За бързи въпроси и отговори,за тези които нещо ги вълнува, но не искат нова тема

  • 34 064
  • 742
# 525
имам в хладилника жива мая със срок на годност 25.01.12 - дали още я бива или да я изхвърлям?  newsm78
Виж целия пост
# 526
ако прочетеш горчивия ми опит от неделя (в тази тема) с един тутманик (който иначе ми става супер) - веднага ще размислиш
По добре си вземи нова и не си хвърляй труда и останалите продукти на вятъра
Виж целия пост
# 527
имам в хладилника жива мая със срок на годност 25.01.12 - дали още я бива или да я изхвърлям?  newsm78

Киса, ако не лепне, като я пипнеш (става една, все едно е мокра и лепи), трябва да става. Изпозвала съм мая с отминал срок на годност, няколко дена не са проблем, щом е била в хладилника. Peace
Виж целия пост
# 528
Киса каквато и да ти е рацаптата първо шупни маята.Топла водичка, малко захар и брашанце на кашичка. Ако шупне слагай смело и другите продукти.
Аз правя винаги така. Понеже меся почти винаги с масло , яйца, да не похабявам продуктите.
Виж целия пост
# 529
Момичета и момчета,
дайте моля ви изпитана рецепта за ето тези джаджи.



Предварително благодаря !
Пелмени, равиоли, пирожки.
Ето рецепта за пелмени:
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=478.0
Ето как се използваи формата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547229.480
Виж целия пост
# 530
От къде мога да купя шоколадови "капки"  на по малки разфасивки? Искам да направя на домочадието бисквитки, а и в мъфините стоят много добре.В
Скрит текст:
Метро
има но са 2,5 кг. и ми идват много като количество и като цена -в момента.
На пазара на Ситняково /там, където строят новата част, не при откритата/ има магазинче за подправки,  има различни размери. Продават ги на грамаж - колкото искаш. Не знам цена, но не ми е направило впечатление нещо особено. Thinking
Виж целия пост
# 531
От къде мога да купя шоколадови "капки"  на по малки разфасивки? Искам да направя на домочадието бисквитки, а и в мъфините стоят много добре.В
Скрит текст:
Метро
има но са 2,5 кг. и ми идват много като количество и като цена -в момента.
На пазара на Ситняково /там, където строят новата част, не при откритата/ има магазинче за подправки,  има различни размери. Продават ги на грамаж - колкото искаш. Не знам цена, но не ми е направило впечатление нещо особено. Thinking
Hug Ще проверя!
Виж целия пост
# 532
Задължително ли е пачата да се прави в тенджера под налягане? Може ли в обикновена? Thinking
Виж целия пост
# 533
не е задължително.  Сварява се по-бързо. Може в обикновена
Виж целия пост
# 534
Благодаря, захващам се за работа тогава  smile3508
Виж целия пост
# 535
Здравейте  Peace! Някой от вас готвил ли е нещо с киноа и какво? Къде може да се намери?
Виж целия пост
# 536
Здравейте  Peace! Някой от вас готвил ли е нещо с киноа и какво? Къде може да се намери?
гугъл- киноа  и всичко е написано. и цени и рецепти   bouquet

пп. от мен да мине - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=544826.0
Виж целия пост
# 537
Понякога предпочитам да си бърборя с някой пред това да чета в Нета  Peace! Мерси за информацията!
Виж целия пост
# 538
то интересното е да сподели някой от личен опит

изобщо как е на вкус и киноата и амаранта  newsm78
Виж целия пост
# 539
За киноата пише, че има лек вкус на орехи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия