И Априлската дружина първи късметчета вече има!

  • 38 388
  • 752
# 135
   Twins Mommy, да ти е жива и здрава малката принцеса!
  ylinfant

   Момичета, наистина се започна!!!  #Crazy Аз от две седмици съм се "разгнездила" и не остана шкафче и гардеробче непипнато. И докато се пазих и лежах постоянно, сега вече или съм яхнала прахосмукачката или съм с парцала и обирам прах. И все мръсно ми се струва... ех, тези хормони. Успокоявам се, че има още време, но все пак нещо ме напира отвътре да си свърша всичко от сега. Пък си мисля, че другия месец ще ми е по-трудно и тежко да я свърша тази работа.

   Поръчахме кошарата и чакаме да ни я доставят, във вторник ще взимаме и количката... че като гледам как е тръгнало... Аз по принцип си имам леки безболезнени контракции (въпреки лекарствата), но от няколко дни явно повечко се уморявам и по един два пъти на ден имам по силно стягане на корема и се налага да дишам дълбоко, за да се успокои. Също ми се случва да получа контракции, при които не мога да си поема въздух (сякаш нещо ми тежи на гърдите). Другото, което забелязах преди около 2 седмици е, че корема ми не е много високо, най-издутата му част е под пъпа. Много рядко изглежда еднакво издут и отгоре и отдолу... Та и аз вече не знам... На 20-ти сме на ЖК, да видим...

   
Виж целия пост
# 136
Twins Mommy , s_kov -честити рожби   bouquet.
Бързо възстановяване и на двете ви желая, и много здрави бебета  Heart Eyes

Затопли се малко и тръгнаха бебетата... Grinning Другите да стискат, идват още студени дни ..

Да взема думата и аз за одеалата-каквото и да е времето, според мен има си нужда от плътно одеало, дали за изписването или после за разходките...не става още от април да ги изведем с тънките одеала

Пък и ако на изписването работата е на две-на три, то после си идват консултациите ,разходките ...винаги си има нужда от одеало...

А някак си да мятам две или три тънки одеала, ако видиш ли духа вятър, или пък пролетта е по-студена, а пък лятото закъснее....ами не, не ми харесва така...или пък да навличам детето, защото одеалцето е тънко и съм решила, че за месец и половина няма нужда от дебело такова ....пак не ми е по сърце

С две думи-аз съм за дебело одеало, или плътно или подплатено...каквото там се предлага
А пък такива одеала не са по 20лв ...е може и да има, но са от изкуствени материи, които абсолютно избягвам и не купувам точно пък за бебе или дете ...

Освен това, октомври-ноември бебетата ще са по на 6-7 месеца, тогава пак си има нужда от плътни одела, така че не са затворени пари за неколкократно ползване   Simple Smile

Виж целия пост
# 137
Twins Mommy да ти е жива и здрава малката принцеса,и скоро да сте си в къщи .С.КОВ Да ти честитя и тук ,пойелавам ти кукличката ти да е спокоина и много послушна  Wink
Виж целия пост
# 138
desssika аз без това чувствам, че няма време за нищо...уж има, има и като се сетя колко неща трябва да се направят...
А колкото до одеалцата, мисля че едно по-дебело никога няма да е излишно! Аз мисля и задължително да взема едно олекотено комплектче.
Виж целия пост
# 139
Честито на С.ков и Twins Mommy нека да са живи и здрави малките принцеси, много много да ви радват и скорошно прибиране в къщи  bouquet Hug
Виж целия пост
# 140
Twins mommy , S_ kov ,да ви са честити малките госпожици !Да укрепнат бързо и скоро да ги гушкате !Напишете подробности за размер, тегло и Име на бебчетата!
Виж целия пост
# 141
Честито мили майчета на подранили бебчета! Сега най-важното е да се стабилизират бързо и вие да сте силни и търпеливи! Ние стискаме палци силноооо!!! Hug
Виж целия пост
# 142
Twins Mommy - ЧЕСТИТООООО  newsm51 да е жива и здрава малката Лилия и много да ви радва Simple Smile С нетърпение ще чакаме следващите хубави новини, когато ви кажат, че може да се приберете вкъщи с малката Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Twins Mommy , s_kov , Честити ви малки принцески! Да са ви живи и здрави! Бръзо да растат и скоро да се гушкате!

И аз да се похваля - вече официално съм консултант по кърмене към Национална асоциация "Подкрепа за кърмене"  bowuu С радост ще отговарям на всякакви въпроси, свързани с кърменето  Heart Eyes

Виж целия пост
# 144
Twins Mommy Честито! Най-важното е, че малката принцеса е добре, вярвам, че бързо ще наддаде на тегло и скоро ще сте си вкъщи    bouquet
Лелеее.. започна се.. и аз съм от клуба на мамите, дето ги хваща шубето...... Shocked
Виж целия пост
# 145
Twins Mommy Честито  bouquet
Виж целия пост
# 146
Twins Mommy, честита Ви рожбичка - ЛИЛИЯ.   ylinfant Да Ви е жива и здрава и мноооого да Ви радва. Скорошно възстановяване.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 147
Twins_mommy, честито и на теб, миличка!!!  ylinfant stork-girl
Дано малката душичка бързо да наддаде и скоро да се радвате една на друга на топличко вкъщи.  newsm51
Наистина, вие двете със С.ков сте нашите късметчета и талисманчета, наште подранили героини.  Hug Ние ще си стискаме палци и ще ви пращаме цялата си положителна енергия Praynig Peace

Момичета, каква наситена със събития и емоции седмица!!! Дали ще има и други изненади? Да стискаме кълки и да си пожелаем бебетата да дочаката топлото време. Laughing

Аничка, дано и при теб всичко да е наред, ще ти стискам палци! Praynig Важното е, че сега поне като си тук ще те наблюдават и ще държат нещата под контрол Peace А секцио или не, важното е ти и бебетата да сте добре.  Praynig Информирай ни как вървят при вас нещата  Hug

Ди, честито ти официално членство  Misc Baby Bottle smile3525 Със сигурност ще си ни много полезна, когато дойде момента за кърменето  Hug
Виж целия пост
# 148
И аз да се похваля - вече официално съм консултант по кърмене към Национална асоциация "Подкрепа за кърмене"  bowuu С радост ще отговарям на всякакви въпроси, свързани с кърменето  Heart Eyes
Честито, колежке Simple Smile Аз бях от първия випуск  Blush

Леле бебоци!!! Спеко направо  Shocked

Twins Mommy , s_kov да са ви живи и здрави и бързо да порастнат, за да се гушкате вкъщи  Hug
Виж целия пост
# 149
Здравейте! Още е раничко, но искам да попитам как стоят нещата с педиатъра на новороденото? Може ли личния ми лекар да поеме нещата в началото?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия