Благодаря за поздравленията за Бабинден.На всички пожелавам тази радост, да имаш внуци.
На този ден на трапезата на бабата трябва да има пита, мед, шарена сол, сирене, халва , боза и баница.


Благодаря за поздравленията за Бабинден.




за който има желание да си ги припомни или коментира. 


за статиите и превода!



как да не ни хареса колажа, а и предните, браво. 
, си помислих
, че "лорд" Бекир и той, сигурно доста време я е сънувал в този вид, та и затова един ден забегна в Либиите.



Като заслужила баба на темата, ви благодаря и пожелавам да изпитате моето щастие.
...нещо се спотайват...

...на нашите красавици...затова едно поздравче...

Като заслужила баба на темата, ви благодаря и пожелавам да изпитате моето щастие.
уловила си ми мислите две минути преди да ги постна...



Препоръчани теми