Прави ли някой ин витро в "Селена"? 3

  • 55 815
  • 751
# 255
george_80, Гига на мен пункцията ми беше на 18.01. след това заради високия хормон отложихме трансфера и така ми дойде на време на 30.01. почнах си хапчетата преди трансфера и се очакваше да е на 16.02. но заради бактериите ги спрях. казаха да се лекувам и пак наново. Излекувах се и очаквах да ми дойде на 25.02. но днес още не ми е дошло. Ще чакам, за да видим какво ще стане.
Лали късмет днес   Wink
Плодчи Simple Smile Hug
Пантерка мислишли че е възможно Grinning
iv4eg, моят случай е същият, само че не ми закъснява, а от лекарствата, които приемах за трансфера и които спрях заради бактериите, ми идва по- често отколкото трябва. Явно на всеки се отразява по различен начин. След като си изчистила микробиологията, ясно че като дойде МЦ ще си направиш трансфера, а както е писала Гига- дай Боже да не дойде 9 месеца още:)Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Лали ,Пинко прави редукция на две бебенца,мисля че я прави след 11гс.можеш да прочетеш историята и.Успех днес, и дано не се налага редукция.
Виж целия пост
# 257
iv4eg не знам какъв е твоя случай и по каква причина правите ин витро, но ако тръбите не са ти прекъснати......защо не направиш един тест за бременност.  Thinking

Виж целия пост
# 258
Ами не Разел уж са ми прекъснати. Ще видим. Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Здравейте момичета ,аз рядко се включвам,но сега от сърце искам да пожелая много успех на Лали и на всички вас.Не забравяйте ,че вярата е много важна ,трябва да бъдем силни и всичко ,което желаем ще се случи!!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Да Ви се похваля излезе ми днес Микробиологията - чиста е  Simple Smile
Утре се отправям към Селена , да ми пуснат и другите изследвания и се надявам да успея да направя ЦС след обяд , а и резултатът да е ок , предполагам че веднага ще го разбера и ще Ви докладвам , така че ако може да ми стиснете едни палчета  Simple Smile
Успех и на Вас  Hug
Виж целия пост
# 261
 Niq_23  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 262
Да Ви се похваля излезе ми днес Микробиологията - чиста е  Simple Smile
Утре се отправям към Селена , да ми пуснат и другите изследвания и се надявам да успея да направя ЦС след обяд , а и резултатът да е ок , предполагам че веднага ще го разбера и ще Ви докладвам , така че ако може да ми стиснете едни палчета  Simple Smile
Успех и на Вас  Hug
Успех Ния!
В Селена ли ще е снимката или в Транспортна болница?
Виж целия пост
# 263
Ния много късмет.
Виж целия пост
# 264
Благодаря Ви момичета за това , че ми стискате палци и сте до мен макар и индиректно  Hug
Снимката мисля че ще е в Селена , защото д-р Минев ми каза , че вече правят ЦС всеки ден и ще ми я направи д-р Ненев , не спомена нищо за ходене в друга болница , даже исках да попитам ако някой си е правил скоро ЦС да ми каже дали са започнали да ги правят в Селена
Виж целия пост
# 265
Привет, момичета! Доста се понаписали за един ден, докато ме нямаше. Чухме днес две силно тупкащи сърца. Едното биеше по-бързо от другото. Редукция, за съжаление, ще има към 11 г.с. Док не иска да поема риска от преждевременно раждане на нежизненоспособни бебета. Каза, че ако е сигурен, че ще стигнат поне до 8-ми месец, когато имат шанс да оцелеят, няма да прави редукция. Спомена, че има риск за другия ембрион, но бил минимален. Той е настоятелен за редукция, защото не може да даде гаранции с моята конизация, и се съгласихме. Док иска да поизчакаме до 11 г.с., ако едното все пак се саморедуцира. Редукция, серклаж и амниоцентеза не можели да се комбинират, дори трябвало да има разстояние между тях, защото било опасно. Доверявам се напълно на док и Господ да е с мен.
Велка, къде да прочета за Пинко?  newsm78
Паола, както винаги идваш да ме подкрепи. Благодаря ти! Успех и на теб! Hug
Ния, успех утре! Hug
Виж целия пост
# 266
Оф, Лали, незнам какво да ти кажа. Хем се радвам за двете ти сърчица, хем...
Затова ще ти пожелая успешни предстоящи процедури иииии едно здраво бебе до термин  Hug
Виж целия пост
# 267
Лали, всичко ще е наред,миличка!Ние ще успеем да се преборим за нашите мъничета, дали ще са по 1 или 2, няма значение! Нали знаеш, че и на мен също ми каза док. , че ако едното се редуцира самичко, ще е по-добре, че с моите проблеми със захарта може да стане сложно. Какъвто си ни е късмета, това ще е! Hug Hug Hug
И в чест на днешните сърчица вече може да имаме и бременна линийка, нали  Joy
Виж целия пост
# 268
 Hug  Много се радвам за теб Лали! Слушай си доктора и всичко ще бъде наред!
Честита Баба Марта момичета! Догодина всички да сме с румени и засмени бебчета!
Виж целия пост
# 269
Здравейте мили момичета !!!!!!!! 
Честита баба Марта ! Бели и червени ,румени засмени !
Много се радвам за Лали ,Белоснежка нека Господ е с вас и Дева Мария  да ви закриля.
Всичко е наред само спокойствие и хармония .
Успех  и на  останалите  момичета ! Praynig Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия