Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 116
  • 5 581
# 630
Снежа63, моите уважения към свещенната брачна институция. Хвала, че все още има хора вярващи в тези неща. Аз лично не вярвам в брачната илюзия  Grinning

Azzy, искаш ли да не търсиш под вола теле? Въобще не се хващам за думата, просто искам да кажа, че това да си булка е отколешна мечта на малките момиченца. И някак си не отива на една прехвърлила 35 год. да се рее и мечтае за бяла рокля.

ей ме мен на 43.
сега съм пак същата, само дето белите косми в косата ми се виждат, но няма да я боядисвам.
кой видял, видял, след 5 минути трия hahaha

Виж целия пост
# 631
Пу си на Баба Вида!
Кат гледам как се залага на възраст, що да не си поиграем и на друго?
Виж целия пост
# 632

двореца сфорца в братско милано
Виж целия пост
# 633

двореца сфорца в братско милано

Понеже гледам как млади жени бяха обявени за 50 годишни- и това е същото.
Мислила съм и над този феномен- защото, това се случва често, нарочно или без да щат дамите дават по- голяма от явната видима възраст на други /предимно дами, разбира се/? Аз имам свои отговори, но тук вече не споделям!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 634
Ето ви още:


42 годишен, много секси

 
Антонио, вече сигурно на 100 години, още става май  Joy


Антъни Куин, на 1000 години, винаги е ставал, да почива в мир.


Това за почитателките на горещата латино кръв.
Виж целия пост
# 635

двореца сфорца в братско милано

Понеже гледам как млади жени бяха обявени за 50 годишни- и това е същото.
Мислила съм и над този феномен- защото, това се случва често, нарочно или без да щат дамите дават по- голяма от явната видима възраст на други? Аз имам свои отговори, но тук вече не споделям!  Crossing Arms
Е, сега съм на 45 и половина.
Виж целия пост
# 636
Не, нямам предвид нито теб, нито фона.  Laughing Снимката иначе е чудесна.
Виж целия пост
# 637
Първият Хавиер Барден ли е?
Виж целия пост
# 638
Не, нямам предвид нито теб, нито фона.  Laughing Снимката иначе е чудесна.

мерси, имам някои попадения, но тази ми я прави приятелката.

нямам възможност за скъп и качествен фотоапарат.
Виж целия пост
# 639
Розмариня, чудесна си   bouquet

Да, Хавиер е  Grinning
Виж целия пост
# 640

Мислила съм и над този феномен- защото, това се случва често, нарочно или без да щат дамите дават по- голяма от явната видима възраст на други /предимно дами, разбира се/?
Е, защо...
Виж целия пост
# 641
Хайде, сега дружно да последваме примера на Розмариня, на която лично аз давам не повече от 32.
Виж целия пост
# 642
Отидох да хапна, за да се погрижа за хоризонталните си гънки качествено, а вие като в тема за турски сериал - 5 нови страници!

Какво хапна? Аз геврек, кофичка кисело мляко и шоколад.

това изобщо не е качествена грижа за хоризонталните гънки.
опитай с пастас грах и сметана утре:) чудни ще ти се получат, симетрични и на място  Flutter
Виж целия пост
# 643
caffeine, благодаря  bouquet.

петте минути изтекоха . трия bowuu
Виж целия пост
# 644
Розмариня, добре ще изглеждаш в бяла рокля Simple Smile

Но с риск да си навлека наново гнева на Мадам, предполагам, че тя имаше предвид други приоритети пред идеята за бяла рокля след 35, а не, че една жена на 35 няма да изглежда добре в бяла рокля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия