Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с бременността?
-
Какви са различните мнения относно лекарската намеса по време на раждане?
На хубава дата
сякаш видях знак,че на рождения ми ден и двете са родили така лесно
Дай Боже всички ни-браво момичета.И да споделите как я направихте аджеба тъй тая работа-йога ли,кво ли,дишане ли, издишане ли?.Аз съм се пуснала по течението и хич не ми дреме,ама ще се вайкам после...

няма разкритие, шийка нормална, иначе бебо е добре...утре съм на тонове и после ме вика чак на 10.02

Да растат здрави и щастливи малките юнаци и скорощно прибиране на мамите в ръце с тях във вкъщи 
Сама си се смях като се видях... 
ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМЧЕНЦАТА