Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с бременността?
-
Какви са различните мнения относно лекарската намеса по време на раждане?
,нека се доносим още 3-4седмици до към термин.
, а заради това че е след инвитро , докторите не искат да рискуват с нормално раждане . 
Да ти кажа честно аз вчера разбрах що е то контракция, до преди това явно не са били така силни.