Хотел Блу Ориндж-сезон 2012г.!

  • 52 579
  • 737
# 315
swetla99, детска площадка има. kyky е показала. Има детски басейн, но най-вероятно водата ще е студена, както навсякъде. За разходка-няма къде. Трябва да ходите до Созопол с колата и там да се разхождате.
Аз мисля, че е подходящо, защото хотела има просторен и зелен двор, където детето да тича и играе, а и детска площадка и детски кът. За храната-всички казват, че е разнообразна и хубава.
Вие си решавате, но провери и дали има свободни места, защото май вече е спрян за продажба.
Виж целия пост
# 316
swetla99, моят син беше на 1 г. и 7-8 месеца, когато почивахме в Блу Ориндж. Количка дори не сме вземали, защото нямахме намерение да ходим до Созопол. А за самия комплекс наистина не ви трябва. Има детски басейн (доста малък), който според мен не е подходящ за бебета. Водата беше достатъчно топла през юли, но с доста "химия" третирана, а и винаги има по-големи деца...
Моят мъник вечер играеше на площадката, но и там е пълно с деца. Има друга, която е до бара, но там сме стояли само един път. Подходяща е за малките, защото има пясък и играчки за него, има и пързалка. Но кой ти иска пясък, след като през деня сме на плажа Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Значи се оказва,че има две площадки с люлки,така ли....
Виж целия пост
# 318
Да, две са. Сега като прочетох и се сетих, че съм виждала снимки и на другата площадка Simple Smile
http://www.holidaycheck.com/hotel-Travel+pictures_Hotel+Holiday+ … &mediaOrder=4
http://www.holidaycheck.com/hotel-Travel+pictures_Hotel+Holiday+ … &mediaOrder=4
Виж целия пост
# 319
Това ме радва,ще има разнообразие за малкия поне... Grinning
Виж целия пост
# 320
Veselina Dimova ,може ли линк към сайта със снимките?
kyky, извинявай за късния отговор, но не съм влизала тези дни в интернет, да си призная не съм качвала линкове и не знам точно как да го направя Simple Smile), но ще ти кажа къде е - на 20-та страница е линка сложен от st. Нещо от рода на www.holydaychech.com е. Има много снимки за разглеждане от хотела и наоколо
Виж целия пост
# 321
Ето това има в предвид Веселина  Simple Smile http://www.holidaycheck.com/hotel-Travel+pictures_Hotel+Holiday+ … &mediaOrder=4
На мен лично това ми изглеждат като апартаменти, но не съм сигурна. Но пък си мисля, че би трябвало всяка стая да си има тераса.
Виж целия пост
# 322
Намерих в един сайт програма за инклузива за 2012г,не знам колко е актуална:

ALL INCLUSIVE  ПРОГРАМА

Закуска: от 7:30 до 10:00 часа

в основният ресторант на комплекса, богата закуска на бюфет

Обяд: от 12:30 – 14:00 часа

в основният ресторант на комплекса, на бюфет

салатен бюфет, предястия, 3 – 4 основни ястия – месни и безмесни, десерти, сладолед, плодове

Вечеря: от 18:30 до 20:30 часа

в основният ресторант на комплекса, на бюфет

разнообразен топъл и студен бюфет, месни и безмесни ястия, десерти, плодове, сладолед

тематични вечери – 2 пъти седмично

Междинни хранения:

от 15:00 – 17:30 часа – сандвичи

oт 16:00 – 17:00 часа - кафе, чай, сладолед, сладкиши

НАПИТКИ

 от 10:00 – 23:00 часа на басейн бара и по време на храненията

-         всички месни алкохолни напитки, бира, вино

-         безалкохолни напитки – минерална вода, сода, кока кола, фанта, спрайт, сок


*В хотела не се допускат домашни любимци


доплащане за шезлонг на плажа -4 лв, чадър на плажа - 4 лв. /за пакети all incluisve  не се доплаща/



Виж целия пост
# 323
Без да искам кликнах върху Информирай модератор,извинявам се и не ми дава да редактирам предния пост.

Мисля,че трябва вечерята да е поне до 21ч.Много рано ще е,ако приключва в 20:30ч.,случвало ни се е да стоим понякога на плаж до 19ч,кога ще се приберем да се изкъпем,преоблечем,че да вечеряме.....

От тук извлякох информацията:
http://delmondo-bg.com/component/content/article/7-destinaciicat … nge-beach-resort-

Има и цени за разни игри и услуги.
Сейфа например,както аз се интересувах е 5лв. за 1 ден и 23лв. за седмица.
Виж целия пост
# 324
Ако тази програма е актуална, то тогава няма никаква разлика с миналогодишната  newsm78
Според мен може би са я копирали от предната година понеже все още няма такава за тази.
Аз още като резервирах от Съни ми казаха, че в хотела ще има хора чак през април и затова си мисля, че евентуално тогава можем да очакваме актуализация на програмата, ако разбира се решат да има такава  Thinking Мен най ме дразни това с кафето  #Cussing out
Виж целия пост
# 325
Росина, благодаря, че споделяш с нас.  Hug Но и аз мисля, че няма да е актуална тази програма. Преди време и аз бях намерила програма-от Никтравел http://niktravel.com/content/view/4579/492/ Тогава Илиана/май тя беше, дано не се бъркам/, каза, че е миналогодишната и най-вероятно е копирана. Като гледам е същата с това което ти си дала.
Подкрепям написаното от Feichkata, че сигурно ще имаме актуална програма, когато хотела заработи. До тогава търпение момичета и дано много да ни зарадват след толкова чакане  Grinning
За вечерята, наистина ще е хубаво ако е до 21ч. Ние като сме ходили All inclusive така е било-до 21ч. Но като гледах оферти тази година на доста места е до 20.30ч  Confused

п.п Стара им е информацията в този сайт/ http://delmondo-bg.com/component/content/article/7-destinaciicat … nge-beach-resort- /, защото като натиснах резервирай и там където си избираш дата, месец и година, за да направиш резервация-годината е 2011г.
Ще чакаме  Grinning
Виж целия пост
# 326
Много рано вечерята наистина,много се надявам да я направят на смени и втората да е до 10 поне.
Виж целия пост
# 327
Ако направят храненията на смени ще е разликата от половин час.Веднъж сме били така.Например за първа смяна обяда,ако е от 12ч.,за втора смяна ще е от 12:30ч.Така ще е и при вечерята.
Виж целия пост
# 328
Ужасно е храненето да е на смени, и постоянно да се съобразяваш с наложеният ти час.   
Виж целия пост
# 329
Много рано вечерята наистина,много се надявам да я направят на смени и втората да е до 10 поне.
Аз пък съм много против храненията да са на смени.Ами ако ти дадът час за втора смяна, а малкото е гладно как да му обясня,че трябва да чака 20-30 мин. за да дойде и нашият ред? Или пък вечер на мъжът му се пие ракийка, а трябва да става защото има и други чакащи. Абе не е добре това на смени нали имали и втори етаж към ресторанта и тераса към него.На мене от Съни ми казаха, че досега нямали оплаквания за места в ресторанта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия