От зимата половината остана,коремче гордо вири всяка ЮЛСКА мама!

  • 31 180
  • 756
# 15
Ето ме и мен, хоп! Радвам се, че ви хареса заглавието за темичката, другите ни заглавия ще са с предложения на рокси или съни...  Hug
nouvelle_vague, просто може днес да го мързи и повече да спинка  Mr. Green Нормално е! И от позата зависи, да..макар при мен е обратно на логиката-като съм спокойна и в легнало положение и то се кротва  Laughing При мен и сега с това , и преди,все много "мърдащи", ми се случват, все по-силно става усещането, но имам познати, които казват, че през всичките напреднали месеци рядко усещат бебоците, просто са по-мързелички и поспаливички! Ще го усетиш, нека да се наспи, какво ли не давам и аз да полегна като гледам тоя сняг и мрак навън  Grinning
Ton4eto, добре дошла при нас!   bouquet
Виж целия пост
# 16
мама на Ани и Бебе 87   party023 nbirthday много здраве, щастие , късмет , лека бременност и безпроблемно раждане  bouquet
Цоп и аз в новата темичка страхотна е / както и предните/ Hug
Виж целия пост
# 17
Охоо, Нова тема - сериозно е темпото на писане. Любопитно ми е до Юли колко теми ще са станали? После ще се прехвърлим на обсъждане на колики, млека, аксесоари  #Silly
На момичетата с празник днес -  smile3525 и bdbaloni Пожелавам Ви да сте много обичани и глезени от половинките Ви.
Аз успях да се разходя днес навън с малката. Темературата беше поносима, но от вчера не е спирало да вали и така е натрупало - много ми харесва. Само като се сетя в Несебър и Бургас какво събитие е да има сняг. Майка ми и баща ми сега като завали сняг и ми се обаждат да съобщят за супер "новината". Аз сняг, който да се задържи повече от 24 ч. видях като дойдох да живея в София.
Видях, че има още майки, които си знаят пола на бебето - Честито!
Ton4eto - хайде и ти при нас да се позабавляваш. Дано да ти е приятно с нас.
zarady - в държавната администрация ли работиш? Аз преди 100 години работех в МЗГ/тогава така се казваше/, обаче рязко смених курса и от почти 8 години съм в банковата система.
Хубав ден от мен и може да извадим шейните. Simple Smile
Виж целия пост
# 18
хоп и аз в новата темичка, само хубави новини да има в нея  Hug

Zarady, аз вчера занесох копие на дипломата за средно и бакалавър, обадиха ми се по телефона и си помислих че съм одобрена, но не - щели сега да ги разглеждат  #2gunfire какво спаха до сега незнам. Иначе можеш да караш курса онлайн в kabinata.com. Много е удобно  Peace
Аз също съм по-назад с термина и нямам търпение да разбера и пола, и за ФМ, но всяко нещо по реда си.

Нийче, не мога да видя снимките, мила  Sad

nouvelle, всички предположения ти са верни - и за позата, и за емоциите. Оттук нататък все повече ще го усещаш  Hug

Тончето, добре дошла, дано намираш време да се включваш. На мен също ми е много натоварено на моменти, но после наваксвам  Hug

Тук най-после побеля и скри мръсотията, обаче е заледено, внимавайте  Hug
Виж целия пост
# 19

Здравейте и от мен. Да се запиша и аз в прекрасната нова тема. Чета ви винаги с интерес и се включвам когато мога. Много сте полезни за човек като мен /това ми е първа бременност/, за който въпросителните са повече от известните неща. При мен нищо ново освен, че си дебелея по малко и все по трудно се намествам нощем. Таза нощ съм спала сигурно само 2-3 часа. Добре, че днес ни освободиха от работа, че тук е доста снежно и студено.
На рожденниците желая здраве, щастие, много любов и безброй усмивки.  newsm59
Виж целия пост
# 20
Аааа ако продължавате да ме дразните с този сняг, направо си ви идвам на гости на повечето да караме шейни не е честно пък  Rolling Eyes Joy Шегувам се разбира се  Simple Smile
nouvelle_vague не се притеснявай скъпа, ще го усетиш бебока, явно спи или мързелува, моя поне е така, но като ми се покачи адреналина и сякаш ме усеща и почва да мърда и да буйства.  Heart Eyes
Тонче добре дошла сред юлските коремчета   Hug
Виж целия пост
# 21
хей момичета здравейте,аз дали най на края ще успея да се включа в някоя тема.за трети път се опитвам да кажа нещо и то все не се публикува и не мога да разбера къде бъркам...
Виж целия пост
# 22
Добре дошла! Явно сега си успяла.
Тончето - леко бременеене и на теб!
Виж целия пост
# 23
честита нова тема нека тя се напълни само с положителни емоции
Виж целия пост
# 24
Мимка, а приятелка ли си ми във фейса? Да не би да е заради това. Другите виждат ли снимките?
Добре дошли на новите мами и леко бременеене в нашата компания Hug
Тереза, радвам се че сме ти полезни, нали затова сме тук Peace
Новел, нормално е в момента да го усещаш от време на време. Може би след 20 г.с. ще започнеш по-осезаемо и всеки ден. Поне аз така мисля bowuu
Виж целия пост
# 25
Браво за темата .
Пепина аз ти отстъпвам снега .Трябва да отида за детето ,а като гледам как вее и фучи не ми се мърда .Цял ден ми е студено.
Тонче и Елена добре дошли !
Виж целия пост
# 26
Хайде цоп и от мен в новата тема  Flutter
мама на Ани и Бебе 87 Честит рожден ден!
Бъдете здрави, много щастливи и прекрасни и здрави бебчета на финала!  bdbaloni
Добре дошли на новите мамчета и леко бременеене!  bouquet
Една следобедна закусчица от мен:

П.С май е малко голямо изображението за което се извинявам Blush
Виж целия пост
# 27
Благодаря ви за успокоението, момичета   bouquet
Черпя ви с една приказна фотогалерия на снежна София: http://www.capital.bg/multimedia/fotogalerii/2012/01/26/1753364_ … ofiia/?ref=novo24
Обърнете внимание на снимка номер 15  Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Честит рожден ден на всички празнуващи!   smile3525 Живи и здрави да сте!
 Мерси за новата темичка!  bouquet Hug
Много ни затрупа този сняг надявам се повечето да сте на топличко и да не ви се налага излизане навън!А за тези които са на работа или по други задачи да внимават!
 Моя апетит пак се върна с пълна сила и само се чудя какво да си сготвя или купя!Тези дни съм се стегнала и гледам здравословно да се храня,някой спазва ли режим на хранене-разделно хранене или нещо подобно което не лишава нито майката нито детето от нищо!?
 newsm78
Виж целия пост
# 29
Хей! Здравейте! Утре съм на 3Д ФМ. Стискайте палци всичко да е в ред и да сме момиче!!!! Нямам търпение. Още не сме казали на бабите, че сме бременни. Искаме да знаем какъв е пола на бебо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия