С кардиолог не съм се виждала
С кардиолог не съм се виждала 


При нужда помагаха. 

) . И помощта - дойде, накара се на майката, че още не си е взела добавката и си отиде. Е, това ме накара да ми падне ченето. 
Да не говорим, че след петия ден хич и не щат да го държат при тях от 24 до 6 часа дори и след ресекцио (аз исках да се понаспя, че сега с двете деца такъв филм няма)...
Е, просто нямам думи. 100% съм сиурна, че са му "шибнали" някой и друг АБ. Та тази история развали цялата емоция от лесното и бързо раждане и престоя ми в тази "чудесна" болница. Ако реша да имам второ дете няма да избера да раждам там и то само заради тези от детското отделение.
Моето дете редовно го даваха на другото майче в стята твърдйки,че не е мое
Гривнички и номерца не гледаха-абе изобщо
Препоръчани теми