Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 30 116
  • 757
# 585
Честито но всички нови мами   bouquet
Виж целия пост
# 586
Рошла,благодаря  за включването ти относно моя проблем,успокои ме,ще се лекуваме,няма начин.На мен след Клион Д ми каза също да взема и гиназол,но тъй като имам няколко глобули останали от гино певарила,ще ползвам тях,каза че може.Мен ме притесни,че прочетох от ползвали Клион Д момичета,че им се появило розовикаво слузесто течение,това ако се случи ще е много неприятно,бих го сбъркала и с тази тапа,която пада преди раждане.Аз сега съм 35/36г.с. и ми е рано да раждам Simple Smile,нека се доносим още 3-4седмици до към термин.
Виж целия пост
# 587
viki 88 , ами тя като ми каза , че главичката е в малкия таз  и че плацентата е 2-ра към 3-та степен зрялост,  аз се притесних да не би да вземе да иска да излиза само ooooh! , а заради това че е след  инвитро , докторите не искат да рискуват с нормално раждане .
Каза ми ако имам периодично по  около 3 стягания на корема в рамките на 10 мин. да й се обаждам и заминаваме. Май така беше , ама и аз малко се ошашках като ми каза да си избера дата, въпреки че сама си бях сметнала че ще е в този период . Като ти  го каже доктора , вече звучи по-реално.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 588
Честито на Лъвичка- да сте живи и здрави и двамата с Калоян- той да слушка и да папка повече, а мама да му се радва много
Стискам палци и на всички момичета, които имат сериозни съмнения,че днес-утре ще станат майки Praynig
Времето е прекрасно за раждане с този сняг навън- живота им да започне чист и бял Simple Smile
 Hug Hug Hug Чакам до довечера добри новини и плач на новородено бебче- музика за ушите Heart Eyes
Виж целия пост
# 589
Момичета, до преди 10-15 дена се чувствах много зле физически- корема ми се струваше огромен/може би,защото беше много високо и го гледах отблизо Laughing/, тежеше ми много, киселини, пъпна херния и т.н. Но от 1 седмица като че ли се е смъкнал вече надолу и ми е много леко. И киселините вече са поносими или въобще липсват. Така мога да си откарам още няколко месеца Laughing
Виж целия пост
# 590
Oле,Валенце,изтекат ли водите-връщане няма HugЛеко раждане,миличка!!!Бързо и лесничко да минава всичко Praynig Мале,пот ми потече по дланите ...много съм добре с нервите  Mr. Green
Виж целия пост
# 591
viki 88 , ами тя като ми каза , че главичката е в малкия таз  и че плацентата е 2-ра към 3-та степен зрялост,  аз се притесних да не би да вземе да иска да излиза само ooooh! , а заради това че е след  инвитро , докторите не искат да рискуват с нормално раждане .
Каза ми ако имам периодично по  около 3 стягания на корема в рамките на 10 мин. да й се обаждам и заминаваме. Май така беше , ама и аз малко се ошашках като ми каза да си избера дата, въпреки че сама си бях сметнала че ще е в този период . Като ти  го каже доктора , вече звучи по-реално.. Rolling Eyes
то и при мен главичката е в малкия таз, но за плацентата нищо не е коментирал ..... 3 периодични стяганя - кво ще рече това  newsm78 Да ти кажа честно аз вчера разбрах що е то контракция, до преди това явно не са били така силни.
А от вчера и самите движения на бебо са супер болезнени - на където и да се завърти го усещам силноооо и се моля само да се спре най-накрая  Mr. Green Май аз ще съм една от следващите ....
Виж целия пост
# 592
da spodelq novinata...momchence, 3400, 51sm. Normalno rajdane s malko shevove otdoku, che bebo beshe s rychichka na byzkata...rodi se v 11:45
Виж целия пост
# 593
Честито dani_I   bouquet  чудесна новина, да ви е жив и здрав малки-голям мъж Simple Smile и скорошно прибиране у дома! Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Честито момченце мамо dani_I !
  bouquet
Виж целия пост
# 595
Честито Дани,
да ти е живо и здраво и много да те радва!
Виж целия пост
# 596
честито бебче, дани  bouquet

леле ко става с тез мъже бе, къде ще им търсим жени не знам Laughing
Виж целия пост
# 597
Хайде ,мамо Дани,честито ти мъжленце!Да е жив и здрав сладурчо!  bouquet
Виж целия пост
# 598
Честито на всички мами, които вече се радват на сладки бебчета! Бързо възстановяване и по-скорошно изписване!


Виж целия пост
# 599
Честит син,Дани!Да расте здраво и спокойно дете,а на теб бързо възстановяване.   bouquet
п.п Как се казва? LaughingСега видях,че си писала само три часа преди раждането,браво на тебе. Laughing
честито бебче, дани  bouquet

леле ко става с тез мъже бе, къде ще им търсим жени не знам Laughing
Верно,Деска малко са ни момите но скоро ще наваксат усещам-елси,Рали... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия