Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?
Така след доста часове напъване без резултат, тоновете започнаха да падат и се наложи да я извадят с форцепс.
стискам палци!
вчера рухнах много, като не ни пуснаха. Цял ден ревах, даже вените ми кръв не пускаха, като ми взимаха за серум за жълтеницата....... Надупчиха ме цялата..... Но после като ми я докараха малкат а ми кукличка се посъвзех и си я накърмих и сега съм се въоръжила с търпение и се надявам скоро да ни изпишат. Каката много страда и вече седмица е с температура и отказва да оздравее. Не съм я виждала и ми е мнооооооого мъчно за нея

УСПЕХ!