БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 40 733
  • 748
# 585
Добро утро съскащи ....плюещи ...лаещи .....и всякакви човекоподобни индивиди ...пекна слънце заповядайте на манежа  bowuu
Виж целия пост
# 586
Ей сега, само да измислим тоалета за днес, че това много време ми отнема.
Да ви се похваля! Доживях моментът, в който се излежавам с дъщеря си! Няма цици, няма колик, няма зъби, няма студ. Гушкане и целувки само. Сега съм в очакване на момента, в който ще се научи да ми прави кафе и закуска и да ми ги носи в леглото.
Размечтах се  newsm47
Виж целия пост
# 587
Добро утро съскащи ....плюещи ...лаещи .....и всякакви човекоподобни индивиди ...пекна слънце заповядайте на манежа  bowuu

Аааа, аз съм над тези неща! Crossing Arms
(нали сега така е модерно да се казва?) Wink
Виж целия пост
# 588
Смятах да подмина двете разсъждения на..... е не си направих труда да запомня имената. Та мили мами, пожелавм децата ви да са здрави и ако имате за напред други и те да са много здрави и да не изпадате в положението на тази жена. Първоначално си мислех, че нямате деца и може би от женска злоба си говорите така, но след като видях, че имате дечица на по 2 години и половина, това направо ме хвърли в див ужас, как може изобщо да напишете нещо таква. Нали знаете застраховка за това няма? Колкото БХС и ФМ да направите, трябва да сте се запознали, че не са на 100 % категорични и винаги може да има някакви отклонения на плода. Ако не сте се молили до сега за здравето на децата си, почвайте. За порасналите, за бъдещите, ако искате да имате такива. Много ми стана мъчно за вас....Май сгреших темата

Лек ден и приятна разходка, ако някой има на сърце нека да помогне, ако ли не, здраве да е  Peace
Виж целия пост
# 589
Е не си прави труда да запомниш имената. Няма да ти е необходимо. Продължавам да седя зад тезата си. Аман от дивоужасаващи се. Вместо да подивявате, по-добре мислете преди да вършите нещо. Когато пишех по темата, имах предвид, че е глупаво да обричаш детето си на мизерия. След като нямаш средства, се прави аборт. Защото първо се иска помощ, следващата стъпка е дом (приют). Ако това наричате "даване на живот", мерси. Пак казвам, че това е обричане на детето. От болести никой не е застрахован и е долно да си играете с тези термини.
Вие, уважаема Димитрина, сте най-състрадателната майка на света. Вие сте онази, която е единствената, която съжалява, която е хрисима и има страх от Господ. Нагледала съм се на такива като Вас, които "правят добро", искайки. Първо се научете да давате, после се научете да искате.
Не ме съжалявайте. Съжалете себе си. Аз съм добре.
п.с. А Вие помогнахте ли? Simple Smile Риторичен въпрос е. Не ми отговаряйте.
п.п.с. И аз съм човек, и аз имам сърце. Но не го размахвам пред всички.
Виж целия пост
# 590
Напълно съм съгласна с Аля и няма да се защитавам,това е и моята теза.Тя е описала на 100 % какво мисля и аз и няма смисъл да се повтарям.Просто и аз ще помоля да не ме съжалявате.Добре съм си.Не ме познавате,нито детето ми за да си говорим така.Аман от тънкообидни и многознаещи....Повече нищо няма да кажа по тази тема.
Виж целия пост
# 591
Joy Joy Joy Търкулнало се гърненцето и си намерило похлупака.
Виж целия пост
# 592
Заплюла съм си едни много красиви свещи от утрешния Великденски базар. Дали ще се добера до тях?
Днес много приятно временце. Толкова приятно, че всичко живо е по разходки (или на работа) и няма време за писане тук Simple Smile
Обаче темата си върви сериозно напред и току-виж преди Великден сме спретнали нова тема. А как беше зациклила само Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Добро утро момичета.
Днес май няма да е толкова топло...но нищо,аз заминавам за Кошарица,но задължително ще посетя Великденския базар,когато се върна.Вчера счупих 4 яйца,докато издухам 1,незнам момичетата от базара как се справят  Mr. Green
Виж целия пост
# 594
Хубаво напомнихте за базара,но като знам как помня дано не забравя до утре
anik,как минаха първите работни дни?
Виж целия пост
# 595
Мимка,Весело искарване на Кошарица.Наистина днес е много мрачно,а вчера колко хубаво беше.Ние утре заминаваме за Стара Загора за 2 дни,до кога ще е благотворителния пазар?
Виж целия пост
# 596
Ами май до неделя включително.
Аз за утре бях запланувала пикник, ама май няма да ме огрее в пряк и преносен смисъл.
Направих си френска селска торта и черпя. Някой желаещ?
Виж целия пост
# 597
Аз,че тъкмо съм ти наблизо и
ще ме огрее в пряк и преносен смисъл.

Wink
Виж целия пост
# 598
Видях колко хубаво изглежда,прати малко насам за малкия той обожава тотри Simple Smile, а аз ще откажа такова искушение,че другия път да не ме объркат пак за бременна  Laughing
Виж целия пост
# 599
Хаха. Ще пратя Simple Smile
Да те бъркат с бременна е готино. Да те бъркат с баба е кофти Simple Smile
Което ми напомня на това, че при мен дойде ботоксово време Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия