
И аз сипвам олиото в коритото, излиза си намазан човека 

Да ви кажа големия смях, вчера опитвах всичко, та с количката (Хелен
), та с звуци на коли, на мечки, с прахосмукачка, на ръце, но тцтцтцтц. Накрая ми писна и я сложих в кошарата да си играе, след 5 мин. нищо не чувам. отивам - тя спи. 








Какво е хубаво да се събудиш, влезеш във форума и такава хубава снимка на кафенце, разведри ми деня.


. Къде водиш бебка на педиатър.

Но моето бебе между коликите и зъбите имаше 10 дни почивка, през които си заспиваше сама и не й се чуваше гласчето. Първото зъбче изби, когато тя беше на 4 месеца и 23 дни. Няма мира нито денем, нито нощем
Сега пак ще се приспиваме.
Камен си обича прахосмукачка (може би защото много чистех преди да родя). Идеално му е да спи като е пусната. В началото изобщо не му правеше впечатление вакума, ама после му писна и почна да вика (той вика така и като му обличам ръкави).
ама се прежалих... Тая нощ и ние се наспахме повечко. Да не е имало някаква фаза на луната, а?

Предимно внушението работи при възрастните (а като психолог знам, че това си е велика сила) 

Желая ти много здраве и винаги да постигаш високи резултати във всичко, както днес 




Дано има ефект!!! Каката май е по-добре, само дето няма никакъв апетит, но аз не я и насилвам...В 18.00 сме на редовна консултация и после ще пиша....Много благодаря за милите пожелания 
някъде около 15 и вече се отказах да чакам, а баткото и той не спеше и аз си мислих че не може да ми се паднат две деца които да не спят,амааа
можело,но да са живи и здрави само
.Ани 2 аз май почнах глутена отзад напред
.Честит имен ден на всички
.За аспиратора и ние сме с прахосмукачка,ефективен е няма спор,ама дали е редно нямам идея.
Имало е ефект защото е на път да се оправи. Даже сам казва, че чува по-добре. То и като му прави доктора "параход" и звука е съвсем различен вече - и отстрани си личи, че е по-добре. В понеделник отиваме пак и трябва съвсем да се изчисти вече. Уф, олекна ми! 


(Боже, аз още помня как 9 часа се връщахме от морето, че Марки беше така болен
)Препоръчани теми