Монодиета -част 4

  • 22 632
  • 742
# 585
ДОБЪР НАЧИН ДА НАКАРАШ ЖЕНА ДА СПОРТУВА
Виж целия пост
# 586
кет,от къде си?
май повечето сме от вн..
вие се размечтахте за лято,аз като гледам прогнозата за февруари,се чудя за скиорски костюм...
Виж целия пост
# 587
От Варна съм  Grinning, За февруари не съм гледала, студ ли дават #Crazy
Виж целия пост
# 588
кет,от къде си?
май повечето сме от вн..
вие се размечтахте за лято,аз като гледам прогнозата за февруари,се чудя за скиорски костюм...
Инче и ти ли душо си от Варна. Гледам че морето в теб остана ама викам си може да си от Бургас или нещо друго. Къде видя прогнозата във синоптика ли? Откога чакам голям сняг у наше село  Laughing Laughing Laughing
Кетуна и аз искам така да спортувам  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 589
Мими, искаш да изклинчиш от работа нали  smile3532
Виж целия пост
# 590
Мими, искаш да изклинчиш от работа нали  smile3532

 smile3508 smile3508 smile3508 smile3533 smile3533 smile3533
Виж целия пост
# 591
Знаех си, миналата година и аз се молих с тебе, ама тази година се моля само за тебе
Виж целия пост
# 592
а дано ви пуснат!заради климат.обстановка..
в този стударник не се работи,нали?
да,от вн съм,но сега съм на далеко..
Виж целия пост
# 593
мал ше ма убиете  rotfImao rotfImao rotfImao

ейййййййй даже не съм гладна - Боже повредих са
днес ще изкарам на 2 кафета и 0,6 л. фреш малииииииииииии плаша са колко съм стриктна  rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 594
Аз пък съм на айрян. От една кофичка, литър и половина направих.
 Shocked
Виж целия пост
# 595
Диди браво. И аз до тук съм стриктна. Четири червиви фурми  Animal Snail и бульона. Нямам апетит ЗАСЕГА
Виж целия пост
# 596
то с това писане и на мен ми изчезна апетита..
и калории хабим от чаткане по клавиатурата..
но сладурки къде сте вечер,когато сме аз ,компа и храната?
Виж целия пост
# 597
Аз вечер не мога да се вредя от детето и наблягам на храната.  newsm45
Виж целия пост
# 598
Диди браво. И аз до тук съм стриктна. Четири червиви фурми  Animal Snail и бульона. Нямам апетит ЗАСЕГА

абе просто сме железни отвякъде всички до една  Hug Hug Hug Hug

аз се прибирам чак към 20:00 в къщи иначе няма кой да ма отдели от компа, обаче влизам гледам, че и вие не сте писали и решавам че ви няма
Виж целия пост
# 599
тук сме,тук сме..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия