Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 30 116
  • 757
# 195
Мами, които ще бъдете секцио, вие как се настройвате психически за операцията  Confused Мен ме друса яко шубе и всеки ден си поревавам мъничко ooooh! Ебаси резила, голяма съм пъзла, ама никога не съм взлизала в операционна  Tired

На мен ще ми е за 5 поредна година срещата в операционната, та някак не ме притеснява. Е като дойде денят ще се поразтреперя и ще съм леко нервна  и неспокойна. Ама и 100 пъти да го мина все ще се чувствам по един и същи начин. Последните 2 пъти като влизах в болница бях толкова спокойна, че все едно отивам на гости на приятелка - торбичката с пижамката, чехлите и зарядното. Самичка се закарах и така. Някой ще помисли, че съм голям темерут  Joy
Виж целия пост
# 196
За мамите със секцио не знам,как се настройвате,но аз определено съм във филма постоянно-ще ми е първо раждане и то естествено и това очакване ме сдухва съвсем...Още повече ме бяха наплашили лекари,че може и доста преди термин да се роди...До преди няколко дни само плаках и нервничих за всичко..И не знам защо съм си втълпила че ще се ражда вечер и си лягам винаги с тази мисъл Simple Smile и като се събудя си казвам"айде още един ден ще избутаме Simple Smile " По цял ден ме проверяват приятелките и майчето ми...много са ми сладки и още не са почнали да ме дразнят Simple Smile

Абе я да ви питам-отпаднали ли сте и спи ли ви се повече от преди?Аз по цял ден съм отпусната и много ми се спи и съм супер замаяна.Иначе си ги имам тези замайванки и сънливост от преди да забременея,но сега всичко е в двойни дози  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 197
Rosa Linda  поста ти все едно аз съм го писала   newsm12 newsm17 newsm45 smile3514  
Преди си казвах- "има време няма страшно", преди да ми определят датата си викам-"а като знам кога по- добре", а сега като знам - "неискам, страх ме е , много ме е страх" И аз нямам операция през живота си, незнам какво е операционна маса и упойка .....
  Ноооо  както ми каза онзи ден една акушерка умираща от смях с моите страхове - " Хехе като те е страх, кажи, че се отказваш и готово "   smile3532  
 И за това съм си казала - Мечка страх, мен не страх и к'вото такова, важното е да издържа 5 минутки, после каквото ще да става ....  

Стар  мерси за инфото за изписването
Виж целия пост
# 198
Ех,изчетох ви..Днес не съм влизала,че от сутринта чистихме стайте с мъжът ми,много ми помогна.Баба ми се дотътри с бутилка прясно мляко/мразя да го варя/.И си викам след обяд ще направя крем на мйъжът ми и макарони на фурна за мен.Вчера свърши газта на котлона,та днес включих елетрическия..И винаги се случва едно и също....изкипих млякото........и котлона гръмна,изгоря......Е какво да направя.........Мъжът ми малко ми се кара...но.......
за почвам със стягането на багажа за болницата.
Посреднощ мъжът ми ми задава въпроса
-"Ти приготви ли си багажа за болницата?"
Ядосах се ,че ми задава тъп въпрос докато спя....
Сутринта ми каза,че съм охкала и си помислил,че съм имала контракции Wink
Нищо нямам добре съм....радвам се ,че изчистистихме стъклата на стаите.
Честито бебче  на Леандрин!
Ани,ще свикне Хера,няма как,но и на мен ми е мъчно когато мъжът ми изгони Зара на вън,аз си я вкарвам пак.А Дюк си е навън от самото раждане,но той ще е служебно куче и няма как да е в къщи.Иначе ЗАРА няма да влиза в детската стая,може би и в хола,ще си стои в кухнята,тя много обича там на диванчето.
Виж целия пост
# 199
Rosa Linda, спокойно, по-лошо е да плачеш и да се натоварваш с тези мисли. Аз пък съм такъв темерут, дето никъде го няма. Ако знаете как влизам в операционна... Влизам с любопитство, голямо и то. Mr. Green Оглеждам се, разглеждам техниката, разни джаджи и инструменти....и съм спокойна като пълен тапир, бе. Винаги съм усмихната, говоря си с анестезиолога, със сестрите. И сега също от нищо не ме е страх. За първи път ще ми слагат спинална упойка и ми е много интересно. До сега все пълни са ми слагали. Абе, чешит съм аз, всички ми се чудят! hahaha hahaha hahaha Но, предпочитам да реагирам така, отколкото да замръзна от страх. Hug Hug

Днес съм по-добре. Дори сутрешната инжекция Но-шпа реших да не я слагам, защото не ме болеше. Сега ще ходя да ми сложат една за вечерта, за да не ме започнат бъбреците точно като си лягам довечера.
Виж целия пост
# 200

Ох, голямо мрънкало съм станала, и понеже през деня съм сама, като со дойде моя от работа гледам да наваксам  Mr. Green Ми то нито седнала, нито легнала да седиш, като съм права след 15мин се изморявам и искам да седна, абе не е лесно с мен.... Laughing Предполагам и при вас е така де.

Днес бях в The Mall, обаче никой не видях от форума  Confused Мисля, че на една маса с още 3 други мами видях Misence , ама не бях сигурна и ме досрамя да се обадя  Embarassed
Софийските мами, които вчера са били в Токуда, може ли да споделят впечатления от там?

maminka85 не знам за отпадналост, ама много ме мързи  Mr. Green Все викам, айде това ще го оставя за утре; това не е спешно и така цяла седм.
Виж целия пост
# 201
Лелеле...She Moto и Tanita, завиждам ви на спокойствието. Ще се опитам да изпусна парата някак, дано ми се получи.

Маминка85, същия случай съм и аз....обтягам се като ластик в леглото и от един час се наканвам едни чинии да измия и да заредя следващата пералня, че почнах с прането и гладенето.
Виж целия пост
# 202
И мен ме домързява, ама нямам шанс за почивка много.... Трябва да избутам и другата седмица и след това ще лентяйствам  Grinning
Иначе не се спирам по цял ден и не слизам от колата, мъжа ми се смее, че накрая и сама ще се закарам до болницата Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Разликата в датите е само 3 дни. Май най-добре док да каже верно. То зависи и на какви кила ще е мадамата. Преди 3 дни беше вече 2,300. За три седмици и половина трябва да стигне поне 3 кила и нещо.
Виж целия пост
# 204
Здравей Veiana,

аз днес също бях в The Mall, но за съжаление не се познаваме...във Фейсбук Жени беше пуснала, кой ще ходи и там се бях записала. Мисля и др седмица да отида, ако вс е наред с мен, така че като наближи може да се уговорим ако ходим и двете.
Виж целия пост
# 205
Здравейте!
Аз днес голяма скитня му ударих  Simple Smile

veiana, защо не се обади? Ние се разпознахме случайно на пътеката с elisa55555, после тя разпозна Анита, която аз бях погледнала вече два пъти, но  не я познах Confused Сия дойде по-късно, но аз нея я познавам от преди и... пък и е по-лесно, като си виждал на някой снимката във фейсбук, все пак знаеш коя физиономия търсиш  Simple Smile Другите момичета ще ходят и на следвашите лекции, ще можете да се съберете.
После ми се обикаляше и на мен по магазините, но ми стана лошо. Мъжът ми ме прибра вкъщи, та подремнах, после от 4 часа бях на педикюр. Преди малко се прибрахме. Сега сложих набързо две лесни манджи да се готвят сами и седнах да ви видя.

По-късно ще напиша какво казаха на лекцията, ако някой иска да ме изпревари, ще допълвам само  Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Искам да споделя какво слушам в момента... за вас  Hug

http://chiemps-music.blogspot.com/2011/11/jon-obir-ft-julie-harr … n-perfect-as.html
Виж целия пост
# 207
Старлет гледаш ли Комиците? Този Илиев от гостите не е ли вашия доктор от Токуда?????????????????



Виж целия пост
# 208
Право в десетката, Неви, Илиев от Токуда е  Peace Ей сега като прочетох поста ти, превключих на BTV, за да хвърля едно око.
Виж целия пост
# 209
Аз да ви донеса една добра новина...

Днес Polisia е станала горда мама на бебе Борислав, със завидните 4200 грама. Родил се е със секцио.

Честито, Polisia! Да е жив и здрав Борислав и да радва дните ви!


 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия