
Момичета, ами нали един филм се крепи не само на главните герои, а и на второстепенните. А тука всички до един се справиха перфектно с ролите си.
Дори спящият дядка



права си, че всички герои в нашият сериал се справиха прекрасно с ролите си, та дори и дядката. 
та забелязах, че този герой - дори се е качвал и на камиона, возещ нашите махленци.

не дреме.



Момините сълзи са като снежинките навън. А музиката е подходяща - Туба вече може спокойно да си валсува. Нали Оджата я научи - умее 
...
снимка само на спящият чичка, май не съм виждала, но ако можеш да го изрежеш от тази или остава, някой от можещите да направи стоп-кадър от филма. 





с тази новина и аз стигнах до същите заключения, като теб, а между другото в коментаторките още вчера се усъмних, че знаят нещо повече / та, те коментираха същата новина, която всички знаехме и явно добавиха повече собствени мисли/. 
аз и преди го написах, предполагам, че при посещенията си в Турция и двамата са ползвали услугите на охраната, която сега се е погрижила за спокойствието на принцесите.
, благодаря, сега разбрах! 


Препоръчани теми