Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 015
  • 5 581
# 4 440

Мъжете са елементарни същества - дай им нещо младо и хубави и големи ц**и и 95 процента от тях са си загубили акъла. newsm78
Ако една жена предлага нещо повече от само външност, бих я оценил. Но ако не предлага, тогава какво да я правя?
Виж целия пост
# 4 441
Езикът на тялото ти помага да разчетеш човека.. Не те прави по-привлекателен, по-умен и т.н Пък да ти помогне да се събереш с половинката си - надали.
Това ли ви е рецептата за 35+ не стана ясно?

Aми ако стоим като паПУняци нацупондрени и криви  Mr. Green на дали някой ще припари до нас  Whistling
Усмихнатите хора са по-красиви  Wink
Виж целия пост
# 4 442
Хайде да тръгнем от обратния ред.
Виждаш човек, намираш го за привлекателен. Защо? Защото жестовете му са открити, лицето усмихнато, цялото му тяло излъчва позитивизъм. Ха, той можел и да говори  Mr. Green
Това ли са привлекателните хора според теб?  Laughing
Виж целия пост
# 4 443
Хайде да тръгнем от обратния ред.
Виждаш човек, намираш го за привлекателен. Защо? Защото жестовете му са открити, лицето усмихнато, цялото му тяло излъчва позитивизъм. Ха, той можел и да говори  Mr. Green
Това ли са привлекателните хора според теб?  Laughing
И не само според мен  Laughing
Виж целия пост
# 4 444
Aми ако стоим като паПУняци нацупондрени и криви  Mr. Green на дали някой ще припари до нас  Whistling
Усмихнатите хора са по-красиви  Wink
Да се чуди човек сериозните хора кой ги хресва? И вътрешната красота сигурно е нещо като вкаменелост в наши дни. Thinking
Виж целия пост
# 4 445
Flutter  Понякога е хубаво да си елементарен, ако това те прави щастлив и живееш в мир, покой, и в синхрон със себе си.  Животът е лесен и интересен.
Мъдро казано! Изглежда ползвателя Горгона Медуза да е мъж.
Виж целия пост
# 4 446
Aми ако стоим като паПУняци нацупондрени и криви  Mr. Green на дали някой ще припари до нас  Whistling
Усмихнатите хора са по-красиви  Wink
Да се чуди човек сериозните хора кой ги хресва? И вътрешната красота сигурно е нещо като вкаменеслост в наши дни. Thinking

Според мен жените си падат по вътрешната красота, лично аз си падам по хубавите цици.  Embarassed (знам че съм елементарен, няма нужда да ми го казвате  Mr. Green)
Виж целия пост
# 4 447

Мъжете са елементарни същества - дай им нещо младо и хубави и големи ц**и и 95 процента от тях са си загубили акъла. newsm78
Ако една жена предлага нещо повече от само външност, бих я оценил. Но ако не предлага, тогава какво да я правя?
Oх  Laughing ти па си толкова дезориентиран   и непоследователен Sunglasses
В една друга тема други неща пееше  Laughing
външност , години , финанси  Wink

Горния пост като прогрес ли да го разбираме  Wink
Виж целия пост
# 4 448

Oх  Laughing ти па си толкова дезориентиран   и непоследователен Sunglasses

Нали се разбрахме, че форума е място за ролеви игри.
Виж целия пост
# 4 449

Oх  Laughing ти па си толкова дезориентиран   и непоследователен Sunglasses

Нали се разбрахме, че форума е място за ролеви игри.

То не е ролева игра, аз съм си такъв и в действителност. Днес съм на едно мнение утре на друго. Днес искам да имам нещо Х, утре не го искам, така съм си от малък.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 450
Хайде да тръгнем от обратния ред.
Виждаш човек, намираш го за привлекателен. Защо? Защото жестовете му са открити, лицето усмихнато, цялото му тяло излъчва позитивизъм. Ха, той можел и да говори  Mr. Green
Това ли са привлекателните хора според теб?  Laughing
И не само според мен  Laughing
А според кой?
За мен лично това не е нито необходимо, нито достатъчно.  Wink
Виж целия пост
# 4 451
Aми ако стоим като паПУняци нацупондрени и криви  Mr. Green на дали някой ще припари до нас  Whistling
Усмихнатите хора са по-красиви  Wink
Да се чуди човек сериозните хора кой ги хресва? И вътрешната красота сигурно е нещо като вкаменеслост в наши дни. Thinking

Според мен жените си падат по вътрешната красота, лично аз си падам по хубавите цици.  Embarassed (знам че съм елементарен, няма нужда да ми го казвате  Mr. Green)
Аз не си падам само по вътрешна красота  Blush Има нещо мъжко в мен...
Хайде да тръгнем от обратния ред.
Виждаш човек, намираш го за привлекателен. Защо? Защото жестовете му са открити, лицето усмихнато, цялото му тяло излъчва позитивизъм. Ха, той можел и да говори  Mr. Green
Това ли са привлекателните хора според теб?  Laughing
И не само според мен  Laughing
А според кой?
За мен лично това не е нито необходимо, нито достатъчно.  Wink
цитат след цитата - соррииии
За мен обаче е достатъчно. Хората са различни, някои са сложни, други елементарни
Виж целия пост
# 4 452
Хайде да тръгнем от обратния ред.
Виждаш човек, намираш го за привлекателен. Защо? Защото жестовете му са открити, лицето усмихнато, цялото му тяло излъчва позитивизъм. Ха, той можел и да говори  Mr. Green
Това ли са привлекателните хора според теб?  Laughing
И не само според мен  Laughing
А според кой?
За мен лично това не е нито необходимо, нито достатъчно.  Wink
Гугъл да не би да се е повредил?
Виж целия пост
# 4 453

Oх  Laughing ти па си толкова дезориентиран   и непоследователен Sunglasses

Нали се разбрахме, че форума е място за ролеви игри.
Май и преди ти казха че си се объркал и за какво е форума  Laughing

Ама карай щом те влече, ролирай  Laughing мисли си каквото искаш  Peace
Виж целия пост
# 4 454

Oх  Laughing ти па си толкова дезориентиран   и непоследователен Sunglasses

Нали се разбрахме, че форума е място за ролеви игри.

То не е ролева игра, аз съм си такъв и в действителност. Днес съм на едно мнение утре на друго. Днес искам да имам нещо Х, утре не го искам, така съм си от малък.  Mr. Green
  Grinning

Само глупците и покойниците никога не менят мнението си. Д.Лоуел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия