БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 40 733
  • 748
# 645
Ами аз - на интервю за Търг. представител - питат ме: Как би подредила по важност за теб: заплата, работна среда, отношение с колеги. Викам си(наум) търг. преставител трябва да е търгаш, т.е. парите , после средата и колегите. Бях чела подобна статия в HR списание. Казах си мнението, че като ми се развика! #Cussing out Била съм меркантилна, писнало му от такива хора... Shocked
Следващо интервю, за търговски представител, в друга фирма. Питат ме отново същия въпрос. Тоя път редя нещата на обратно - колеги, среда, заплата. Човека ми се смя,  Shockedщото търг. преставител трябва да е търгаш, т.е. парите , после средата и колегите.
Абе направо.... Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 646
Не просто съм на мнение,че управителите в момента буквално се гаврят с търсещите работа.Измислят си какво ли не,само и само да се заядат и да се покажат на по - големи.Но не се знае,дали няма някой ден няма да са на наше място,хубаво е да се замислят.Незнам дали на някой от управителите ще им е приятно да се държат така с жените им.
Виж целия пост
# 647
И като се разговорихте за работа - търся хора завършили Професионална гимназия по туризъм или Колежа по туризъм, без стаж по специалността. И познайте какво... дефицитна стока са  newsm78
Виж целия пост
# 648
Аз съм завършила Тох,но така и нашата специалност не учихме кой знай какво и сега не мога да работя по специалността.Ние се престрашихме да идем до Слон Балон,познайте как се върнахме,той събори цял щанд с колички,на връщане той реве,аз 10 метра напред.Сега още реве.Направо думи нямам.
Виж целия пост
# 649
С деца в детски магазин=с деца на море  Joy Предпочитам да си спестя подобна гимнастика.

Хриската, а каква ти е специалността. Информативно само. Наистина срещнах най-различни вариации на специалностите на ТОХ-а  Peace
Виж целия пост
# 650
Аз на този Слон-Балон съм му малко ядосана. Търсих инфо къде се намира, писали за контакти : Славейков, блок 146 / ама написано все едно за краставицата или народен юмрук, че трябва да го знам/ , до завод Хемус  /а до Хемус реално са само предприятия/.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 651
хотел и кетъринг,като моя модул беше кетъринг.Когато кандидаствахме ни обещаха ,че ще излезем с 30 професии,нямало такава хубава специалност,ала бала.Практиката ни беше да оправяме легла в хотел България,а в кухнята 15 човека готвихме 1 пилешко бутче.Накрая в дипломата ми пише - готвач и сервитьор,а УЖ 30те специалност ги получаваш ако искараш и 13ти клас.
Виж целия пост
# 652
Ах,Че точно зад нашия блок е в една нова кооперация,но не си изпуснала много.Доста си е скъп за квартален магазин  и много рядко пазаря от там,просто след малко тръгвам и трябваше да купя нещо на малкия.Иначе имат много каталози и по големите неща се поръчват от София и чакаш няколко дни.
Виж целия пост
# 653
Реално ми трябват точни едни почистващи препарати на Томи Типи, нищо друго. Но не знам дали въобще си поглеждала как е зареден щанда с тази марка , понеже не ви е във възрастовата група?
Виж целия пост
# 654
Наистина не съм се заглеждала,но на самия магазин е залепен стикер на Томи Типи и сигурно имат техни артикули,тези дни ще мина и ще питам собственика и ще ти пиша със сигурност.
Виж целия пост
# 655
Е, то на практика е малко нереално човек да излезе със  30 професии, по-скоро са ви замазали очите за да кандидатствате там. А по-вероятно е да са имали предвид че ще можете да се реализирате в  30 сфери на бизнеса, което пак ми се вижда нереално.  Peace
Скрит текст:
Определено не срещам особено съдействие от управленския състав на гимназията, което е в минус за учениците.
Виж целия пост
# 656
Така е,ама тогава бяхме оща млади и зелени и вярвахме на всичко,сега наистина ми е много смешно и нереално като се сетя.Но от 26 човека 2ма работят по специалността,единия сервитьор ,другия готвач.
Виж целия пост
# 657
И като се разговорихте за работа - търся хора завършили Професионална гимназия по туризъм или Колежа по туризъм, без стаж по специалността. И познайте какво... дефицитна стока са  newsm78

А защо "без стаж по специалността"?! Или може и без стаж просто. Стана ми интересно, понеже  е част от това, което съм завършила.
Виж целия пост
# 658
Ехе ,тук станало тема за търсещи работа  Laughing и аз след няколко месеца ще съм в редиците на търсещите.
И като се разговорихте за работа - търся хора завършили Професионална гимназия по туризъм или Колежа по туризъм, без стаж по специалността. И познайте какво... дефицитна стока са  newsm78

А защо "без стаж по специалността"?! Или може и без стаж просто. Стана ми интересно, понеже  е част от това, което съм завършила.
ами предполагам заради програмите,имаше миналата година старт в кариерата,а сега е ново начало, едно от условията е да няма стаж по специалността.
Виж целия пост
# 659
Ехе ,тук станало тема за търсещи работа  Laughing и аз след няколко месеца ще съм в редиците на търсещите.
И като се разговорихте за работа - търся хора завършили Професионална гимназия по туризъм или Колежа по туризъм, без стаж по специалността. И познайте какво... дефицитна стока са  newsm78

А защо "без стаж по специалността"?! Или може и без стаж просто. Стана ми интересно, понеже  е част от това, което съм завършила.

ами предполагам заради програмите,имаше миналата година старт в кариерата,а сега е ново начало, едно от условията е да няма стаж по специалността.

За Труд и работна сила ли говорим? Нещо не разбирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия