Хайде Юлче със шейната да превземем планината

  • 37 993
  • 737
# 165
Относно унаследената външна прилика - 100 % дъщеря на баща си  Mr. Green Както и преди съм казвала - copy/paste. Казват, че има само моите очи и вежди  Flutter
Колкото до характера - от бебе проявява такъв, инат и проклетия  Mr. Green Тук вече татко й твърди, че моите гени са надделели  Laughing Twisted Evil
Виж целия пост
# 166
добре сте се обзавели със животинки, при нас заека само да фокусира Маги и бяга с 200  hahaha

Нашата котка отначало бягаше, но вече е претръпнала до такава достепен, че Алекси я блъска да се отмести, а тя го гледа като тапир  hahaha Той пък я докладва винаги когато тя направи беля. Дори й се кара: "Ей, Кити!" и размахва пръст  Mr. Green Обича много да храни рибите с баща си, но много ги стресира като  удря по шкафа им и те понякога отказват да ядат  Crazy Игуаната засега не я пипаме много, защото не е свикнала и се страхува.
Виж целия пост
# 167
Влизам да се похваля и с последният избил кучешки зъб!  newsm44
И така, вече официално, мойто дете е с пълна усмивка  Mr. Green

Има ли други в отбора?
Ние!  bowuu

Ния има завиден инат и проявява характер още от преди да се роди  Mr. Green Ако не беше такова зверче поне от секциото щях да се отърва. А като не става на нейното може да разбере целия квартал (добре, че сме накрай света).

Прилича и на мен и на баща си, но както баща й казва "всичко хубаво е от тати, а инатът - от мама".
Виж целия пост
# 168
О, Tyra, честито! Борис е с 5 зъба назад  tooth
Дребния прилича на баща си, въпреки че като си гледам бебешки снимки мога да поспоря по този въпрос Simple Smile Относно характера - ама разбира се, че е взел всичко хубаво от мен  Mr. Green Лошите черти са му от другата рода  Rolling Eyes

desivalko_, много са ти сладки зайците. Особено онова къдравото  Heart Eyes
Виж целия пост
# 169
Марти прилича като че ли на баща си повече.Всеки различно казва.Едни казват че прилича на мен, други на баща си ,а всъщност е пълно копие на батко си като бебе.
Ние имаме 10 зъбчета,далеч сме още от пълната усмивка Mr. Green
Виж целия пост
# 170
на кого прилича Калоян

за лицето ми е трудно да кажа, но структура на тялото, форма на пръстите ноктите - е 1:1 с таткото, просто са като копия Rolling Eyes Embarassed (добре го е изографисвал  Blush )

също 100% покритие на неосъзнати жестове (от бебе) - как се протяга след сън, как се прозява ... не е в резултат на наблюдение - такъв е от както си го взехме от болницата

друго, по което си приличат е припряността и нервността

на мен прилича по:

1. усмивката
2. спокойното хранене (не припряно, като баща си)

умничък е, като двамата  Blush и добър, като мама  Blush Embarassed

в интерес на истината ми е по-мило да прилича на Влади, не зная защо, но но не очаквам да ми е копие в нещо, още повече, че ние със сестра ми изобщо, ама изобщо не приличаме една на друга или на нашите  Blush може би затова не съм обременена с такова очакване

но ако имаме номер 2 - девойка - предпочитам поне да има моите ръце Heart Eyes  Blush Embarassed



зъбките  newsm78 май ги понапълнихме вече, ще ревизирам къде има пропуск, за протокола - и двамата боледуваме; аз не можах да стана от леглото 2 дни  ooooh! ooooh! ooooh! той - на куц крак изкара Blush
Виж целия пост
# 171
Моите не знам на кого приличат.Каката има прилика с мен,но Ал...........може би в очите......,но повече прилича на брат ми,да не кажа,че са еднакви.
Иначе за храктерите,Бъги добре се е изразила Laughing Peace Peace

Алекс е с 12 зъба.Тире,хайде да видим сега на какво ще преписваш ината и сополите LaughingЧестита ви пълна усмивка.Да не я сваляте от лицето ви желаем Heart Eyes

Бъги,толкова съм свикнала с Борко като прякор,че 3 пъти чета Борис и не схващам,че за него говориш. JoyУжасен заплес съм станала,не е истина просто  hahaha
Виж целия пост
# 172
Аз не мога да преценя на кого прилича Росен. Радвам се много обаче, че и двете ни деца са с бяла кожа и синьо-зелени очи.  Mr. Green Това са го взели от моята рода, ние всички сме такива.
А по характер е много весел, вечно усмихнат и много общителен. Това категорично не е от мен, аз съм си темерут.  Joy
Зъбите са ни само 10 броя. Имаме още безсънни нощи да караме...  Rolling Eyes

Аз скоро на работа няма да ходя. Тъй че продължавам да хвърлям по едно око тук.
Виж целия пост
# 173
Калоян е мнооооого далеч от пълна усмивка - зъбите ни са само 8.  Simple Smile

Относно приликите, взел е по нещо и от мама, и от тате. Брадичката е съвсем като на татко му, ушите са като моите, а за останалите неща не мога да определя. Кротък и поспалив е като мен, инатлив и като двамата си родители.  Laughing
Виж целия пост
# 174
Аз да се похваля че Борко вече мойе да слиза и да се качва сам по стулбите без да се държи. Много е смешен, един такъв предпазлив.
Иначе всички казват че приличал на мен,  но със сигурност има и от татко си защото като гледам негови снимки на възрастта на Борис са едни и същи.
Виж целия пост
# 175
Влизам да се похваля и с последният избил кучешки зъб!  newsm44
И така, вече официално, мойто дете е с пълна усмивка  Mr. Green

Има ли други в отбора?

Да. и Борко е с пълна усмивка още от миналата година - както беше с 4 зъба и започна да вади по 4 на веднъж  Crazy
Цвети. аз поне не съм на работа. но Борко е болен (аз то казах де) и не ми остава много време за форум.
В събота беше с 39.7 Т и както се изрази една приятелка "като живо трупче" - дори не фокусираше - гледаше на някъде и никаква реакция  Cry  Cry  Cry
Та днес как му се радвах. че прави бели ако знаете...  Вече се оправяме. Само дето сега таткото ни се разболя. ама какво да ги правим : мъже са - ще ги гледаме!  Heart Eyes

За прилики и разлики - външно изцяло на свекърва ми (дори не толкова на баща си).  а характера е моят...тежък. тежък...  ooooh!  инат колкото си щеш. И да ви кажа честно понякога вместо да му се ядосам. ми става едно радостно. че поне нещо има на мен  Laughing   Embarassed

Животни вкъщи нямаме - на село имаме зайче. куче и котета. От заека го е страх. котките ги прави мазало - рита. дърпа  ooooh!  кучето е в клетка и не са имали среща от 1ви вид  Peace

П.П.

За срещата не съм забравила. само Борко да се оправи и организирам една събота с децата и вечер на майките  Peace
Ииии и за колената да кажа - другият д-р каза. да си пия хеуроновата киселина и др. хапче му забравих името и да си свиркам... според него "нищо ми няма" иди че разбери - единия ми вика много си зле - другия...
Ама аз ако ги слушах. трябваше и деца да не мога да имам...  Whistling
Виж целия пост
# 176
Tyra ха, Честита ви усмивка!
Ние тепърва поЧнахме да ги редим, засега са 4.

ПрилиЧа изцяло на баща си. Имаше периоди когато напомняше на мен(като се замисля с Коста имаме доста общи Черти), но ... отминаха. Алена ми напомни - пръстите на ръцете и краката и - все едно гледам своите.
Виж целия пост
# 177
Ооо, ние също имаме усмивка. С 8 зъба само, но усмивка. Grinning

Мая май на никой не прилича. Напоследък все повече хора ми казват, че ми била одрала кожата, пък допреди няколко месеца, че била одрала кожата на баща си.  Joy Та гласувам с "не мога да преценя".

Характерът е по-скоро на мен. Баща ѝ е тих и кротък. Мая е избухлива и припряна, като мен. Когато започна да ѝ се карам за някоя беля, тя се ядосва, тропа с крака и крещи с всичка сила в лицето ми.  Crazy Ама то е лъвче като мен, че и с моя асцендент.  Laughing Друго не съм и очаквала...

Tyra, пусни я да я видим вашата усмивка, де. Simple Smile Буклите станаха ли до кръста?

Виж целия пост
# 178
о, да  Peace хайде снимки, снимки от всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



аз да попитам - хапят ли Юлчетата, кого, кога?
Виж целия пост
# 179
Сори, но как се вмъква изображение? Отивам на вмъкни изображение, от там ми излиза- img/img
между скобите, трябва да сложа снимката, но как?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия