Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 033
  • 5 581
# 240
Ба за 10 години ка че да не забогатее! Марая- Гого ще й обади как се получават нещата там.

Мъжете се плашат,  защото е успяла.

напомняш за някого ; )) ,

За някой уплашен?
Виж целия пост
# 241
Мъжете се плашат,  защото е успяла.
напомняш за някого ; )) ,
Може и да е съвпадение.
Твърдението, обаче не е лъжа.
Виж целия пост
# 242
Ако стане да я загубиш като приятел, значи не е толкова интелигентна, поне не и за жена на 38.

Отдавна не съм се възхищавал на жена по този начин. Това е страхотно чувство. А и тя е смислен човек.
Виж целия пост
# 243
Вие се шегувате, но една 38 годишна жена може да даде много на един мъж.
Ти откога я обичаш, тя знае ли? Wink ще и предложиш ли брак, за да докажеш, че си смел и да дадеш светлина в тунела на необвързаните зрели жени, някои имат спешна нужда от това... Laughing
Виж целия пост
# 244
Този болднат текст ...
Какво е "смислен човек"?
Виж целия пост
# 245
Аз не исках да отмествам темата към себе си. Разказах ви лична история да покажа, че жените над 35 години са привлекателни. Те не са за изхвърляне. Всяка от тях създава различна емоция у мъжете.  В моя случай не сексуалното е водещо, а наличието и степентта  на женственост.
Виж целия пост
# 246
еее, ама не е честно! Колко хора те питаххме дали ще се жениш за нея като е толкова стойностна и не е за изхвърляне, а ти само ала-бала!
Виж целия пост
# 247
За човек минал през дълга връзка/брак не е трудно  Grinning 

За такива кoито  никога не са се впускали в това 'приключение' е трудно да  Wink



Мои си наблюдения  Sunglasses




Виж целия пост
# 248
еее, ама не е честно! Колко хора те питаххме дали ще се жениш за нея като е толкова стойностна и не е за изхвърляне, а ти само ала-бала!

Дааа, бих споделил живота си с нея!
Виж целия пост
# 249
Не споделил! Говоря за оженил! Що толкова те е страх от тази думичка? Да не хапе?
Виж целия пост
# 250
Тук за брак в гражданското ли говорим непременно ??
Виж целия пост
# 251
Ако живейки заедно си допаднем така както на мен ми се иска, бих й предложил брак. Аз не се страхувам от сериозно обвързване.
Виж целия пост
# 252
 Mr. Green живейки
Виж целия пост
# 253
Ако живейки заедно си допаднем така както на мен ми се иска, бих й предложил брак. Аз не се страхувам от сериозно обвързване.

 Sunglasses



Женитьба - не лотерея. В лотерее у вас есть шанс.
Mr. Green
Виж целия пост
# 254
Ха стига де! Човекът има какво да вземе от една 38 годишна жена, вкл. и уроци по правопис. В крайна сметка тя е смислен човек!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия