Странното е, че първия път не ми е направило впечатление, колко страст вложи Оджата в танца и мисля, че Хасрет точно тогава се влюби и дори смятам, че осъзна чувството. Може би не го класифицира в графа любов - но усети, че е нещо различно и единствено. 


, затова и не съм готова за коментари.
забравя и сцените в болницата и ресторанта, такъв комедиен талант от Туба, наистина не бях очаквала, справи се чудесно. 

съгласна съм, че Хасрет обича предизвикателствата, а и че точно заради тази част от характера и Мурат подхвана игричките с Джерен / това си го мислех и преди, и не упреквах толкова този развой/. Тогава, повече ме обърка реакцията на Хасрет, която толкова се промени, че прие всичко без да се развихри, което може би беше целта на Муратовата идея.
не е ново кучето на Джансел, същото беше и по време на снимките на сериала, него разхождаше. 

/.






Хасрет просто мечтаеше...

Препоръчани теми