Намаления 2012 (4)

  • 103 975
  • 736
# 390
В магазини Аквариум има много хубави и изгодни:
http://bg-bg.facebook.com/photo.php?fbid=10150422215078604&s … ype=3&theater тези са 15 лв

А тези 29 лв
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/381968_1015042221 … 3_959018067_n.jpg
Виж целия пост
# 391
Моля, ако сте срещали прилични на вид гумени ботуши около 37ми номер до 30тина лева, споделете, че щерката ми наду главата  ooooh!.

Имам тези 37 номер, много са изгодни, но са малко умалени. Ако дъщеря ти е с тесен крак ще й станат 37 де  Peace
Тези адски ме кефят, но ще ти излязат повече от 30 лв.

Една промоция на 29.02
Само в dm: виелица от предложения! Да отсечем малък сечко на 29. … окупка над 20 лв.
Виж целия пост
# 392
Момичета,зимното ми яке здаде багажа,Да знаете къде има намаления на зимни якета?“Аз нямам голяма възможност за търсене,тъй като съм с кърмаче  Simple Smile Интересуват ме спортно-елегантни, до коляното якета.
Снощи гледах намалени хубави зимни якета в Пийк енд Клопенбург в Мола на Цариградско - с гъши пух; имаше различни дължини и цени от 140/150 до към 200 лв.

Иначе ходих заради Андрюс, но там се оказа че няма дамски магазин вече, а само мъжки. Нищо не си намерих за мен в целия мол. И както мъжа ми дойде по задължение с мен, така се уреди с панталон McNeal на половин цена за 59 лв. супер качествен.  Grinning
Виж целия пост
# 393
Дали има намаление на детските дрехи в теранова
Виж целия пост
# 394
големи намаления за изчистване на стари колекции белъо има в Скай сити мол в магазина на Skiny на втория етаж; сутиени по 30 тина лв и бикини по 11, 13, 15 лв.  Аз понеже съм фен на това белъо си направих добър пазар, цените са супер за качеството
Виж целия пост
# 395
Дали има намаление на детските дрехи в теранова
Че имаше - имаше, но надали продължава.  Thinking
Виж целия пост
# 396
В Теранова е до днес намалението.
Аз бях вчера и специално ги питах до кога е.
Накупих на децата доста летни неща за "без пари".  Wink
Виж целия пост
# 397
Ех как го изтървах , ще умра от яд.
Иначе във Фокс ще има намаление 2,3,4 март.
Виж целия пост
# 398
В Теранова е до днес намалението.
Аз бях вчера и специално ги питах до кога е.
Накупих на децата доста летни неща за "без пари".  Wink
Колко "без пари" по-точно?
Виж целия пост
# 399
За два къси панталона за малкия, две къси клинчета на каката, две поли и една бяла риза с дълъг ръкав, подходяща за уч. униформа - 34лв. общо...
Виж целия пост
# 400
Малко се разсеях някой спомена ли за намаленията в Кенвело
Вземи 2 и плати 1-то на 50% и вземи 3 плати 2
Виж целия пост
# 401
Малко се разсеях някой спомена ли за намаленията в Кенвело
Вземи 2 и плати 1-то на 50% и вземи 3 плати 2
Това не е ли в Дайхман?
Виж целия пост
# 402
Ето това е офертата започва от утре
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=358198267554325&set=a … ype=1&theater
Виж целия пост
# 403
Моля, ако сте срещали прилични на вид гумени ботуши около 37ми номер до 30тина лева, споделете, че щерката ми наду главата  ooooh!.

в Тенденз има доста модели около 20-30 лв.
Също и в Мегиас.
Виж целия пост
# 404
До колкото чух в Бенетон ще има намаления на 70% до края на Март .Питах продавачките в мола  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия