Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 575
  • 749
# 630
Момичета, откъде мога да гледам 59 серия? Praynig

От тук http://www.youtube.com/watch?v=PwwQkWq-qwM&context=C3c8e43fA … t_6NWtGk5Kp0SGD9-
Виж целия пост
# 631
Дива,тази снимка е сегашна-наскоро Енгин се беше снимал с фенове и беше със същото яке Peace
Виж целия пост
# 632
mersi mn  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 633




И сега едно уточнение - Енгин, не харесвам с мустаци, но с брада и мустаци ми е тамам

Виж целия пост
# 634
Здравейте. Надявам се не се натрапвам с включването си в тази тема. Wink Много се зарибих по темите Ви и по филма разбира се. Малко трудно ви изчетох, защото Вие сякаш не спирате да пишете, но се справих някак си Mr. GreenНаистина се надявам на щастлив край за Фатмагюл и Керим, защото след всичко, което изживяха заедно те заслужават малко щастие и спокойствие. Много съм ревала на този филм и сигурно още много ще плача не само аз, а и Вие сигурно EmbarassedВъпречи всичко смятам, че сценаристките няма да са толкова сурови и ще направят края хубав Simple Smile
Виж целия пост
# 635
frikadeli, мерси за комплиманите. Много си мила.  Hug  Ето нещо по-ведро, и нахвърляно на бързо за разведряване, че покрай болестта на Керим, напоследък сме много унили.
Скрит текст:
Сняг се сипе на парцали,
Фатмагюл за Керим жали,
той горкия е ранен,    
и в сърце и във корем.
Спри да плачеш, Фатмагюл,
Бог със сигурност е чул,
Керим скоро ще е на крака,
и за гушата ще хване Мустафа.
Стига вече лоши изненади,
време е и наште двама млади,
да се оженят и да са щастливи,
омръзна ни да роним сълзи живи.
За сватба чакаме покана,
а Яшаран да врат в курбана.


п.п. Според мен трейлъра на 60-та ще е много драматичен и ще акцентират върху влошеното състояние на Керим.

Уникална си!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 636
di...va , запиши ме в твоя клуб на безмустаковия Енгин. Предпочитам го гладко избръснат или брадясал, без значение, но задължително с буйни коси.
Виж целия пост
# 637
Като гледам снимката на Енгин и Берен, която е сложила di_va и се чудя колко ли е висока Берен. Някъде четох, че Енгин е 1,87 (а и в последния епизод забелязах, че нашето момче е по-високо от рамката на вратата). Като гледам Берен не му отстъпва много по ръст....особено като сравнявам с онази снимка с фенката, която Goni сподели Simple Smile
....ама фенката как го е гепила, ще му спре кръвообръщението, а и какъв поглед е извадила на снимката  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 638
di...va , запиши ме в твоя клуб на безмустаковия Енгин. Предпочитам го гладко избръснат или брадясал, без значение, но задължително с буйни коси.

Списъка стана дълъг като телефонен указател Joy Joy Joy Joy Joy JoyАко знае Енгин,на секундата ще си наеме охрана,че не го виждам как ще се опази от лавината бг-мами hahaha
Виж целия пост
# 639
di...va , запиши ме в твоя клуб на безмустаковия Енгин. Предпочитам го гладко избръснат или брадясал, без значение, но задължително с буйни коси.


smile3520 smile3523 smile3520

Готово
Виж целия пост
# 640
 БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА И СУБТИТРИТЕ НА 58-МИ ЕПИЗОД!

Виж целия пост
# 641
Като гледам снимката на Енгин и Берен, която е сложила di_va и се чудя колко ли е висока Берен. Някъде четох, че Енгин е 1,87 (а и в последния епизод забелязах, че нашето момче е по-високо от рамката на вратата). Като гледам Берен не му отстъпва много по ръст....особено като сравнявам с онази снимка с фенката, която Goni сподели Simple Smile
....ама фенката как го е гепила, ще му спре кръвообръщението, а и какъв поглед е извадила на снимката  Joy Joy Joy
Привет frikadeli,
Харесвам те, да си знаеш
НО! колкото да е висок Керим, на мен ми е тамам!!! Обичам високи мъже!!!
Виж целия пост
# 642
  Аз съм вече на 49-та при повторния маратон. Направо бях забравила колко е хубава тази серия. Двамата са толкова влюбени, и така им личи. Едни такива, направо като ученици. Керим беше много сладък, когато каза на Кадир, че се чувства така, сякаш има пеперуди в стомаха, защото Фатмагюл му е казала, че го обича. А после си седи на леглото навлечен с жилетката, която тя му е изплела и целува цветенцето. Направо да го изядеш.
   Айде няма да го ям, че ще ме изхвърлите от тук с ритници   Joy   Joy   Joy  
   И телефонният им разговор е супер романтичен. Докато ги гледам не спирам да се чудя, при такава голяма химия между тях, съвсем нищо ли не е припламнало между актьорите.
Виж целия пост
# 643
Хапни си,джанъм,хапни си,ама бавно и полека да има за по-дълго време и за повечко дами.
Сладкото  ни глезанче-как ли спи нощем-ако знае какви нещица му мислят някои....
Виж целия пост
# 644


Много си е хубав и с мустак и без мустак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия