Паническо разтройство - част 8

  • 70 978
  • 736
# 210
kleo смело напред в това прекрасно начинание, което ти предстои:) с теб сме всички:)

Ами аз съм така от 3 години и нещо Rolling Eyes
А що се отнася до бременността, бях споменала че сравнително добре мина при мен, почти не съм имала атаки, тези които имах не ги отразявах много...защото гледах да мисля за бебо:)

Честит празник на всички, които се чувстват празнуващи днес! Бъдете здрави и опиянени от  любов!  bouquet
Виж целия пост
# 211
писах тук с най-добри чувства, но много сте се засегнали, щом още коментирате.
вие си знаете, оправяйте се както можете.
слънцето и снега бяха условно споменати. запомнете-започва се от малките неща.
Виж целия пост
# 212
 Hug
Виж целия пост
# 213
Усмивка, радвам се да те видя! Как си    Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Здравейте момичета  Hug Hug как  сте днес? Дано сутрешното и усмихнато слънце днес ни донесе повече усмивки и  щастлив , пълен с позитивизъм ден !!!! newsm10
Виж целия пост
# 215
Добро утро, мили момичета! Надявам се всички да сте по-добре!
Аз много дни бях добре, но от снощи влизам в графата на оплакващите се - та снощи като си легнах и като се започнаха едни горещи вълни в областта на слънчевия сплит, сърцето и корема....ужас, не можах изобщо да спа  и ми беше лошо и сега днес съм като парцал и пак отчаяна:( тъкмо си мислех, че съм запознала да овладявам нещата, но ето.... Cry
Има ли други с подобни оплаквания, че взех да си мисля, да нямам нещо друго:(
Виж целия пост
# 216
Добро утро и от мен! maiamiii, аз по-нагоре бях писала за слънчевия сплит
Желая ви прекрасен ден, без ПА!
п.с - и на мен днеска ми е парцаливо, тая глава ще ме съсипе, ще взема да я махна, че само ми пречи  Laughing
Виж целия пост
# 217
момичета някоя може ли да ми каже по време на бременост нормално ли е да имам ускорен пулс не е през целият ден но често го улавям около 90
Виж целия пост
# 218
момичета някоя може ли да ми каже по време на бременост нормално ли е да имам ускорен пулс не е през целият ден но често го улавям около 90
Пулс до 100 се води нормален! Информация от кардиолог!
Виж целия пост
# 219
joan 25 видях какво си писала за слънчевия сплит, но честно казано не ми става много ясно какво точно си усещала ти, нещо като обливане с вълни....имала ли си и това като си в легнало положение,като се изправя не е чак така....чувствам се ужасно днес, подтисната, лошо ми и притеснено отвътре.
Виж целия пост
# 220
maiamiii , първо се успокой! Постовете ти говорят за типична паника! Нали виждаш - всички тук сме на такова положение. Притеснени, ускорен пулс, сърцебиене, гадене и още куп глупости. Не си изключение! Разбирам глупавите питания, защото и аз съм в подобно положение, но не е нужно за всеки симптом да се паникьосваш! Стегни се малко!
П.П. Не се сърди за тона ми. Правя го за твое добро. Понякога и аз имам нужда някой да ме смрънка и да ме върне към реалността. Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Mомичета, хората, които нямат ПР също имат понякога симптоми като нашите, било от притеснение, било от времето, но те не се плашат и затова не си ги задълбочават като нас. Не сме машини, а и не всяко неразположение се дължи на пр.Като се замисля и преди съм имала подобни симптоми, но не ми е пукало и съм си живяла спокоино. Трябва да преборим страха и сме готови.Целувки от мен Hug
Виж целия пост
# 222
Днес водих малкия на лекар...и викам така и така съм отишла, да си пусна една кръвна картина пак.....ама то от тази кръвна картина, какво ли може да се види като болест???Сериозни неща дали се виждат с кръвни изследвания? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 223
Днес водих малкия на лекар...и викам така и така съм отишла, да си пусна една кръвна картина пак.....ама то от тази кръвна картина, какво ли може да се види като болест???Сериозни неща дали се виждат с кръвни изследвания? Rolling Eyes
Ти прочете ли изобщо предния ми пост или си пишеш ей така, да има? Стегни се малко, имаш дете да гледаш! Какво стана - полиучи ли книгата?
Виж целия пост
# 224
veseto 87  да почетох го поста ти, просто искам да знам....Sad не мис е сърди,че така пиша....ама толкова много дни бях супер и от снощи пак се скофтих:( да днес дойде книгата, довечера почвам да я чета:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия