Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 75
 newsm03Благодаря за поздравленията за Бабинден.
На всички пожелавам тази радост, да имаш внуци.
На този ден на трапезата на бабата трябва да има пита, мед, шарена сол, сирене, халва , боза и баница.






Виж целия пост
# 76
Е, аз минах без пита, ама то тутманиците са все от тоя род Mr. Green
Виж целия пост
# 77

                Аз още нямам внуци,но с удоволствие ще се почерпя за здравето на вашите!

                Цвети, с тази обилна почерпка ,твойто кафенце е баш навреме.


                Благодаря,Ви баби!
Виж целия пост
# 78
Здравейте!  Hug

Честит Празник на бабите и хората, благодарение на които идва живота!




Скрит текст:
За бъдещите баби ще е полезно да де запознаят с:


Днес е ден на прегръдката!  Hug

http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/denyat_na_pregr … aveto-131006.html

Прегръдка от мен и Хасрет и Мурат:


Виж целия пост
# 79
И сега, когато приключих със задачите си мога да отделя повече време на любимата си тема.  Hug

Затова нещо от първите епизоди,  Wink за който има желание да си ги припомни или коментира.  Peace



И клип с моменти от първи до 5 епизод.  Peace

Виж целия пост
# 80
Туба и момичетата са си в къщи!  Peace

Фенче, Цвети,   Hug за статиите и превода!

Много красиви колажи от Царето и вкусотийки от Гуга!
Вземам си първото за деня кафе!  Hug

Една лека прегръдка:


Виж целия пост
# 81
Ааах, ринка, това го помня Hug
Много романтичен момент Flutter
Можеше и тогава да си кажат, че се обичат, ама пак преглътнаха думите Mr. Green

Не казахте хареса ли ви Кадрие тейзе в сънните представи на дядото Mr. Green
Той си я ,,вижда,, тънка, стройна и блондинка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 82
Ринка  Hug

ЦариPeace как да не ни хареса колажа, а и предните, браво.  Hug
А, като гледам каква е в сънищата на дядката нашата Кадрие  Wink, си помислих  Thinking, че "лорд" Бекир и той, сигурно доста време я е сънувал в този вид, та и затова един ден забегна в Либиите.  Joy Joy Joy

А, имаме и клип с негово участие.  hahaha

Виж целия пост
# 83
Между другото, много пъти съм си мислила, че като цяло филма започна много колоритно с тичащата Хасрет и циганската сватба на Бекир и Кадрието Mr. Green
Страшна динамика на действието, на репликите, на героите, бързо сменящи се сцени на действие. Вероятно затова филма грабва от самото начало  Peace
Виж целия пост
# 84


Към кафето и вкусотийките се включвам и аз с едно турско локумче Hug Като заслужила баба на темата, ви благодаря и пожелавам да изпитате моето щастие.  Hug
Виж целия пост
# 85
Ама, нашите баби-фенските  Hug...нещо се спотайват... newsm78 Joy

Аз, съм все още в категорията-леля  Wink...на нашите красавици...затова едно поздравче... Peace Laughing

Клипчето с песничката са тематични...  Peace Laughing

ДВЕ КАЛИНКИ

Виж целия пост
# 86


Към кафето и вкусотийките се включвам и аз с едно турско локумче Hug Като заслужила баба на темата, ви благодаря и пожелавам да изпитате моето щастие.  Hug

Вземам си думите назад...от предния пост... Rolling Eyes
Надин,  Hug уловила си ми мислите две минути преди да ги постна... Peace Laughing

Виж целия пост
# 87


Мурат в преобразеното кафене- музикална класна стая.

Царе, много пъти можеха да си кажат "Обичам те!", но...

Защо лорд Бекир да я сънува на половина  от истинската Кадрие!  Joy Joy Joy
В действитерлност си имаше две жени в една!  Wink
Сигурно обаче му дойде в повече щом пое пътя към либийските пустини.
Виж целия пост
# 88


Една българска кръчма, в която Бурхан беше скъп гост!
Виж целия пост
# 89
Здравейте, запленени!
Голяма радост за темата! Поздрави и от мен за най-прекрасната майка и двете и дъщерички!


Макар и с един ден закъснение и аз се включвам с пожелание за здраве и много радост за
младите родители!



Благодаря ви, момичета за новините, почерпките и хубавите клипчета и колажи!
Честит Бабин ден на всички празнуващи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия