В месеца на любовта, ще гушнем нашите деца! - 20-та Февруарска

  • 38 057
  • 727
# 75
с тебе сме, старлет! дано всичко мине тоя път бързо и като по вода Hug
Виж целия пост
# 76
Здравейте и от мен момичета.
Със закъснение, но да ви пиша. Аз родих на 26.01, малката принцеса Анета. Раждането беше нормално до последно, без упойка, но бебето заседна и не искаше да излиза.Sad Така след доста часове напъване без резултат, тоновете започнаха да падат и се наложи да я извадят с форцепс.  SadПоради тази причина не ми я дадоха веднага, а след 48 часа, държаха ни и повече дни, пет дни заради форцепса и два заради жълтеница. Най-тегавите дни в живота ми.
Но всичко вече е минало, вкъщи сме си и се гледаме, всички много се вълнуват, особено таткото.

Поздрави
Виж целия пост
# 77
Starlet  Praynig  Hug  Heart Eyes стискам палци!
Аз онзи ден писах, писах и тъпото 3G на мтел падна и всичко се изтри.
Честито на всички "снесли" , кураж на всички " мътещи" и успех на всички които са на среща днес с малките съкровища  Crazy
Моето секцио не протече така, както трябва. Приеха ме сутринта в 6:30, обработиха ми документите и ме качиха в операционна. Анестезиоложката ме упои без никакъв проблем,опънаха зеления чаршав и се почна.... Ииииииииии нямаше свършване. Получила съм сраствания, матката се обърнала наопаче, бебето се замотало. Не можеха да я извадят сума ти време, усещах болка в дясното рамо- вероятно закачаха някакъв нерв и не можех да дишам. Като се сетя и настръхвам.  Sad едва я извадиха милата ми- все още с кръвоизливи в оченцето и по челото. Много жалничка. След като я видях и чух как пищи като малко котенце се поуспокоих. Забравих да спомена, че повръщах почти през цялото време  Confused Тъкмо поех дъх и айде почна се отначало...... Матката кърви при всяко убождане и отказва да бъде зашита- е кажете, не съм ли голям карък? Сложиха ми дренаж и после вече започнах да чувствам болка- анестезиоложката се смили над мен и ме поуспа. Събудихсе на път към реанимация тресяща се и охкаща. Сложиха ми лед на корема и чак 15 тина мин. По късно, започнаха да ме обезболяват....  На другата сутрин никой не пожела да ме раздвижи. Направо ми казаха да ставам и да се качвам в отделението... Качиха ме на количка и айде..... Дренажа ми го свалиха чаак на 3тия ден и си го носех с мен. И с махането му изживях безумен ужас.... 1 метър маркуч ми го извадиха през шева на секциото...... Само, че аз се мобилизирах и се настроих за тръгване вчера в събота и не ни пуснаха заради засилената жълтеница на Карина.... Сега е на лампи и чакаме....... Тя иначе е едно съкровище. Суче много добре, но докато е на " солариум" и дават aм и аз цедя и хвърлям в мивката #2gunfire вчера рухнах много, като не ни пуснаха. Цял ден ревах, даже вените ми кръв не пускаха, като ми взимаха за серум за жълтеницата....... Надупчиха ме цялата..... Но после като ми я докараха малкат а ми кукличка се посъвзех и си я накърмих и сега съм се въоръжила с търпение и се надявам скоро да ни изпишат. Каката много страда и вече седмица е с температура и отказва да оздравее. Не съм я виждала и ми е мнооооооого мъчно за нея  Cry
Пожелавам ви приятен ден и пак ще наминвам Simple Smile
Виж целия пост
# 78
starlet Praynig
Граци,голям кошмар си изживяла!Дано скоро ви пуснат Hug
Виж целия пост
# 79
 Praynig Praynig Praynig
Starlet   стискам палци!
Конче-милионче да ви е жива и здрава малката  принцеса Албена!
  bouquet
Сниискио и при теб, дано и при теб всичко е наред и с бабата и с бебчо.
Редактирам се заради Граци;
Граци бързо оздравяване на каката. На теб бързо възстановяване, а бебчо много да ви радва
Виж целия пост
# 80
Стар, всички ти стискаме палци - дано мине леко и скоро да си обратно тук и да разкажеш, гушкайки малкото си съкровище.

Аз не знам колко още ще си чакам мишочето да се реши да излиза, или по-скоро би трябвало вече да я наричам малкото прасенце - знам, че тези измервания са относителни, но определено казаха, че е над 3 кг и половина. Дадоха ми и допегит, понеже кръвното нещо взе да се катери, без да са му разрешили.  Но така или иначе малко остана и до броени дни всичко ще се реши, предполагам.

Успех на всички!
Виж целия пост
# 81
*starlet* ,с теб сме!
tedince7o ,Д-р Герджиков ме оперира.
Граци ,радвам се ,че сподели тази тежка операция,дано сега ти стане по леко.Важното е че сте живички и здравички и двете!Както казва майка ми ,носиш го 9 месеца и на входа на раждането незнаеш какво ще се случи....

Да разкажа и за моето раждане!

На 29.01 в 18.50 се измъкнахме на пръсти ,за да не ни усети свекървата от сеседния апартамент.Запалихме колата й потеглихме да вземем майка ми,и след това в болницата.По пътя детето попита къде отиваме-Аз му казвам Тати ще те води да вечеряш в Макдоналдс,а мама и баба отиват в болницата.
А мъжът ми й вика -Мама ще ражда тази вечер....отговора на детето беше
-Да бе да......ще ражда........
В 19.10 бяхме в Аг-то приеха ме и си облякох ношницата.Качихме се в преродилна и док ме прегледа,каза остава секцио,почваме го веднага.Взеха ми проби,малко ми избръснаха коремчето,казаха,клизма не е необходимо.Анестезиоложката ме задърпа като малко дете към залата.Легнах,док се облече,сложиха му ръкавиците и започна да ми маже корема.Включиха ме на апарат,сърцето ми биеше така лудо,че всички се изненадаха.Опънаха чаршафите и ме упоиха,това само за 2-3 мин,упойката ме хвана веднагаи само чух,анестезиоложката ми каза Лека нощ.
През това време майка ми звъни на мъжът ми да идват от Макдоналдс,че секциото започва.След като са дошли,свеки му звъннала да пита къде сме забегнали,чакала дърва да й донесем.Те й казали ,че сме в Макдоналдс.Само след 2-3 мин,бебето изплакало,толкова силно....Това точно в 19.55.веднага са го видели..След като се извели от залата,видели и мен,но аз още унесена..
Отишли веднага в Пикадили да пазарят за почерпка.След 40 мин,се връщат,раздават по етажите да се почерпят,и идват пак при мен,аз вече ухилена...поговорих с тях,и си тръгнаха,помолих майка ми да ми донесе бебето да го видя и да му се порадвам.Имах предчувствие,че са го порязали  по-главичката,защото чух,че много било извъртяно...Но белегчето е много малко,вече зараства...И така ,цяла нощ вместо да спя,аз си дърдорих с майка ми.....супер вечер изкарах,бях най-щастливата...Дойде само една циганка да ражда и от асансьора се развика ,че ражда и докато я сложат на магарето и бебето изрева,това нямаше и 10 мин....Иначе вечерта беше спокойна за персонала..
Едва изчаках да съмне и ми се ставаше,но ми дадоха чак към 10часа да се приместя в самостоятелна стая с телевизор със супер готино легло.Там изкарах още 1 ден...със страшно много посещения от персонала/като научили,че Христова станала баба и прийждаха....Пак ми донесоха да видя бебето.И още на втория ден ме преведоха на 5 етаж и ми донесоха бебето зада се кърмим...Два вечера майка остана при мен,за да не ми е скучно сама..помагаше ми само ако я помолех,не ми се е бъркала..И така само в четвъртък бях сама вечерта,че тя се прибра да приготви нещата за изписването.И в петък ни изписаха....Даже искаха още в четвъртък,но всички бяха на работа и аз държах да е петък...
И сега само да споделя...Анджела е родена на 30.01 в 19.10,изписаха ни на 3.02
                                         Самуил е роден на 29.01 в 19.55,изписаха ни на 3.02
Виж целия пост
# 82
Здравейте Simple Smile
Стар стискам много палчета всичко да мине бързо и  колкото се може по-безболезнено Hug Hug HugКазах ти аз че ще ме превариш   bouquet
конче милионче Честита принцеска , да ти е жива и здрава и много да те радва   bouquet
Мале Граци през какво си минала , милата Hug пожелавам ти бързо възстановяване на теб и на бебченцето  Hug И много скоро ще си я гушкаш
Виж целия пост
# 83
Стар, късмет!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Граци, голям ужас!  Cry Кой ти беше анестезиолог? Ти си в ТК, нали? Важното е, че скоро ще ви изпишат, лапмата е за добро на Карина /ама как хубаво звучи само името/. Аз в ТК бях много впечатлена от д-р Попова от неонатолозите

sniiskio  Hug Hug

Честито на всички мамчета, родили вчера и в близките дни! Мислех си, че нямаме раждания, пък то колко много   Simple Smile
принцеса Анета на kon4e_milionche
Принц Валентин на сем.Младенови
Принц Даниел на Анелия
Принц Иван на Кристина
Да са ви живи и здрави рожбите! Много да спинкат, папкат и акат! На вас желая в спокойствие да си отгледате рожбите

Виж целия пост
# 84
Хайде Стар, с теб сме! Дано всичко мине като по вода
Виж целия пост
# 85
Добро утро,много стиснати палчета за Стар дано раждането мине леко и безпроблемно!  Praynig
Граци важно е че сте добре ,стискам палци да ви изпишат,с миналото секцио и мен  изписаха 2 дена по-късно и знам как се чувстваш.  Hug
Честито на родилите мами,да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват!  Heart Eyes
Аз днес станах рано  и се наревах докато всички спят,утре влизам за секциото и честно си ме е страх,да стискате палци момичета!
На всички мами, които ще раждат днес леко и безпроблемно раждане,на другите които все още са 2 в 1 хубав ден без болежки,а за болните майчета като Елси бързо излекуване!  Hug
Виж целия пост
# 86
Пепии,супер история!Чудесно е ,че всичко е минало така добре!Сега се гледкайте и се радвайте един на друг и така.А каката как се чувства?Как приема бебчо?
Стар,днес вече няма мърдане.Айде всичко да минава,че се измъчи и ти...Стиснати палци и от мен,мила! Hug
Ох,Граци....,в чудо си се видяла ,миличка Sad,ама нали все пак всичко е минало...Тежко раждане е било,но не го мисли повече.Гледай напред и си се радвай на рожбичката. Hug
Конче милионче,честита Анета!Да е жива,здрава и благословена!
Виж целия пост
# 87
Star, лек час  Hug
Конче_милионче, честита ви малка принцеса! Много да слушка Анета  Hug
Граци, бързо възстановяване.   bouquet Преживяла си много.  Hug

Виж целия пост
# 88
Стар, този път нали съм ти казала. Да се похвалиш с най-лекото възможно раждане.

Граци  Hug, твоето си е било направо кошмар. Пожелавам ти хубавите моменти с двете ти съкровища да те накарат бързо да забравиш тези неща.

Пепито, нарочно да ги беше гласила, нямаше да стане така. Радвам се, че е минало леко и страхът ти от секциото се оказа необоснован. Супер, че е имало такова отношение от персонала, защото някога се получава обратното. Успех с кърменето този път.

Аз пак да си повторя въпроса към родилите мами - как са нещата при всяка с лохиите. Само Misence ми отговори. Не знам защо мен това много ме притеснява.

Честито на родилите!
За останалите от нас ..... в очакване на края на промоцията 2 в 1  Sunglasses УСПЕХ!
Виж целия пост
# 89
Благодаря за подкрепата!
kon4e_milionche , Граци , Пепито добре направихте,че ни разказахте за ражданията. Дано се оправя всичко по-бързо при Граци  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия