Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 390
Особено зимата е адски неудобно според мен. А ако е в офиса, представям си да започнем всички да се подмиваме. Че то време за работа няма да остане....
Виж целия пост
# 391
Наемете си ибрикчия Wink.
Виж целия пост
# 392

Говоря за елементарното подмиване преди профилактичен преглед при гинеколог, които някои жени не правят преди предварително записания час за този специалист  Sick.
Според мен е задълително да се намери начин това да се направи, ако жената не излиза от вкъщи преди това за да е минала през банята. Няма как цял ден да съм пикала, а ако ми се е наложило и да свърша и голамата нужда да отида така без да съм направила елементарен тоалет. Има хиляди начини една една да се измие преди АГ прегед, но да отиде и да се ракрачи без да си е направила интимен тоалет  Shocked
Виж целия пост
# 393
Цитат
Наемете си ибрикчия Wink.

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 394
е, хайде, кажи ги тези "хиляди" начини! Дотук разбрахме за миенето с шишенца в служебната тоалетна. Кърпичките не са миене.
Виж целия пост
# 395
е, хайде, кажи ги тези "хиляди" начини! Дотук разбрахме за миенето с шишенца в служебната тоалетна. Кърпичките не са миене.
А ти сериозно ли не би намерила начин да се измиеш- смятай почистиш, ако прегледа ти е насрочен след работно време?
За шишенцата и аз не мисля, че е особено удобно, но няколко мокри кърпи напоени с допълнително вода биха свършили също работа, а водата може да е в ПВЦ чашка за да не се разнасят бутилки  Grinning
По добре с един пакет мокри кърпи, колкото и да не се смятат за миене от колкото немита  Grinning
Виж целия пост
# 396
Изчетох цялата тема с небивал интерес Grinning
От ръцете заминахте на интимните 4асти.На мен ми е пък интересно ако отиде жена подмила се на гинеколог,но необезкосмила се отдолу  Thinking
Виж целия пост
# 397
Старая се да си запазвам час, когато мога директно да посетя кабинета от собствената си баня. Иначе изобщо няма да си запазя час. Не мога да си представя да правя разни акробатики с шишета вода, чашки (?), събуване, обуване и прочие, в служебна тоалетна.

Въх, Пурко, хич не зачеквай темата с космите, че вече стана мазало!
Виж целия пост
# 398
Цитат
Въх, Пурко, хич не зачеквай темата с космите, че вече стана мазало!

 Mr. GreenДа я пораздвижим малко темичката Hug
Виж целия пост
# 399
Изчетох цялата тема с небивал интерес Grinning
От ръцете заминахте на интимните 4асти.На мен ми е пък интересно ако отиде жена подмила се на гинеколог,но необезкосмила се отдолу  Thinking
Е това пък въобще не е задълително, някой дами желаят да останат натурални. Нищо, че доктора след толкова обезкосмени мое да я погледне така  Shocked По добре с косми но измита, от колкото без косми и неизмита.
П.П. не толерирам космите и съм за старателното им премахване  Grinning
Виж целия пост
# 400
Старая се да си запазвам час, когато мога директно да посетя кабинета от собствената си баня. Иначе изобщо няма да си запазя час. Не мога да си представя да правя разни акробатики с шишета вода, чашки (?), събуване, обуване и прочие, в служебна тоалетна.

Въх, Пурко, хич не зачеквай темата с космите, че вече стана мазало!
Напълно съм съгласна с първото ти изречение, аз процедирам по същия начин. Вземала съм си почивен ден поради тази причина.  Grinning
Виж целия пост
# 401
Аз не изчетох всичко, видях,че опряхме до косми вече. Ама не разбрах-има ли някой 27 стр. да си признае,че не си мие ръцете след тоалетна? Нали ССФ винаги си ги мие?
Леле, поправям се-видях анкетата. Разби се представата за ССФ на-накрая. Joy
Виж целия пост
# 402
На гинеколог гледам да си записвам час винаги, когато мога да отида директно от къщи, като преди това съм си направила тоалета. Ако се случи така, че да е след работа (досега не се е случвало) - ще намеря начин да се измия, ако пък е толкова невъзможно - старателно ще се забърша с мокри интимни кърпички.
Друг е въпросът, че много зависи от случая - ако си болен и не можеш да помръднеш, пък камо ли да се измиеш... Естествено, че няма да се гърмиш, че не си успял да стигнеш ухаещ на парфюм при лекаря. Но на профилактичен преглед - здрав, прав да отидеш мръсен...  ooooh!
Имала съм доста съквартирантки в студентските години. Беше шок за мен - масово не се подмиваха, къпеха се два пъти седмично, като в останалото време не се подмиваха и караха на хартия, бельото не се сменяше, караха на ежедневни д.пр. Съответно като се събличаха от тях се носеше...  Sick
Позната козметичка ми е споделяла, че е връщала клиентки - лягат на кушетката за кола маска, а бельото им с кафяви следи... Така че не се учудвам...  Confused
Виж целия пост
# 403
как не са пипнали някоя уроинфекция тези мацки не знам!
Виж целия пост
# 404
Юличка, имала ли си рускиня за съквартирантка? Ходеше гола по цял ден, по терасата гола пак, отваряше вратата на всеки гола, а бельото и лежеше из банята и из стаята навсякъде? Лежеше с дни неизпрано. hahaha Не че всички рускини са така-ама слушах митове и легенди за тях принципно в Студентски град, пък си имах и една нагледно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия