Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
Кога ще получа болничните си?
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
-
Кога ще получа болничните си?
-
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
-
Какво е усещането, когато бебето за първи път се постави на гърдата и започне да суче?
-
Можете ли да препоръчате голям бебешки магазин в София, който предлага качествени продукти и конкурентни цени?
Има лекарствени и нелекарствени средства, като първите биват с рецепта или без. Т. е. козметиката си е козметика. Мустела 2005 г. напр. се продаваше само в аптеките, защото била "медицинска", а сега вече не е така - явно маркетинговият им отдел е преценил,че продажбите ще са по-големи, ако я има на повече места, а не се разпространява като "медицински" продукт само в аптеките.
Ще ви дам пример и с продуктите на Бидерсдорф (предварително се извинявам, че може да не транслитерирам имената правилно, но не ми се рови в момента) - средният им клас Нивеа (Бейби и не само) се продава навсякъде (аз съм споменавала, че за Ади я ползвахме нея, да чукна на дърво не сме имали проблеми и мислим да повторим с номер 2; братовчедка ми се изрина като бременна от бебешкото им олио, ама тя си има разни алергии, т. е.всичко си е индивидуално), а високият им клас Ойсерин се продава в аптеките... 


А с първата бременност бях толкова любознателна.