Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 574
  • 749
# 705
Heart Eyes Heart Eyes

HANGİ ÜNLÜ OYUNCU BÜYÜK YARIŞTA ZİRVEDE?

AYAKLIGAZETE.COM'UN 2011 YILI TELEVİZYON YILDIZLARI ANKETİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR



AYAKLIGAZETE.COM'UN HABERİNE GÖRE, 2011 YILININ EN İYİ ERKEK OYUNCUSU KİM? ANKETİNDE FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI KERİM KARAKTERİYLE BÜYÜK BEĞENİ TOPLAYAN YAKIŞIKLI OYUNCU ENGİN AKYÜREK ŞİMDİLİK ZİRVEDE...
Виж целия пост
# 706
Виж целия пост
# 707
Heart Eyes
Виж целия пост
# 708
Виж целия пост
# 709

Добър ден момичета - да сложа и аз снимка на явно все по-болното момче.
Докато ви изчета от там откъдето ви оставих в съботния ден, докато изгледам клипчетата - то стана време май за нова тема и ще ви стигам там. Хвърлихте ме в голям размисъл относно "кашлицата" Керимова и слуховете в подсказките / за слухчетата, подсказките и преводите / Явно няма да има момчето пневмония само, ами ще му докарат и нещо много сериозно - щом ще има опасност за живота - все си мисля, че стрелбата беше с пушка - 100 % сигурно и патроните ще са по-особени - и може да има и травма на белия дроб, или/и някое "кръвно съсирече" което също е много опасно. Вече и аз се обърках - то мъка и мъка. И този слух / или предположение /, че М. ще отвлече Ф. - това от къде излезе.
От бързане да пиша забравих да благодаря на всички за хубавите снимки, клипове, постове.
Детелинка -
Виж целия пост
# 710

Виж целия пост
# 711
http://www.youtube.com/watch?v=K4bDBUmOYU8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6YYAGU64EWA
Виж целия пост
# 712
Гони - много хубави снимки и клипчета .
Аз съм започнала да мисля нещо ново /текст + клип / за Св.Валентин - те предлагат сълзи и мъка.
Виж целия пост
# 713

">#t=0s[/video]
Виж целия пост
# 714
Гони - много хубави снимки и клипчета .
Аз съм започнала да мисля нещо ново /текст + клип / за Св.Валентин - те предлагат сълзи и мъка.

Марта  Hug  bouquet - Да, хубави са, но не са направени от мен, за да ми благодарите. Аз се прекланям пред умението Ви да създавате радост за окото и душата на хората. smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 715
Виж целия пост
# 716
Привет и от мен момичета  Hug
Благодарности за превода на диалозите и подсказките   bouquet
Трейлърче на хоризонта май не се задава все още  newsm78
От прочетеното в озета си мисля, дали най-после Асу няма да реши да предаде Мустафа. Пишеше, че ще изпита болка от това, че Мустафа все още обича Фатма /нещо такова беше/. След като е наясно вече, че на него не може да разчита и сама ще трябва да си гледа детето, дали поне няма да направи това добро на Керим - да помогне да го оневинят за убийството на Вурал?  newsm78
Виж целия пост
# 717
Cruela,  наистина ме стопли в този студ    newsm51 БЛАГОДАРЯ ЗА ДИАЛОЗИТЕ!!!
Отново приятни изненади - стихчета, снимки, подсказки   love001

Гледам, че Марианка е готова с новата темичка  smile3525

СТРАХОТНИ СТЕ!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

В този студ малко диалогчета за загряване.


Фатмагюл храни Керим в болницата и говори с Мерием по телефона.

Ф: Да како, болките му намаляха. Той почна да се оплаква от болничната храна.
М: Милия ми той, да се пооправи и ще му донеса някои неща.
Ф: Ти как си? Сигурно си уморена?
М: Слава Богу, имам много помощници. Виж Фатмагюл, аз тук привършвам, ще си взема душ и веднага идвам при теб.
Ф: Не е необходимо да идваш. Ти и батко Кадир си починете. Утре аз ще се прибера, а ти ще дойдеш. (Керим върти възмутено очи)
Или аз никъде няма да ходя, а вие вечерта ще дойдете.
М: Нека Кадир бей си почине, аз ще дойда да помогна все пак.
Ф: Няма нужда, ние сме добре.
М: Добре, добре. Тогава останете насаме. Давам телефона на Йозге, тя иска да ти каже нещо.
Ф: Да, добре.
Й: Фатмагюл.
Ф: Скъпа.
Й: Батко Керим ще ходи нали?
Ф: (шепне) За тебе пита. Да, разбира се, че ще ходи. След вечеря, след няколко часа ще го накарат да ходи…


Разговора на Мелтем и Селим.

С: Мелтем .. ако си тръгваш защото ние дойдохме недей, ще си тръгнем ние. Искам да те питам нещо…Знаеш ли къде е Мустафа?
М: Болен ли си, защо мен питаш за Мустафа? Искаш да ме нервираш ли?
С: Не…ако знаеш къде е, кажи. Защото го търси полицията.
М: Защо го търсят?
C: Стреляли са по Керим.
М: Какво?
С: Спокойно, не е умрял.
М: Мустафа ли?
С: Не знаем… но щом се отнася до Керим или ние сме заподозрени или Мустафа… Не сме ние, ако е Мустафа…?
М: Как е станало?
С: Не зная. Бъди внимателна с Мустафа. Първо Вурал, сега Керим…
М: Какво общо има Мустафа с Вурал?
С: Стой далеч от него…


Керим сънува, че стрелят във Фатмагюл.

К: Фатмагюл.
Ф: Какво има? Боли ли те?... Да ти дам вода?
К: Не. Не искам нищо. Моля те не пускай ръката ми.
Ф: Добре ли си?
К: Да много добре. За да получа това си струваше да получа куршум.
Ф: Керим, не говори глупости.
К: В ушите ми бяха последните ти думи. Твоите последни думи бяха „обичам те”.
Ф: Не говори така.
К: Липсваше ми и бях щастлив. Само това чувах „обичам те”.
Ф: Керим стига, искаш да ме натъжиш ли?.
К: Ние ще бъдем много щастливи, Фатмагюл.
Ф: Ще бъдем.
К: Въпреки всичко, повярвай, ние ще бъдем много щастливи.



Мерием в болничната стая на Керим.

К: Къде е Фатмагюл?
М: Вече не ме искаш, стана ясно. Само Фатмагюл, Фатмагюл откакто си отвори очите. Момичето толкова се умори, два дни не се отдели от теб. Аз я отпратих. Не се тревожи, заедно с Кадир бей пътуват насам.
К: Звънила е значи?
М: Отидоха да изпратят Йозге в Анкара.
К: Йозге и семейството и са заминали за Анкара? Защо?
М: Братът на г-жа Нурдан щом разбрал за тяхното положение казал „не оставяйте там, елате при мен, ще останете при мен за сега”. Какво да правят…решиха да заминат. Налян ще си търси работа,Йозге ще се лекува. В 11:00 часа им е автобуса.
К: Тогава къде се бавят?
М: Ама си мърморко! Идват сине, идват. Нека си починат малко.
К:  Е не, аз само така си говоря.
М: Ще дойдат, скъпи, не се вълнувай. Като излезеш от тук тя ще бъде винаги с теб… Какво има? Задъхваш се. Почакай … пийни.
К: Виж Фатмагюл я няма и аз не мога да дишам без нея.
М: Какви ги говори… Получи куршум, а съвсем се оживи.. тю, тю машаллла. Нека Аллах никога не ви разделя.
К: Амин.
М: Винаги да се обичате… цял живот да се обичате.
К: И вие с батко Кадир.
М: Дано.. Какво има? Чакай, ще ти помогна. Опри се на мен, ще ти наместя зад гърба.
Ф: Дойдохме!
Кадир: Здравейте.
М: Колко хубаво…колко хубаво, че дойдохте, това хлапе ме изтощи, само Фатмагюл, та Фатмагюл.
Ф: Как си?
Керим: Сега съм по-добре.
Кадир: Лицето ти светна.
М: Това защото Фатмагюл дойде..




Виж целия пост
# 718
Крюелита, страшна си, джанъм!  Hug

Студено ли ви е, а? Сега да видите на мен какво ми е всяка канадска зима. Като не сте стигнали още до -30 и надолу, добре сте. Laughing
Виж целия пост
# 719


fatmagulunsucunecom публикува коментар
Преди 3 минути

Fragman 1 saat iзinde eklenecek

До един час ще бъде качен трейлър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия