Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 30

  • 31 443
  • 736
# 435
Здравейте в неделя!

Кралева  newsm51, много си се трудила вчера, освен философията и преводите са ти страст. Аз  ще ти отправя предложение за превод. Ето: (по принцип държа на удебеления текст)  Rolling Eyes


Cemile iyice köşeye sıkışıyor ! 

Hisselerini satmak istemez ancak, yüklü miktardaki cezayı da ödeyecek parası yoktur. Hakan onu iyi bir ceza avukatına yönlendirir. Cengiz’in ölümü ise Ahmet, Berrin ve Ayten için şok olur. Üstelik Ahmet, Ayten’e yıllardır gizli kalmış Cengiz ile ilgili bir sırrı da açıklar.  Emekli olmaya karar veren Kemal, dükkan açmak ister. Gereken para yardımı için de Neriman ile birlikte Ali Kaptan’a Holding’e gelirler. Fakat Ali Kaptan’dan para yerine nasihat alınca küplere binerler. Olanlara kulak misafiri olan Kenan bu fırsatı hemen değerlendirir. Kemal ve Neriman ile hemen samimiyeti kurar. Evde hala kendine tam gelemeyen Aylin, Soner’i görmeye hastaneye gider, niyeti ona Murat’ı sormaktır. Ancak alacağı cevaba hiç de hazırlıklı değildir. Zehra’nın ise ateşi çok yükselmiştir. Cemile, Berrin’e ulaşamaz ve apar topar çocuğu hastaneye götürürler.  Berrin eve geldiğinde ise yine Hakan ile aralarında büyük tartışma yaşanır. Selma’ya gizlice ilaç içiren Kenan, bir yandan onun hastalığını tetiklemeye çalışırken diğer yandan da Carolin ile birlikte ufak bir seyahate çıkar. Kaldıkları yerde kirli işlerine ait görüşmelerini de yapan Kenan kolay lokma  sandığı Carolin tarafından orada büyük şaşkınlığa uğratılır.

Благодаря, все пак...но ние с Мамчето, тази сутрин се шегуваме, миличка...ти май не успя, да разбереш...това! Naughty newsm78 newsm78
..хубава неделя, от мен!
  bouquet

Naughty ..ето ти го, удебеленият текст, преведен! Thinking

"Дошли, най-вече при Али в холдинга...за помощ, парична....докато, наистина той им помогне, вместо парите със съвет....му се качват, един вид...на главата! Подразбралият и усетил, гостите му...на Али, Кенан бей..веднага забелязва...това, отчита го като...една възможност....и бърза, прави опит...да се сближи....и с двамата!" Hug
Виж целия пост
# 436
Сани  Hug снощи пропуснах малко от шоуто с Карото, и днес вече не мога да го доизгледам...Не ми се отваря....Карото ми беше много смешна с китарата. Аз съм държала китара и съм по-добра от нея, а тя като актриса би трябвало да го прави с по-голям финес, а не както седна - разкрачена....Може би по навик  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 437
Цитат
ние с Мамчето, тази сутрин се шегуваме, миличка...ти май не успя, да разбереш...това! Naughty newsm78 newsm78
..хубава неделя, от мен

Аз изобщо не съм се шегувала. Така си мисля - не ме интересуват никакви поучавания, особено от хора, които не са ми на нивото в много отношения.....Някои от тях на където са тръгнали аз отдавна съм се върнала...Така, че сори.....нЕмам нужда от поучавания  Stop
Виж целия пост
# 438
...сега за Букет и Селчук! Naughty
Според мен, точно такова поведение ...отпосле, очакваше от нея...той! Знаете, видяхме, когато Букет за момент бе като ....останалите жени, се превърна....опитвайки се да настоява, къде е бил...през, онази нощ....съгласете се, Селчук бе ...друг!
Познавайки и постоянно, хранейки....и според, още....приспивайки, опитвайки се...да демонстрира възхищението си от нея, като човек и жена....по-скоро, се опитваше...както, винаги навярно е мислел и разчитал, точно на тази й.....почтенност, да  наделее...сигурен, бе в това! Другото си е негов проблем, издънил се с тази...квитанция, той бе объркан.....вероятно за първи път и даваше повод, да се съмнява в него...а, не че не го е правил и друг път......се прокрадва, поне от поведението му....и характера му, който ни показват!
Даже, по-лошото...си мисля, той спекулира с тази й болка и....травма от миналото и отношенията в семейството им! Особено, тези с баща й....
Радостен от факта, че тя спря дотам.....и стана, онази която той очакваше....демек, разума надделя, той бе сигурен в това....го, направи отново онзи Селчук, когото Букет...познава! Да, ама ние за разлика от нея...знаеме и видяхме, че това не става, така.. един такъв човек....не се променя, от днес за утре...
След прекрасната, един вид....на откровения и припомняне на плановете им за бъдещето....вечер, Селчук....отново се върна при Букет! Някак е в позиция, зависим е сякаш....от нея, от работата й..която ги издържа, се разбира....а, в същото време обвинява, като че ли....всичко това у нея, успеха й...работата й, дори и характера, който демонстрира и има жена му....ако, щете...
Иначе, как вие си обяснявате опитите му, да я склони.....поне, нещо да извлече от тази си....прекрасна работа, с възможности....дето, той полезни и то, дето се опитваше....да извлече, ама за нейна сметка....някак си, нали? Много ми е един....егоистичен, преструващ се на любящ съпруг и баща...дето, видите ли "кривнал", малко....понеже, жена му е ...мнооооооого, ама много заета жена....дето, ги храни..обаче и той е приел, това....а, сега иска...да промени, нещичко...понеже скучаел, едва ли не....кога тя, работи!
После, болестта....дошлата, породи съжалението му....разбира се! Той, знае че Букет не заслужава....това! Но едва ли е само, толкова....в неговият случай!
Болестта, причини..друго на Букет, уплаши я....но, не само в буквалният смиъл, тя породи едно....осъзнаване на другите й пропуснати неща, в така забързаното й ежедневие и стрес, гледайки ги там...на пързалката, това...направо я ..."задуши"! Най-вече...мечтаната й гледка, баща и син, онова което тя...така ревностно иска да запази, именно.....семейството си! А, сега болестта й.....не бе във възможностите й, да контролира, опитите й...страховете й, че няма да успее...се сбъдваха, по независещи от нея...причини, там, осъзна... това, в него момент...си мисля!
но, когато Селчук дойде и я откри...отвън, тя се извиняваше....добре е, повтаряше...явно, ще ми се случва, често отсега нататък...говореше, мина ми...облакът, отмина...добре съм, вече...добре съм.....му повтаряше!
Виж целия пост
# 439
Цитат
.ето ти го, удебеленият текст, преведен! Thinking

"Дошли, най-вече при Али в холдинга...за помощ, парична....докато, наистина той им помогне, вместо парите със съвет....му се качват, един вид...на главата! Подразбралият и усетил, гостите му...на Али, Кенан бей..веднага забелязва...това, отчита го като...една възможност....и бърза, прави опит...да се сближи....и с двамата!"

Тук става въпрос за семейстов Нериманови.


Нериман и Кемал са при Али. Нали Кемал ще се пенсионира и е решил да отвори магазин.....Кенанчо явно че ще потърси приятелство с тези толкова знаеши хора - особено Нериман - нали тя всичко знае.....И ето ще ги видим на среща в кафенето.....



Гошкун в последно време пренебрегваше семейство Нериманови...Сега ще им даде възможност да заработят хонорара си....
Виж целия пост
# 440
Сега за прегледа на Букет...и онова, дето доктор бей...каза! Макар, терминологията медицинската, малко трудно я........разбрах и донякъде..едва, разгадах...но, ще предам смисъла...ако, позволите! newsm78 newsm78 newsm78
Отначало в 9 часа, сутринта бе....момографа, доктора каза...че, след час-два...ще може, повече да й каже...тя, притеснено, питаше...според него, на пръв поглед...какво й е....той, разбрал.....може би, че става въпрос....за напреднал стадий, на болестта й.....не й дава никакви...надежди, сухо й...отговори....ще се видят, след два часа....
Когато, това се случи......в някакъв унес....и огромна скръб от чуващото, Букет...почти, не чу....всичко, което й каза....докторът! Започна с това, че се налага да вземат проба...вид биопсия от гръдтта й, навярно иде реч за образование....злокачествено, дано не са закъснели...да я спасят, говореше.....и тя, спря на слуша...повече!
След, това излизайки....Букет, видяхме....как, стигна до колата и...Селчук, който я чакаше...отвън! Попита, какво става, какво са й казали....тя, не отговаряше....качи се в колата и той....продължаваше да пита, подразбрал от поведението и вида й....че е нещо, лошо...."Не е нищо добро!"...само, това отговори...Букет! Закъснявам, трябва да отивам на работа, заведи ме....бързо, толкова неща има да свърша, Селчук....
Букет, Букет....чакай, спри се.....не ходи на работа, днес....става ли, можем да вземем сина ни, да прекараме...деня заедно, да измислим...да отидем, някъде...тримата, какво ще кажеш?? Добре, ще се обадя на Айше...да я предупредя, тогава.....през, сълзи....сякаш, това е чакала да чуе....казва, Букет!
После, отиват....на пързалката, където тя ги ...наблюдава, радостна отначало....неможеща, накрая....
После, отпътуваха за сватбата на Аслъ, както тя ги помоли....рано, да дойдат за нея!
посрещат ги тя, сестра й и новият й зет, бъдещият.......на летището!
Виж целия пост
# 441
И аз мисля по същият начин за преживяванията на Букет. Познато ми е това чувство- Букет в онзи миг в залата, когато сякаш нещо я хвана за гърлото и я задуши точно това си мисли. И предполагам, че се упреква, че не е по-дълго заедно със семейството си. В този момент може би Букет осъзнава колко е кратък живота и, че ние хората не трябва да пропускаме нито един миг да бъдем с най-близките си.
Преживяла драматичната раздяла на родителите си, израстнала без майка и отказала се от баща си, Букет иска на всяка цена да запази семейството си. Затова беше и този разговор на дивана. От всяка дума прозира това й желание. Мисля, че Букет се опита да забрави въпросната разписка от хотела. Може би искаше да спести на Селчук лъжите, може би е разбрала, че нейните отсъствия са причината за това посещение в хотела. Тя предполагам, че за пореден път слага картите на масата и моли да бъед разбрана. Трябва всички да потърпят още година-две. Но тук Букат казва нещо много важно. Тя е изхвърлила баща си от живота си. Няма да се поколебае да стори същото и с бащата на сина си, ако той я лъже и мами......
Евала на тази жена  Peace Peace Peace Наистина са направили един много силен образ на съвременна работеща, ангажирана жена...Дано сценаристите отново не кривнат от пътя и да развалят този толкова хубав женски образ.... Praynig
Виж целия пост
# 442
Шукран и Джезмито имат една сцена в ресторанта, като работят и музикантите...свирят, тя се шегува и уж на шега...като го гледа един сериозен такъв, решава да го пита: "Уста, я кажи какво толкова има между теб и голямата ти дъщеря, дето е в Истанбул....и то от години, а?"....направо се изопна, лицето на Джезмито от въпроса й и отговори: "Ти какво, покрай музиката, дай сега....ще се гевезим, та реши да си позволиш...много да питаш, а?"....попарена от отношението и реакцията му, тя се обръща и....един вид извинява: "Няма, нищо..успокой се ..извинявай, помислих че отношенията...дългогодишните и приятелството ни....са стигнали дотам, че помислих...че мога, вече да попитам....съжелявам!".
Виж целия пост
# 443
Остана разговора на Джезмито с Букет от пътуването й...служебното, предишното! Отлагайки го, прескочихме...събитията! newsm78
Виж целия пост
# 444
Благодаря Кралева и Мама Ан,
до утре!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 445
Благодаря Кралева и Мама Ан,
до утре!  bouquet  bouquet  bouquet
За какво Сани  Thinking
Ти гледа ли филма с Айча. Не го пропускай. Ще видиш наистина една хубава съвременна жена. Филмчето обещава да е хубаво, само с този нисък рейтинг, може да го спрат  ooooh!
Виж целия пост
# 446


........smile3521 newsm47  love001  love001  love001

 

 
Виж целия пост
# 447
Виж целия пост
# 448
Kalbim 4 Mevsim'in büyüsüne kapıldı
Dizinin başrol oyuncusu yaptığı işten büyük keyif duyuyor.




?Kalbim 4 Mevsim? adlı dizide ihanete uğrayan bir adamı canlandıran Bülent Emin Yarar, dizi ile ilgili şöyle konuştu:

"Evet; hikâyenin dokusu beni çok etkiledi. Parçalanmış olsun yada olmasın birçok ailede rastlanan ama genellikle üzeri örtülen bir gerçekliği anlatıyor. Senaryoyu okuduğumda çok etkilendim. Cezmi karakterinin kapalı bir karakter olmasıda beni cezbetti. İlk defa kendimin bu kadar dışında bir karakteri oynuyorum. Hikâyenin boş bir anı yok, sette hep anı yakalamanın peşindeyiz. Bu televizyonda sık rastlanan bir durum değildir. Çok keyifli bir iş benim için."
22 Ocak 2012 Pazar 12:27:45
Виж целия пост
# 449
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия