Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 935
  • 735
# 45
Включвам се да си кажа, че след многото отзиви тук изгледах One Day. Много ми хареса, въпреки че ме бяхте много подготвили какво да чакам и го чаках през целия филм /без да съм гледала скритите публикации/. Чувството, което остава е наистина прекрасно.
И да си кажа - много, много, ама наистина много ми хареса актьора в мъжката роля...  Embarassed
Виж целия пост
# 46
За да не е само запис, напоследък наваксвам с БГ филми.
Последно "Стъпки в пясъка" ме остави с приятно усещане.
Виж целия пост
# 47
Гергана, щом ти е харесал, гледай и Across The Universe, страхотен мюзикъл с негово участие. Аз си ги припомних онзи ден, и вчера не спрях да си тананикам 60-тарски мелодии Whistling.
Виж целия пост
# 48
Гергана, щом ти е харесал, гледай и Across The Universe, страхотен мюзикъл с негово участие. Аз си ги припомних онзи ден, и вчера не спрях да си тананикам 60-тарски мелодии Whistling.

Бладодаря, Джой. Отбелязах го и ще се пробвам. Не знам как ще се справя с жанра "Мюзикъл", но... не ми пречи да пробвам!!!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 49
Ненавиждам мюзикли, но този е много свеж. Плюс един специален бонус- Боно в ролята на хипи-психо-кукундрел Heart Eyes
Виж целия пост
# 50
Няколко дена подред гледаме с дъщеря ми поредицата Resident Evil.
Тя е на вълна филми, в които апокалипсис /зараза, вулкан, земетресение .../ затрива цялото човечество и остават шепа оцеляващи.
В тази връзка моля да ми препоръчате подобни   Praynig

На прима виста се сещам за Deep Impact, Knowing, 2012, Dante's Peak

Гледах We need to talk about Kevin и сега трудно ще заспя!

От препоръчаните не съм гледала само "Пророчеството", но смятам да поправя веднага това!
Останалите три са страхотни, за който обича филми на подобна тематика  Heart Eyes

Кевин също е хубав филм, много хубав, макар и някак си неприятен, поне на мен ми беше неприятен, чисто визуално.
Виж целия пост
# 51
Благодаря, момичета, ще ги прегледам и ще препоръчам    bouquet
Виж целия пост
# 52

 Сега разбрах, че има продължение на филма, което много искам да гледам, но не мога да намеря субтитри:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=36feacdb4935e4f25 … &comms#expand

Някой може ли да ми помогне, или да ме насочи как и къде мога да си "поръчам" субтитри, ако наистина никъде няма такива. Hug

А аз може ли да помоля за заглавието на продължението, или линк към IMDb, защото по посочената връзка не ми се отваря Арена  Confused
Виж целия пост
# 53
На мен Warrior страшно ми хареса. Преди две вечери го гледах, но аз си падам по филми с бой, бойни изкуства и т.н, особено когато има някаква драма покрай тях.  Това е първият филм, който гледах с ММА. Хареса ми също колкото и The Fighter.
Виж целия пост
# 54
А аз може ли да помоля за заглавието на продължението, или линк към IMDb, защото по посочената връзка не ми се отваря Арена  Confused
Klass - Elu pärast:
http://www.imdb.com/title/tt1670474/

Свалих го от арена.бг преди няколко дни, записан ми е на пуканката и май съм единственият сийдър.
Никъде обаче няма субтитри, за това и помолих за помощ, но явно никой не може да ме насочи. Confused
Иначе първата част е страхотна, поне на мен много ми хареса, а втората се състои от 7 епизода от по 50 мин.
Виж целия пост
# 55
английски субтитри за Klass - Elu pärast :

http://www.freesubtitles.net/subtitles/klass-elu-p-rast-klasselu … sh-id-425139.html
Виж целия пост
# 56

Klass - Elu pдrast:
http://www.imdb.com/title/tt1670474/

Свалих го от арена.бг преди няколко дни, записан ми е на пуканката и май съм единственият сийдър.
Никъде обаче няма субтитри, за това и помолих за помощ, но явно никой не може да ме насочи. Confused
Иначе първата част е страхотна, поне на мен много ми хареса, а втората се състои от 7 епизода от по 50 мин.

Ако се справяш с руски език, намерих го тук
Превода е с глас, както повечето руски филми и е любителски, но все пак е нещо. Аз ще го изтегля, защото също бях силно впечатлена от филма  Hug

А тук http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3341976 с руски субтитри, трябва регистрация.
Виж целия пост
# 57
Гледах "Footloose"
http://www.imdb.com/title/tt1068242/
Не е от най - добрите филми с танци, с доста плосък сюжет и сравнително малко танци. Не влиза в моите любими от жанра, но защо пък не за разтоварване.
И мен това ме възпира още да го гледам. Твърде много филми с подобен сюжет наизлязоха напоследък. Дори и танците сякаш не ме кефят толкова вече, което е странно за мен. Може би твърде много наблягат на техниката на изпълнение и емоцията остава някъде назад. Или може би просто хип-хоп танците не са ми достатъчно романтични. Зрелищни са, но не са това, за което да искам да гледам филм.
Виж целия пост
# 58
Ако се справяш с руски език, намерих го тук
Превода е с глас, както повечето руски филми и е любителски, но все пак е нещо. Аз ще го изтегля, защото също бях силно впечатлена от филма  Hug
А тук http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3341976 с руски субтитри, трябва регистрация.
Задължена съм ти! Hug Благодаря. Ще заложа на руски субтитри.


Иначе, голямата ми дъщеря гледа One day.
Имаше сълзи в очите й, когато го коментира. Каза, че много й е харесал. Peace
Виж целия пост
# 59
Гледах "Footloose"
http://www.imdb.com/title/tt1068242/
Не е от най - добрите филми с танци, с доста плосък сюжет и сравнително малко танци. Не влиза в моите любими от жанра, но защо пък не за разтоварване.
И мен това ме възпира още да го гледам. Твърде много филми с подобен сюжет наизлязоха напоследък. Дори и танците сякаш не ме кефят толкова вече, което е странно за мен. Може би твърде много наблягат на техниката на изпълнение и емоцията остава някъде назад. Или може би просто хип-хоп танците не са ми достатъчно романтични. Зрелищни са, но не са това, за което да искам да гледам филм.

Според мен го гледай - аз сравнявах двата, има Footloose (1984) - историята в първия е недовършена, има непълноти, неясно е защо и как се получава така, че не им разрешават да танцуват. Във втория, главния герой има история, съответно забраната за танци също има такава и когато се преплетат двете истории става доста добра идея, а и изпълнение. Танците са като копие на първия филм, поради тази причина са много по-интересни и в съвсем друг стил.
На мен лично филма от 2011та ми хареса в пъти повече от този от 1984та и с удоволствие бих го препоръчала, понеже гледам много такива музикално-танцувални филми. Мисля, че няма да съжалиш, ако му дадеш шанс Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия