СЕПТЕМВРИЙЧЕТА-есенно-зимна тема:-))

  • 78 451
  • 613
# 285
Ние много силничко, не за гушата, а прегръдка, ти пожелаваме Моарейн лека и здравоплодоносна и лекородна, за каквото дойде, ама много здраво Hug
Миналта седмица Мила гърлоболна, сега баткото, та се мотаме из къщи. Някакъв вирус за по два дни (дано) с глаболие и гърлоболие и Т.
Виж целия пост
# 286
Ама как така тихи по терлички?
Я тука с пълно балканско гърло се извикай!  bouquet
Това се казва новина!
А мъж да си имаш също е голям кеф.
Моя малък Тарзан да ви го покажа как помагаше на вуйчо си *беше ми на гости за няколко дни

Така се прави козунак von Arwen Abendstern auf Flickr

Флу, много правилна постъпка! Ели ще свикне много бързо на новото място.
Мимолетка, много се радвам, че операцията е вече зад гърба ви!
Виж целия пост
# 287
Ех, че хубаво! Обичам такива новини!  Heart Eyes Пожелавам ти леко и радостно бременеене, пък каквото дойде Wink. Като забременях със Зори, хем исках момиче (така си я бях поръчала Wink), хем някакси се притеснявах- струваше ми се, че с момче ще ми е по-лесно, след като имам вече някакъв опит. Simple Smile

Флучи, изобщо няма за какво да се притесняваш, ами се радвай на такъв късмет, да са двамата в една градина, и то толкова близо до вас! Hug

Вечи, много голям пораснал твоят разбойник! Heart Eyes

mimoletka, браво на геройчето! Радвам се, че операцията е преминала леко и успешно и всичко това е вече зад гърба ви! Hug
Виж целия пост
# 288
Да, наистина - ех че хубаво  Mr. Green
Честито на Муци и Моарейн (има ли още някой желаещ да повтори/потрети с ник/име с "М"..  Laughing? ), леки, безпроблемни, прекрасни бременности и прекрасни раждания на прекрасни дечица на финала!
А да, честито и на "М"ира за нейния малък мъж!
А на "М"имолетка - браво на малката за смелостта!
Виж целия пост
# 289
Мацки, много, много ви благодаря!  Heart Eyes   Heart Eyes
Виж целия пост
# 290
Хей Моарейн супер новина. Да е лека и безпроблемна и на финала едно здраво бебче пък полът не е толкова важен.
Мен ако питаш след две девойки си мисля, че ако имамеме живот и здраве трето нямам нищо против пак да е девойка. Някак си като са еднакви се гледат по-лесно. Първото ми се искаше да е момченце, ама и на Яна се зарадвах  Laughing А пък после за второто бяхме и двамата сигурни, че ще е момиче още дотса преди да ни кажат какво и си бяхме измислили името. Ама пък и момче за цвят не е лошо  Laughing

Веч голям помошник си имаш. И Яна много обича да меси и става като бяло чудовище  Laughing

Флу изобщо не си сгрешила, че си преместила Ели. според мен ще свикне доста бързо. така ще ти е много по-удобно. От кога ще пускаш младежа на ясла? Аз отсега го мисля как ще се оправяме септември като едното трябва да го водим на едно място, другото на 3 км в другата посока о следобед пак събиране. Ще има ено мъкнене насам, натам и докато ида до работа ще трбва да се прибирам. Лудницата предстой
Виж целия пост
# 291
Ех, че готино!
Моарейнче  Hug Heart Eyes
Муци, Hug Heart Eyes
Фпу, да се присъединя към другите. Аз апропо, направих почти същото. Ради си беше ясла в ОДЗ тук в района и можеше да си остане. Но като стана време за ДГ, го преместих в ДГ, в която отгледаха Мони и Павел и, която е близо до у-щето на Павел. Изоообщо не съжалявам. Ще си доволна и ти, сигурна съм.  Hug
Стон, и аз помня още бебешките подвизи на Оги. Тогава ми събираше очите направо. Сладък маймун той.  Heart Eyes
Суити, Деска, Петка, Бора, Веч, Яни, беба и всички, които са писали също - колко се радвам, че още се разписваме понякога, милички.  Hug
Моарейнче, браво и за К-то и Г-тона Дари. Ради още не ги казва, въпреки логопеда. Но и той ще почне скоро, сигурна съм.
Ради и той беснотия. Почти не слиза от колелото. Сега и Павел е ваканция и беснеят и двамата. Да са живи и здрави дечицата.
Виж целия пост
# 292
Веч-голям сладур Тарзанчо.
Моарейн-честита бременност -лека и спокойна да е .Какво ще стане сега с чужбината?
Виж целия пост
# 293
Моарейн-честита бременност -лека и спокойна да е .Какво ще стане сега с чужбината?

Моят мъж сега започва курсове по английски по програмата "Аз мога повече", пролетта като свършат и се кани да отпрашва. Аз с челядта след него, ЖЗ, но да видим какво ще стане до тогава...
Виж целия пост
# 294
Моарейн, добре дошла в клуба на коремите;") Дано ти е много лека бременоста и нямаш никакви притеснения и проблеми. Аз вече се търкалям много сериозно и само броя дните до термина. Станала съм проооосто огромна и вече сериозно се замислям, че втория младеж ще е голям или поне по-голям от батко си, което всъщност не е много трудно.. хе хе .
Мимолетка, много мъчно ми стана, че така е страдало детенце, но какво да се прави...Важното е че се е държала мъжки... Дано вече всичко е наред и мине лекичко.
Флу, децата май се справят по-добре отколкото обикновено ние очакваме. Аз му треперя на Тино за какво ли не, но ми прави впечатление, че вече наистина се усеща за много неща, за които аз на неговата възраст май не бях така.
Момичета, домъчняло ми е за вас. Пък и тези снимки, които сте наслагали и във фейса от преди 100 години както се казва ме разчустваха и се сетих за доброто старо време, когато децата бяха бебета и все пак по-лесно се управляваха. Това къде на сериозно къде на майтап, ама ..така си беше  Joy
Моят Тино е станал много устат, само хитрува и не се спира за две минути. Храни невероятна любов към буболечките и си пълни шепите с тях, после ходи при децата и казва "Изненада" - което значи, че си отваря ръчичките и ти плъзват по него, съответно всички насреща се разбягват и пищят.
обяснява ми как всички животни са му приятели, включително и червеите, които цитирам "били много сладички" и като го казва ги милва. Освен това ги "тренира да плуват" в езерото с лилиите на майка ми, което жената с такова удоволствие си гледаше, а сега вади от там червеи. И така при нас определено е весело, а понякога даже прекалено шантаво, защото и аз се вдетенявам и двамата понякога си общуваме като равни.
Виж целия пост
# 295
Моарейн, честито да ти е коремчето Hug
Lucicity,подсети ме как се чувствах в края на бременността WhistlingНямах търпение да родя, че то бяха жеги, тежко, нетърпение от друга страна...А после ми липсваше това коремче Simple Smile Пожелавам ти дните до термин да  минат, колкото е възможно по-леко  Hug
Покрай новините за бременни мамчета тук, започнах всяка нощ да сънувам, че съм бременна и като се събуждам първо си пипам корема да проверя сън ли е било hahaha
Аз от днес съм отпуска newsm44 Само че с дребната не мога да усетя нещо.Маймуната ме манипулира постоянно с превръзката на ръката.Уж не можела да се обува и събува сама, а на площадката много лесно се справя сама Flutter Същото е и с обличането и други неща.Казва ми че е малко писе с болна лапичка и не може самичка Heart Eyes Още не сме я пуснали на градина, вече като свалим конците.Мислех по-рано,но видяхме едно детенце от нашата група,което е претърпяло операция поради невниманието на учителките ConfusedТова става в дежурната градина.Направо ме е страх да я пусна, като я знам какво е диване, но няма как. Отпуската ми е само 10 дни и после няма кой да я гледа.
Виж целия пост
# 296
Привет, момичета,
Елинка уикенда беше на бабин дом и добре си починахме Simple Smile Водили са я на Спящата красавица в Младежкия театър и много й е харесало. Било е с актьори, а не куклена постановка. Много се е впечатлила.
Иначе имахме малко притеснения - открихме й плешиво петънце на главата с размер на монета от 50 ст. Не се вижда лесно и не знаем от кога е. Педи каза, че може да е зоомикоза, но ние нямаме животни у дома и ни прати при дерматолог. Човекът предположи, че просто е оскубана силно, но тя отрече някой да я е скубал в градината. Другия вариант е изживян стрес или недостиг на витамини. Сега я мажем вечер с Алпикорт, мием я със специален шампоан за подсилване на растежа, пие Саностол и след 10 дни пак сме на преглед.
Виж целия пост
# 297
здр, не съм в течение на новините тук, но новата ни фейс-група ме накара да отворя форума.
Честито на всички бъдещи майчета!Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност Simple Smile

Роси, миналото лято Ивка си сложи една от онези вървящи и пеещи играчки с колелца точно на центъра на главата. Колкото коса се беше хванала на работещия механизъм, толкова беше оскубана. Ивка не усети нищо. Ако не бях я видяла, щеше да мине цялата си глава с "косачката".  Елито може и да не е усетила или да не е разбрала какво е станало, ако се дължи на отскубване Wink
А и се оказа, че  косата не расте толкова бързо, колкото си мислех. При ивка отне  няколко месеца и беше много смешна Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Роска, също проверете за гнойно огнище някъде ако не мине с тези илачи и не се окаже оскубано. Мъжа ми имаше такова помня, че го пращаха да си види зъбите и ако има болен да го оправя. Вади и сливици. Алопеция или нещо такова. Не мина с, мисля вашето лекарство беше, но и не помня с какво се маза друго. Един възрастен човек го излекува. Той му беше казал гнойно огнище, стрес или  Blush третото не го помня. Ще мине обаче. Гуш на бонбоните.  Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Привет и от мен!Не се разписвам често,но редовно ви следя,момичета! Hug
Моарейнче,честито,мила!Стискам ти палци да е безпроблемна и лека бременността ти! Hug
mimoletka ,радвам се,че всичко е вече зад гърба ви!Много сладко си описала малката манипулаторка LaughingСега му се е паднало на детето!
Lucicity ,кога ти е термина?Ако е скоро леко и бързо раждане ти желая!И много добре те разбирам как се чувстваш(относно "огромна" Laughing)
Флучия ,според мен си е чист късмет,че децата ще са в една градина!Ще е по-добре и за вас и за тях PeaceА дано това при Елинка се разбере от какво е.Аз така скоро открих ,че на Яна една бенка в косата расте.Дерматолога каза:нищо страшно,да се следи поне веднъж годишно-ако расте още ще се маха ,ама по-нататък.
Стон,много са ти тренирани момчетата HugТо при такива родители няма как да е друго!
Веч,майстор ще стане от него!!! Heart Eyes
Всички болнички да оздравяват бързо! Praynig
Ние се каним да ходим на море другата седмица живот и здраве-дано нещо не провали плановете.Къщата е боядисана и освежена,остават мебелите за детската и сме готови за новия наследник Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия