Много беше хубаво тържеството, много съм доволна и ще упорствам да ходи, въпреки че сутрин ми вдига кръвното.

Личи си, че се чувства добре в градината. Да набере още малко опит и ще отмине и сутрешното опъване на нерви. 
Снегът днес беше като...първоаприлска шега.
От вторник пак си ходи на градина и е много доволна. Сега всеки ден излизат навън и голяма игра пада. Снощи ги намерих всичките заровени в пясъка, едно до друго, като патета
А Дребна най-делово ми заяви : "О, здравей мамо, почакай ме да си довърша играта!" 
Говорих с майката, с госпожите... Госпожите се опитват да говорят с родителите му, но те са много криви хора и... Бащата на този Сашо заявил, че възпитанието на Сашо е задължение на госпожите
Много ми стана мъчно. Казах й да го удари и тя, да се защити и да отиде при госпожата. А тя ми казва :"Ама мамо, госпожата ще ме накаже, не е хубаво да се удря друго дете". Говорих й как самозащитата в случая е наложителна, уж ме разбра. Сега, като я взема, ще говоря сериозно с госпожата, ядосана съм много, а пък ако случа и на майката на Сашо, жална й майка този път.
Ако трябва и при директорката ще стигна, да ги извика тия родители и да им поговори тя.
След разговор с мъжа ми 1 седмица не беше идвала на работа, защото понесла много тежко, че сме я обвинили в такова нещо. А Ели не лъже, поне не е започнала още, де и аз й вярвам. Същата госпожа след време не искаше да ни даде заявление за летните месеци. Попълва се от всички родители, които ще пускат децата на ДГ лятото. Ние ще я гледаме у дома август, но юни и юли няма как. И се оказа, че за нас нямало заявление - нали съм си седяла у дома да гледам бебето, значи можело да си гледам и нея
После пък същата особа отложи тържествотто на децата, защото не били подготвени. Тя била свикнала да работи с по-големи деца, а нашите щели да се изложат
Мога да пиша още....

Баща й много се е ядосал и каза, че щом така ще е положението с този Сашо, ще я научи да се бие. Вчера като отидох да я взема и тя от вратата "Сашо ме удари с патето по главата". Привиках наличната госпожа и докато кажа "Искам да говорим" и тя - "Сашо ли?"
Жената не е виновна, всъщност не знам кой е виновен. Родителите на детето. Но докато обяснявах, как да не се учудват, ако Дария започне да се бие, една майка се присъедини и разказа и тя колко е възмутена и как няма оправия, баща му едно време бил такъв, сега и той, дядо му на Сашо бил еди-какъв-си някога и ...
Сега ще изчакам любимата им госпожа да се върне от отпуска, пак ще говоря с нея и после с директорката. Просто няма да оставя нещата така.
И той е по спокоен и доволен и послушен съответно и ни е не му се караме толкова. Намалих драстично гледането на ТВ и се опитвам да го слагам по рано да спи. Забелязах, че когато е недоспал или е гледал повечко ТВ е по нервен избухлив и т.н Напоследък толкова играе навън че не му остават сили за тръшканици
Не мисля, че е толкова спешно, че да не може да изчака до утре, но ти си прецени все пак. Казваш, че Макси е със зелени сополи, виж дали има Т, кашля ли...и прецени. Препоръчани теми