Книгите със списание Журнал

  • 218 670
  • 834
# 15
И аз купувам някои заради цената, но шрифтът е ситен. Някои ми харесват и този път. Могат да се купят и от електронния магазин на Санома всичките или само някои (има и стари издания):
http://shop.sbb.bg/?cid=3&pid=517
Виж целия пост
# 16
Аз постоянно ги купувам директно от Санома. Днес поръчах "Още те обичам" /книгата, която тъкмо излезе в Космо/ и "Връзки в Ел Ей", че у наше село карат по няколко бройки и не ми запазили.  ooooh!
Виж целия пост
# 17
На каква цена ги поръчваш и колко е доставката?
Виж целия пост
# 18
Миналата година взех май първите три книги, които Журнал пуснаха, но не ми харесаха. Купувах преди това и книгите на Космо, но и те не ме впечатлиха. Обаче купувам списанието (Космополитън) откакто излиза у нас и затова взимах и книгите. Освен "Дяволът носи Прада" и "Нюйоркски светски хроники", другите книги ми идват много блудкави. От списъка на Журнал сега ме впечатли само "Мемоарите на една гейша", ама аз нея вече си я имам. Джаки Колинс вече съм я изпуснала (може да я открия някъде из Пловдив), и това е, което за мен лично си заслужава.
Виж целия пост
# 19
На каква цена ги поръчваш и колко е доставката?
Аманита, провери тук http://shop.sbb.bg/?cid=3&cat=3
Виж целия пост
# 20
Интересува ме ,дали "Журнал за жената" и другите издания на Санома са български или се печатат по някакъв лиценз? Скоро видях реклама на подобно списание с книга ,на румънски,по Дива Юнивърсъл.А съм виждала и "Къща и градина" на сръбски или македонски...
Виж целия пост
# 21
И аз си харесах единствено "Мемоарите на една гейша", другите не са моя тип книги Simple Smile
Виж целия пост
# 22
Интересува ме ,дали "Журнал за жената" и другите издания на Санома са български или се печатат по някакъв лиценз? Скоро видях реклама на подобно списание с книга ,на румънски,по Дива Юнивърсъл.А съм виждала и "Къща и градина" на сръбски или македонски...

Космополитън, National Georgraphic също ги има...
Всъщност ето информация: http://www.sbb.bg/advertising/
В над 20 държави...
Виж целия пост
# 23
Мемоарите започват увлекателно.
Виж целия пост
# 24
Книгата си заслужава, но определено старото издание ми харесва повече като визия
Виж целия пост
# 25
Е, разбира се. Доста хора гонят визията и хубавата хартия. Simple Smile Тук шрифтът е ситен, хартията вестникарска, но за мен е важно съдържанието и съм доволна. Не мога да кажа същото за луксозните на вид подвързани томчета на Рийдърс Дайджест, които съдържат по 4 книги в съкратен вариантStop Ако ще и позлатени ъгълчета да им сложат, не са ли целите романи, мерси.
Виж целия пост
# 26
Разбира се, за 4 лева няма как да е друго. Всеки си решава за себе си.
Виж целия пост
# 27
На мен така дори ми харесва повече. Контрастът не е толкова голям колкото на чисто бяла хартия и не ме боли глава (а съм с мигрена и съм доста тежък случай)  Laughing
Виж целия пост
# 28
И аз вече съм с Мемоарите в ръце. В списанието има реклама на книги, които ще излизат с други списания - имате ли информация техните поредици какво ще съдържат? Любопитна съм Simple Smile
Виж целия пост
# 29
Кримки са май. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия