАТ обаче е много кофти положението Sad Много се старае. В часовете все взима участие, но на контролни бърка елементарни неща. Дори записва различни цифри от това, което е на горния ред. Проблеми ли има и аз не знам вече... Дори учителката по МАТ и обръща специално внимание, защото вижда, че се старае и се ядосва, че се дъни така гадно на контролните. Казала и е, че щом вижда, че се старае и е отличничка по АЕ, ще се гледа да и помогне и с математиката. Но шестица е изключено да има, а и мен въобще не ме интересува Simple Smile
Виж целия пост
# 606
Летисия  Hugбибиту Hug Ali_sun  Hug БЛАГОДАРЯ ВИ за милите пожелания, дай Боже да има детенце късмет и успех.
Задължително ще се похваля Hug
Виж целия пост
# 607
 Аз пък снощи се замислих, колко бързо мина тази учебна година. Остана още около месец, и ще си имаме 9-токласници  Laughing.
 eslanchice , сега детенце има нужда само от спокойствие  Hug. Ако запази достатъчно самообладание , ще покаже знанията , които има  Laughing.
Виж целия пост
# 608
eslanchice, форумските деца успяват! Доказано! Желая ви спокойствие и приемане по първо желание  Flowers Four Leaf Clover

Хич няма "пей сърце" при нас. Немски на лягане и ставане  Laughing Хубавото е, че дЕтето се засили в края на годината, оценките вече са високи. Явно, както и миналата година, ще достигне върхова форма точно за изпита.
За физическото: тя от известно време не играе. Имаше доста лошо навяхване и още я наболява. Пиша бележки и така. Иначе носеше екип, но какво точно правят не знам.
Виж целия пост
# 609
При нас в часовете по ФВС всички са по екипи и играят общо взето каквото пожелаят.Лошото е през зимата ,че в салона се засичат понякога по 2-3 класа и "не можеш да се разминеш "според дъщеря ми.
По информатика положението е трагично просто.За цяла година един предаден урок .През целият час госпожата си рови нещо в компютъра ,а децата се оправят сами.Дори не е и достатъчно компетентна,според децата. Shocked
Днес е започнала от сутринта да учи за устния по френски ,който е другия месец. Simple SmileА и класната им не ги оставя, изпраща  им по скайп допълнителни упр.За днес са" само" 6 стр.,като домашните са отделно.А до вечерта може да изпрати и още,след което ги проверява и ги връща за поправка.
Виж целия пост
# 610
Физическото е много сериозна дисциплина при нас - стриктно се следи изпълнението на нормативите (как може в 8 кл. момичетата да трябва да скачат от място 180см, а момчетата 200см  Crazy), изпитват ги и на теория - правила за колективни спортове и тем подобни

eslanchice пожелавам ви успешно класиране по първо желание.  Hug
Виж целия пост
# 611


Почерпвам ви за днешният голям рожден ден на моите пораснали златца!
Освен осмокласника, днес рожден ден има и племенничката ми - да са ми здрави и успеха да е техен спътник!
Виж целия пост
# 612
Lennyh, да са ти живи и здрави рождениците! Много успехи и сбъднати желания им пожелавам!  newsm59



Физическото е много сериозна дисциплина при нас - стриктно се следи изпълнението на нормативите
И при нас
Виж целия пост
# 613
Lennyh ,  честит рожден ден на Боби , и на племеничката ти   bouquet.
 Нека всички най-хубави неща в живота бъдат техни спътници, и да се сбъднат и най-смелите им мечти  Hug.
 Весел празник  Hug.
Виж целия пост
# 614
LennyH Разбира се, как щях да забравя. Честит рожден ден на Боби!!! Желая  му много успехи на всички фронтове - училище, спорт, приятели! Нека бъде целеустремен, много здрав, усмихнат и да постига мечтите си! Честит рожден ден и на племенничката ти! Всичко, което си е наумила, да се сбъдне!  Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия