Само изсмуква пастата и после хвърля четката. Сутринта се борих с нея да й измия зъбките, но само я разплаках и малко и одрасках венеца на едно място без особено да почиста зъбките. Не знам какво да я правя
Вие как миете зъби?
Само изсмуква пастата и после хвърля четката. Сутринта се борих с нея да й измия зъбките, но само я разплаках и малко и одрасках венеца на едно място без особено да почиста зъбките. Не знам какво да я правя
Вие как миете зъби?
викам и плюии и тя издава някакви звуци и се киска
иначе само да види някой в банята и търчи да си вземе столчето да се качи, да и е по-удобно и да я мием



няма угодия на тия деца, сигурно ти е обидена и то го връща
благодаря ви много за подкрепата,всичко мина добре представихме се добре ,да видим в петък какви ще са резултатите.
утре отивам за четка и паста
Явно си е вярно това че децата, които не са правили реакции в по-ранна възраст я правят по-натам. Но пък ние вече приключихме с ваксините, така че ми е все тая. Следващите са чак на 6 години 

тя обича да яде от пастата и вика "Мням, ням, мням" - както всъщност казва на всичко, все търси да мезне нещо 
), а аз се опитвам да изтъркам неговите. И той си изсмуква пастата още от началото, но карай
по незнайни причини, освен за атомната бомба над Хирошима, за която обвинява баба си
).
Лек ден на всички

Та сега имам сериозни съмнения за АБКМ, дано не се окаже това.Препоръчани теми