На море в Турция - тема 17

  • 134 231
  • 751
# 420
Четох в Tripadvisor мнения, че може на място в хотела да си upgrade-неш стаята. Това как става?
Виж целия пост
# 421
Четох в Tripadvisor мнения, че може на място в хотела да си upgrade-неш стаята. Това как става?

Като дадеш на рецепциониста 50-100 евро. Може и по-малко, зависи от ценовата категория на хотела. Руснаците много масово го практикуват това "доплащане".
През 2007 г., когато проучвах как вървят цените за по-добра стая, се говореше за суми около 35 евро, но сега тарифите са се вдигнали. Mr. Green
Виж целия пост
# 422
Благодаря ви, момичета... тази вечер ще обсъждаме "бюджета"
Значи едно подобно море с хубави атракции излиза 3 - 4 000лв за двама... така ли Simple Smile
Ние май май ще можем да отделим около 2 000.
Сложна работа било  newsm78
Виж целия пост
# 423
Благодаря ви, момичета... тази вечер ще обсъждаме "бюджета"
Значи едно подобно море с хубави атракции излиза 3 - 4 000лв за двама... така ли Simple Smile
Ние май май ще можем да отделим около 2 000.
Сложна работа било  newsm78


С малко компромиси може да вземете приличен хотел в този ценови диапазон - посочете някакви дати и ще ви дадем насоки. Peace
Виж целия пост
# 424
аз пак да попитам  Embarassed Embarassed

Здравейте отново, искам да Ви помоля още малко за помощ, защото много се двуумя. Със сигурност реших да е Кушадасъ, но се чудя дали да е в Аквафентъзи или някой по-хубав хотел в близост до Аквапарка...какво ще кажете? Четох разни мнения за хотелската част на Аквафентъзито,които не ми харесаха много-много...Кой хотел е в близост и да си заслужава повече? 
Виж целия пост
# 425
natali754  Анталиа е на светлинни години пред Кушадасъ,никога не ми се е налагало да ставам рано за шезлонг,това го видях само в Кушадасъ ooooh!По мое мнение пет звездните хотели в Кушадасъ отговарят на 4 или 3+ в Анталиа, единствено аквапарка и разходката с яхта са страхотни,но други забавления за деца не видях.Аз съм от капризните де,искам когато си плащам да си получавам това за което съм платила  Peace
gergana26, извинявай, че ще те коригирам newsm78, но според мен ранното ставане за шезлонг на първа линия около басейните е не само в Кушадасъ, но и в Лара, и в Сиде, и в Алания, и в Египет,  и във всяка една част на света, където има почиващи руснаци. С тази разлика, че в другите страни менинджмънта  на хотела не им разрешава да си разиграват коня както те искат и им събират кърпите от шезлонгите, докато в Турция ги носят на ръце и всичко им е позволено
Виж целия пост
# 426
Голяма треска тресе темата  Grinning
И аз да се похваля,на 25.05 заминаваме за Кушадасъ-Kusadasi Golf & Spa.
поемам риска пак да отседна в чисто нов хотел.Плажа  е на 8км ,но не ме притеснява.С две големи деца съм,така ,че няма страшно.Те така или иначе висят само на басейните.

А сега започвам търсене за юлската ваканция  newsm78
Бах се спряла на Ела Куалити,но цена от 300 евро на вечер ми идва малко множко.
Виж целия пост
# 427
Промяна в разписанието на Тез тур - по програмата Анталия със 7 нощувки - излитане от София в 11:10 сутринта и кацане в Анталия в 12:40
Виж целия пост
# 428
Благодаря ви, момичета... тази вечер ще обсъждаме "бюджета"
Значи едно подобно море с хубави атракции излиза 3 - 4 000лв за двама... така ли Simple Smile
Ние май май ще можем да отделим около 2 000.
Сложна работа било  newsm78


С малко компромиси може да вземете приличен хотел в този ценови диапазон - посочете някакви дати и ще ви дадем насоки. Peace
Ние ще почиваме в Анталия от 15.09 със шестдневните пакети и ранни записвания в Royal Wings за 2835 лева/двама души/, включително летищни такси. Мисля, че за 2000 лв. можете да си намерите хубав хотел в Кушадасъ с автобус в ненатоварен сезон. Провери автобусните почивки за Paloma Pacha и ще намериш оферта до 2000 лева.
Виж целия пост
# 429
Благодаря ви, момичета... тази вечер ще обсъждаме "бюджета"
Значи едно подобно море с хубави атракции излиза 3 - 4 000лв за двама... така ли Simple Smile
Ние май май ще можем да отделим около 2 000.
Сложна работа било  newsm78


С малко компромиси може да вземете приличен хотел в този ценови диапазон - посочете някакви дати и ще ви дадем насоки. Peace

Амиии... явно ще се ориентираме към по малкозвездни хотели Simple Smile)
Иначе юни месец няма да успеем заради сесиите, но може да се ориентираме към септември Simple Smile
А към кои туроператори да се ориентирам, понеже ме е страх малко, покрай тези издънки по новините, може и на ЛС, да не е реклама Simple Smile
Виж целия пост
# 430

Амиии... явно ще се ориентираме към по малкозвездни хотели Simple Smile)
Иначе юни месец няма да успеем заради сесиите, но може да се ориентираме към септември Simple Smile


Ако не ви е проблем да пътувате много рано сутринта и много късно вечерта, може да разгледате 6-дневните пакети на Тез тур. Така плащате една нощувка по-малко, т.е. цената е по-ниска и има няколко съвсем прилични хотела, които са около вашия бюджет.
Виж целия пост
# 431
Промяна в разписанието на Тез тур - по програмата Анталия със 7 нощувки - излитане от София в 11:10 сутринта и кацане в Анталия в 12:40

Като гледам пипнали са и обратния полет - излита в събота 8.30, което е супер рано и съботата просто липсва в почивката Mr. Green

ronilaz не виждам смисъл да питаш едно и също нещо през час. Явно на този етап никой не може да ти отговори. Доколкото съм чела Аква фентъзи е търсен и хвален хотел от българите с хубав аквапарк.
vitaminka вие сте двама, не сте с малко дете - погледни 6-дневните пакети.

еими браво на вас Hug Успех с търсенето на хотел и за втората почивка. С колата ли сте пак и тази година?

Момичета Татяна не е писала скоро newsm78 Липсват им коментарите й.
Виж целия пост
# 432
Промяна в разписанието на Тез тур - по програмата Анталия със 7 нощувки - излитане от София в 11:10 сутринта и кацане в Анталия в 12:40

Като гледам пипнали са и обратния полет - излита в събота 8.30, което е супер рано и съботата просто липсва в почивката Mr. Green


Ау, да. Това не го споменават.
Виж целия пост
# 433
Промяна в разписанието на Тез тур - по програмата Анталия със 7 нощувки - излитане от София в 11:10 сутринта и кацане в Анталия в 12:40

Като гледам пипнали са и обратния полет - излита в събота 8.30, което е супер рано и съботата просто липсва в почивката Mr. Green

ronilaz не виждам смисъл да питаш едно и също нещо през час. Явно на този етап никой не може да ти отговори. Доколкото съм чела Аква фентъзи е търсен и хвален хотел от българите с хубав аквапарк.
vitaminka вие сте двама, не сте с малко дете - погледни 6-дневните пакети.

еими браво на вас Hug Успех с търсенето на хотел и за втората почивка. С колата ли сте пак и тази година?

Момичета Татяна не е писала скоро newsm78 Липсват им коментарите й.

май месец ще съм с автобуса.Ще ходим с детето,племенника и леля ми.Не ми се рискува с колата.
Но на юли ще сме с колата.
Виж целия пост
# 434
Здравейте отново, искам да Ви помоля още малко за помощ, защото много се двуумя. Със сигурност реших да е Кушадасъ, но се чудя дали да е в Аквафентъзи или някой по-хубав хотел в близост до Аквапарка...какво ще кажете? Четох разни мнения за хотелската част на Аквафентъзито,които не ми харесаха много-много...Кой хотел е в близост и да си заслужава повече?  Hug
В близост този е най-хубавия  Grinning

гергана 26 защо не изберете Аквафентъзи или Онирия Кларос ,че поне пътя ще е наполовина!Ефталия Аква е възможно най-отдалечения хотел за пътуване с автобус в Турция.Кошмар ще е пътя,отделно пързалките не са за най-малките изобщо и няма нищо друго за малкото детенце.
Не ви съветвам тези деца да ги качите на автобус до там,обслужването не е на ниво, ресторанта е ужасяващо шумен и претъпкан,ще му се вземе акъла на детето  Rolling Eyes


Еими кои са хотелите ?Митко като разбра,че няма да се засечем и се отказа  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия