Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 35 951
  • 739
# 615
6o6ul4o, благодаря за интервютата

Франция си обяви състава за Япония. Ето го
Виж целия пост
# 616
Такахико Козука ще участва на Gardena Spring Trophy в Италия. На линия се още Валентина Маркей, Адам Рипън и Брандън Мроз. Стартовите списъци и програмата тук

И нещо любопитно. Някаква дама е направила петиция, за да може Денис Тен също да получи златен медал от Световното. повече

И единствената друга новина тези дни е, че Полина Шелепен сменя Русия с Израел.

Ако на някой му се чете публикация със заглавие Марина Зуева – жената, която прави шампиони има я в моя сайт  Wink

Официално обявиха и съставите за Япония. Домакините без спортна двойка. Канада без Теса и Скот. Всичко тук
Виж целия пост
# 617
Охо, значи ще има веселие с френския отбор.
Прочетох статиите на сайта. То в петицията  за Тен пръв би се разписал Плюша  Mr. Green, шегувам се. Мерси.
Смях се като прочетох за наш Макс от Боброва- Соловьев. За пореден път ми е странно по каква стара методика тренират някои в Русия и още се изненадват като ги накарат да тренират по описания начин както Макс. Може би и у нас има такива последователи. Дори на пълен лаик като мен му е странно как се готвят пък не тренират поне преди старт целите програми на тренировка. За каква физическа подготовка говорим?!
Тези рокади като на Шелепен ги приветствам. Да имаш талант и готов състезател и да не може да се изяви за това че е роден в държава с голяма конкуренция в този спорт а може да се изяви чрез квотата на друга държава не трябва да се възпрепятства.

Браво на Козука щом вече е готов за състезателни стартове.

 newsm68 сега прочетох че ще гледаме WTT както миналата година на сайта на ISU. Като отворих видях че са обявили че ще дадат и ISU World Synchronized Skating Championships 2013  2 - 6 Apr.
Виж целия пост
# 618
6o6ul4o, това, че ще гледаме състезанията си е новина. Аз все още се надявам и на Евроспорт

----------------------------------------------------------

след сутрешния преглед на новините предлагам
материал за шоуто на Кевин и Джена

интервю с Туктамишева

Скейт Америка в Детройт

Много звезди в "Art on ice" Канада

Новина в аванс - Дюамел и Радфорд ще се пързалят в новия сезон по музика писана от Ерик

И ако някой се интересува от моите материали - “Артистът” с награда и във фигурното пързаляне
(признавам си, че го написах заради Cotton Eye Joe)

---------------------------------------------------

И една сериозна новина, за която се носеха слухове. Базарова и Ларионов отиват при Нина Мозер
Виж целия пост
# 619
 Simple Smile интересно четиво за музиката. А това за композиция от фигурист също интерсно, ще изчакаме да чуем. Браунинг лесно няма да напусне леда  Laughing.
Рокадите на треньори почнаха, да видим какво още ще се случи в междусезона.
Вера БАЗАРОВА, Юрий ЛАРИОНОВ
 Thinking а какъв всъщност е официалния проблем на Базарова?
Виж целия пост
# 620
6o6ul4o, и аз се чудя за Базарова, но руския макар че го разбирам по малко, не ми е сила
Благодаря за оценката за "Артистът"  Embarassed

Иначе разбрах, че през уикенда в София ще бъде републиканското по фигурно пързаляне и е много вероятно да го посетя. Със сигурност тук ще дам малко мнения и отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Пише че е нещо с бедрото. Освен това жилище, кънки, къде да се пързалят и прочие житейски работи.
Виж целия пост
# 622
Venyan, ако посетиш първенството с удоволствие ще прочета отзиви.
За Базарова питам, защото още някъде от края на сезон 2011-2012 започнах да мяркам разни подхвърляния за здравето и. През този сезон бе с травми, продължиха подмятанията за проблеми с храненето та сега покрай рокадата пак на главно място се говори за здравето и.

Николай Морозов
Виж целия пост
# 623
Kordelia, благодаря за информацията

6o6ul4o, нямам идея дали си гледала филма за Дайс излъчен по японска ТВ в края на декември. Аз сега го открих и добрата идея е, че е с английски субтитри. Все пак ето я 1-ата част, останалите 3 се намират лесно

---------------------------
вече ми е скучно без състезания, а представете си какво ще стане до есента

--------------------------
след доста ровене в нета открих, че някои състезатели си обявяват музиката за новия сезон
-Артур Гачински - волна на "Ана Каренина"
-Нобунари Ода - волна William Tell Overture, гала "Последния самурай" и хореограф Лори Николс
Виж целия пост
# 624
Venyan , аригато за интервюто. Мерси и на преводача. То при японските записи проблема е превода, той често много се бави и после забравям да се "върна" на старо видеоинтрвю да видя дали е преведено случайно. Смях се с руската фраза на Дайс, опасно произношение извади  Joy, аз не го разбрах. Интересно ми бе така ретроспективно да видя първата половина на сезона като четворни скокове. Проблема е ясен , остава му да го реши с главата си. Най- доброто изпълнение на скоковете този колеблив сезон за Дайс си остана на националното им първенство.

И при мен винаги се получава така като свършат състезанията. Сезона започва , върви.... стига до кулминациата и свършва.  Laughing остават ни галите.  Thinking нищо не чувам за корейска такава а се надявах да има.


Интервю с Фло

Art on Ice  след като бе вече в Китай, тази година ще стъпи в Япония. Певците са  двама -японски поп и британско мецосопрано.  В каста са основния състав-Стеф, Сара, Таня-Макс, Альона-Робин, Нат-Фаб, от японска страна за сега са дадени Аракава,Мики и Ханю. Акробатите Чесна и Беседин-Полишук   Laughing. Датите са 1-2 юни.
Виж целия пост
# 625
 Joy Whistling ooooh! Joy радиоинтервю с Писеев

Нали си броим галите за лятото- The Ice  и той готов като дати-края на юли.
Виж целия пост
# 626
Странна ситуация с Плюш: жена му се оплаква, че спонсорите го зарязали, той отрича. Тук са материалите + коментари на Сотникова, Меншов, Тен и Мишин
Виж целия пост
# 627
 Laughing То покрай Плюша все е странно, ако не е няма да е нормално направо   Whistling Wink. Уважавам го като фигурист и спортист но до там.
Всеки сезон нещо музикално попада в моята фонотека покрай фиг.пързаляне. Цял саундтрак преслушах за да намеря музиката от кратката програма на Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH ooooh!. Larrons En Foire
Виж целия пост
# 628
Боброва- Соловьев
Сотникова
И тя запомнила маймунжилъците на френския отбор миналата година  Joy
Виж целия пост
# 629
Три дни мръзнах в Зимния дворец, но съм горда да споделя, че изгледах Републиканското. Не знам дали да пиша впечатления тук или да давам линкове, но публикациите ще валят от утре. Засега, ако някой се интересува пълни резултати и малко текст

Има прекрасни деца с много талант
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия