Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са таблетките Maltofer Fol и за какво се използват?
Какви са признаците за песъчинки или камъни в бъбреците, ако се открият калциеви оксалати в урината?
Къде мога да намеря сок от червена боровинка във Варна?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са таблетките Maltofer Fol и за какво се използват?
-
Какви са признаците за песъчинки или камъни в бъбреците, ако се открият калциеви оксалати в урината?
-
Къде мога да намеря сок от червена боровинка във Варна?
-
Кои са препоръчителните болници за раждане в София, особено за нормално и цезарово сечение?
-
Какви са признаците за нормално развитие на бебето в 30-та седмица от бременността?
Много, много положителни емоции в новата тема

сега се чудя дали ще стане добре ако го боядисаме с лак за дърво?Трябва и килимите из нас,дивана ми както и един стар диван,който на първо време ще ползваме във въпросната стая да спят гости,да ги изпера.Свекървата много искаше да дойде да помогне,но предпочитам малко по малко да се напъвам самичка,отколкото тя да ми заема неделните дни,да ме изнервя,вместо да се виждам с приятели,които по друго време трудно мога да видя...
Дано само хубави неща да пишем тук!




. 
когато доки взе да ме пита дали да не размисля как и каде ще раждам!.Оф успокоих се!Моето момценце е много активно и когато рита или марда целия ми корем се мести доста често изпитвам и болка от по силните движения
. anichka.bs-при мен чаша чаи от лайка и какао с мляко ми помагат за безсанието винаги си приготвям термо чаша преди лягане!Повечето неща за бебчо сме ги взели количката си я чакам тези дни.Комплектчетата за изписване и за преобличане сама ги съчетах.Обиколих доста магазини,но в повечето не обесняват или не знаят дали в комплекта има всичко необходимо и ми се видяха доста тънки дрешките!


Направо съм толкова щастлива, не мога да ви опиша
Напоследък пак имаше разни простотии в офиса и сега съм толкова изтощена, че нямам сили да помръдна. Ще се възстановявам поне няколко дни. 