Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?
.
). Извадих късмет, че майка ми още беше в нас. Звъннах на мъжа ми да си тръгва от работа и започнах тепърва да си стягам багажа за болницата
. С такова спокойствие и увереност в собствените ми сили ме заразява, че колкото пъти и да раждам все него бих избрала

,като чета мамите с второ раждане..И другите със секцио-хм.,наистина ли толкова бързо се възстановихте
Аз имам лош спомен от моите операции,че едва ставах колко дни..де да знам,секциото може по-лека операция да е..