

Той пък я докладва винаги когато тя направи беля. Дори й се кара: "Ей, Кити!" и размахва пръст
Игуаната засега не я пипаме много, защото не е свикнала и се страхува.

Относно характера - ама разбира се, че е взел всичко хубаво от мен
)
и добър, като мама
може би затова не съм обременена с такова очакване
май ги понапълнихме вече, ще ревизирам къде има пропуск, за протокола - и двамата боледуваме; аз не можах да стана от леглото 2 дни
той - на куц крак изкара


Ужасен заплес съм станала,не е истина просто






инат колкото си щеш. И да ви кажа честно понякога вместо да му се ядосам. ми става едно радостно. че поне нещо има на мен
кучето е в клетка и не са имали среща от 1ви вид 


Та гласувам с "не мога да преценя".
Ама то е лъвче като мен, че и с моя асцендент.
Буклите станаха ли до кръста?
хайде снимки, снимки от всички

Препоръчани теми