Аз още не мога да се зарибя като хората по новият на Айча, не съм изчела всичко, мен капитана ме вълнува. Не вярвах, че Гошкун ще му даде възможност да работи това което умее и обича да върши. Разбира се уловката или по-точно отплатата за това чудо е, че същевременно ще го направи контрабандист. Той това не бе досега , сега и това ще стане, как ще стане обаче ми е повече от интересно. Оня ден писах, че няма логика да ползват Али, защото е изключено той да не знае какво има на кораба му, но пък от друга страна защо тогава го държат още на работа, щом като и Джемилето вече е аут от там. Ако Кенан изкупи акциите на Джемиле и смота още повече Селма, компанията остава за него и майка му, т.е. вече няма да е неодушевеният предмет както говореше преди. Сега той ще иска да изкарва пари от този холдинг, но без да се скъсва от работа, а по лесният начин с контрабанда на оръжия.. Само че му трябва някой който да се съгласи да кара два опасни товара на един плавателен съд ( представяте ли си нефт и експлозиви 
Аз още не мога да се зарибя като хората по новият на Айча, не съм изчела всичко, мен капитана ме вълнува. Не вярвах, че Гошкун ще му даде възможност да работи това което умее и обича да върши. Разбира се уловката или по-точно отплатата за това чудо е, че същевременно ще го направи контрабандист. Той това не бе досега , сега и това ще стане, как ще стане обаче ми е повече от интересно. Оня ден писах, че няма логика да ползват Али, защото е изключено той да не знае какво има на кораба му, но пък от друга страна защо тогава го държат още на работа, щом като и Джемилето вече е аут от там. Ако Кенан изкупи акциите на Джемиле и смота още повече Селма, компанията остава за него и майка му, т.е. вече няма да е неодушевеният предмет както говореше преди. Сега той ще иска да изкарва пари от този холдинг, но без да се скъсва от работа, а по лесният начин с контрабанда на оръжия.. Само че му трябва някой който да се съгласи да кара два опасни товара на един плавателен съд ( представяте ли си нефт и експлозиви






Направо си е едно малко удоволствие

и правилно 




Направо си е едно малко удоволствие

и правилно 

Та, се пробвахме...разбираш ли! 

докато работя....Ние предполагаме, но Господ разполага....
Както се казва "Божа работа"...... Препоръчани теми